Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Perfect Dating

Co tak naprawdę jest dla Ciebie ważne? Czego oczekujesz po Szkole Uwodzenia? Jakiego typu szkolenia najbardziej Cię interesują? To bardzo wiele pytań… o co chodzi? Kliknij i porozmawiaj z nami!
 

Jak możemy Ci pomóc?

Perfect Dating 

 
Cześć!
 
Na początku chciałbym Ci bardzo podziękować za Twój cenny czas, który spędzasz na naszej stronie. Jest mi niezmiernie miło, że odwiedzasz nasz portal w poszukiwaniu informacji z zakresu relacji damsko – męskich.
 
Wiedz, że uważam Cię za mężczyznę należącego do elity naszego społeczeństwa! Dlaczego? Ponieważ niewielu mężczyzn ma na tyle odwagi aby przyznać się do faktu, że nie do końca odnajdują się w relacjach damsko – męskich i postanawiają poszukać profesjonalnej pomocy. Większość idzie w zaparte i udaje, że nic się nie dzieje. Trzeba być prawdziwym mężczyzną aby móc okiełznać swoje naturalnie przerośnięte męskie EGO… Gratuluję Ci!
 
Perfect Dating
 
Może jesteś osobą, która dopiero zaczyna swoją przygodę w tej tematyce. Nie przejmuj się, my też kiedyś zaczynaliśmy i pamiętamy jakie to wydawało się trudne na samym początku. Również mieliśmy momenty zwątpienia kiedy wydawało się nam, że to nie dla nas i aby odnosić sukces z kobietami potrzeba pieniędzy i wyglądu modela… Najważniejsze to nie poddawać się!
 
Mam szczerą nadzieję, że materiały, które znajdujesz na naszej stronie okazują się dla Ciebie pomocne i dzięki nim zaczynasz powoli odkrywać prawa jakimi rządzi się świat uwodzenia i podrywanie kobiet.
 
Może jesteś już zaawansowany w technikach uwodzenia i poszukujesz nowych, sprawdzonych metod oraz artykułów opisujących co bardziej skomplikowane treści. Mam nadzieję, że również i w tej materii jesteśmy w mniejszym lub większym stopniu w stanie zaspokoić Twój głód wiedzy.
 
Perfect Dating tworzysz tak naprawdę TY!
 
 Perfect Dating
 
W naszej Szkole Uwodzenia zdajemy sobie sprawę jak bardzo ważne jest Twoje zdanie i dlatego chcielibyśmy bardzo serdecznie zaprosić Cię do dyskusji. 
 
Od momentu powstania naszej szkoły Perfect Dating przeszkoliliśmy ponad 1200 osób osobiście, przynajmniej cztery razy tyle przeszkoliliśmy dzięki naszym szkoleniom wydanym na płytach DVD, a „Księga związków, podrywu i seksu dla mężczyzn” sprzedając się w prawie 10 tys. egzemplarzy okazała się hitem, który przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. 
 
Naszą wiedzę i podejście do kursantów zaczęły doceniać media przez co pojawiliśmy się blisko sto razy w przeróżnych publikacjach, audycjach radiowych oraz programach telewizyjnych a także byliśmy zapraszani w roli ekspertów na przeróżne eventy oraz konferencje. Bardzo cieszymy się z zaufania, którym zostaliśmy obdarzeni przez tak wielu, ale nie chcemy spoczywać na laurach – motywuje nas to do jeszcze cięższej pracy nad rozwojem naszego projektu!
 
 
Perfect Dating
 
Zdaję sobie sprawę, że jesteś osobą zabieganą, która nie dysponuje nadmiarem wolnego czasu, ale jednocześnie chcemy abyś mógł korzystać z naszej wiedzy z jak największą korzyścią dla siebie dlatego chcielibyśmy abyś w komentarzach pod tym artykułem odpowiedział na kilka pytań:
 

ARTYKUŁY

 

Perfect Dating

 

 

1.Co sądzisz o artykułach pojawiających się na naszej stronie. Czy znajdujesz w nich przydatną dla siebie wiedzę. Czy są jakieś tematy o których chciałbyś przeczytać na łamach naszego portalu? Czy odpowiada Ci forma w jakiej są one tworzone?
 
 
 

SZKOLENIA

 

Perfect Dating

 

 

2.Po każdym naszym szkoleniu weekendowym pytamy na sam koniec co kursantom się nie podobało i co chcieliby zmienić i potem staramy się ulepszyć nasze szkolenie w oparciu o ich uwagi. Moglibyśmy powiedzieć, że od bardzo dawna takowych nie było, ale pewnie byś nam nie uwierzył ;) Chcielibyśmy jednak poznać Twoje zdanie jako osobę, która jeszcze nie uczestniczyła w tego typu szkoleniach. Jak sobie je wyobrażasz? Co według Ciebie powinno znaleźć się na takim szkoleniu. Ile powinno ono trwać – dwa dni a może dłużej. Czy uważasz, że cena naszego szkolenia jest przystępna? Co sądzisz o naszym programie? Wypowiedz się i pozwól nam dopasować nasze szkolenia do Twoich oczekiwań. Czy gwarancja zadowolenia z naszej strony jest dla Ciebie satysfakcjonująca?
 
 
 

MATERIAŁY SZKOLENIOWE

 

Perfect Dating

 

 

 
3.Jak podobają Ci się nasze szkolenia wydawane na DVD czy też w postaci książek? Czy chciałbyś abyśmy stworzyli dla Ciebie nowe produkty? Jeśli tak to jakie? Czy chciałbyś mieć możliwość zakupu naszych produktów w formie elektronicznej? 
 
 
 
 

NASZ PORTAL

 

Perfect Dating

 

 

4.Jak podoba Ci się nasza strona? Czy jest ona dla Ciebie przejrzysta? Czy z łatwością znajdujesz wszystkie poszukiwane materiały? Czy formularze zakupu produktów oraz zapisu na szkolenie są dla Ciebie czytelne? Co chciałbyś zmienić? Czego Ci brakuje?
 
 

NASZE DZIAŁANIA

 

Perfect Dating

 

 

 
5.Jak oceniasz naszą działalność? Czy chciałbyś abyśmy zrobili dla Ciebie coś więcej? Jeśli tak to co to takiego jest? Powiedz nam czego oczekujesz, a postaramy się spełnić Twoje oczekiwania.
 
 
Z góry dziękuję Ci za chęć pomocy. Myślę, że dzięki naszej współpracy RAZEM uda się nam stworzyć portal dzięki któremu nie tylko TY, ale również inni będą mogli polepszyć swoje umiejętności w zakresie relacji damsko – męskich. Jestem dumny z faktu, że jesteś z nami i mam szczere chęci sprostać Twoim oczekiwaniom w najbliższej przyszłości!
 
Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie, 
 
Krzysztof Król
 
Perfect Dating
 
 

Komentarze   

+3 # Kacper 2013-03-24 15:34
MOGLIBYŚCIE FORUM REAKTYWOWAĆ
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+2 # Pozytywny facet 2013-03-25 22:10
Uważam, że artykuły pojawiające się na stronie są ciekawe i interesujące. Starak się przy każdej okazji gdy jestem przy kompie sprawdzać aktualne artykuły :) .
Fajnie by było gdyby częściej pojawiały się artykuły pokroju: "Jak zdobywać przyjaciół?" ; "Piękna, czy bestia?" czy artykuły związane z komentarzami gości tej strony - tak jak miało to miejsce z akcją "O co chcielibyście nas zapytać?".
Jeśli chodzi o stronę to podoba mi się. Jest ona prowadzona według mnie bardzo dobrze. Nowe artykuły pojawiają się często, co tym bardziej zachęca do jej częstego odwiedzania. Fajnie było by również reaktywować forum.
Jeśli chodzi o Państwa działalność, to oceniam ją bardzo pozytywnie. Jestem pełen podziwu i szacunku dla Was, że przekazujecie bezinteresownie wiedzę dotyczącą relacji damsko-męskich i to dla mężczyzn jak i kobiet :). Zachęcam Was również do pisania większej ilości książek :).
Pozdrawiam serdecznie Dawid :).
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+2 # Pablo 2013-03-26 00:48
Witajcie!

Postaram sie podzielić swoją opinią na temat waszego portalu, działalności, artykółów wymienie to w punktach :

1. Artykuły są pisane przejrzyście potrafią przyciągnąć uwagę. Opisują ciekawe mechanizmy interakcji miedzy ludzkich. Jedyna Uwaga żeby bylo ich więcej bo wszystkie już przestudiowałem .
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+2 # Pablo 2013-03-26 00:50
2. Co do szkoleń to jeszcze nie byłem ale sobie zaplanowałem że jeszcze w tym roku napewno je odbęde. Myślę że nawet dla grupy mężczyzn która bardzo dobrze radzi sobie w relacjach z kobietami te szkolenia były by wartościowe. Tymbardziej świetnym pomyslem musi byc uczesniczenie w szkoleniach przez mężczyzn którzy sobie słabiej radzą z kobietami. A co do formy szkolenia to oczekiwał bym omówienia działania mechanizmow podrywu relacji z kobietami, realnej praktyki tego czego uczylismy się i co najważniejsze poprawy złych nawyków,zastąpi enia je lepszymi nowymi skutecznymi. Czas trwanie indywidualna sprawa chodz ciezko by bylo złapać złoty srodek w 1 godzinnym szkoleniu. Jednym słowem czym dłuzej tym lepiej dzień dwa wiecej w nas powinno zostać. A co do ceny nie uważam żeby była jakaś wygórowana wręcz przeciwnie dobre rzeczy muszą kosztować większe pieniądze ludzie wydaja na głupoty nie mając z tego zupełnie nic. Po szkoleniu mają szanse na zmiany, pozytywne zmiany.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+2 # Pablo 2013-03-26 00:51
3. Co do książki Krzysztofa którą już czytałem 3 razy i ciągle wydaje mi się że cos nowego odkrywam. Nabywcy mogą byc pewni że jej nazwa to nie przypadek Księga bo tam został zebrany cały kompleks wszystkiego co potrzebne mężczyznom wiedziec na temat relacji z kobietami. Żałuje ale zmnienię to niebawem że nie skorzystałem jeszcze z waszych szkolen DVD których to urywki już widziałem i mogę napisac dobra robota.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+2 # Pablo 2013-03-26 00:52
4. Wygląd portalu WIELKI + przejrzysty posegregowane materiały w kategorie wszystko na swoim miejscu prosty, czytelny formularz zakupu, nie ma najmniejszego sensu nic zmieniać. Może jedeną małą rzecz ale to tylko moja myśl. Mianowicie w zakładce produkty nie ma odrazu cen produktow są dopiero na samym dole po wejściu w daną kategorię produktu. Chodż może tak jest lepiej.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+2 # Pablo 2013-03-26 00:53
5. Tytuł e-maila Pomożesz nam ? nie pasuje do tego co robicie, myślę że sami nadaliście sobie bardzo dobry kierunek i realizujecie go w swietny sposób materiały artykuły mistrzostwo co do szkoleń jeszcze nie korzystałem ale już wiem że są czymś czego nie było nigdy. Nie rzadne suche nlp typu you can duet parenascie godzin teori. Zrobiliści krok milowy w przód to o czym mówicie czego uczycie wcielacie w działanie szkolenia praktyczne. Moim zdaniem e-mail powinien mieć treść POMÓŻ SOBIE ...
A co do tego czego oczekuję myślę że wszystko to jest zawarte w szkoleniach czy to DVD czy w realu jeśli bym się zawiódł dam znać, w co wątpię :)

Pozdrawiam
Paweł
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+2 # Przemek 2013-03-26 14:59
1 - Co do artykułów nie mam zastrzeżeń

2 – Szkolenia – byłem z niego zadowolony, brakło mi tylko oceny
trenerów
podczas praktyki w galerii i klubach – po skończeniu rozmowy z
dziewczynami
nie było ich komentarza jak to wyglądało. Wykład wprowadzający trochę
za
długi - zamiast 5,5 godzin wykładu zrobić go na 3,5 a te 2 godziny
dodać do
praktyki z hostessami.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+2 # Przemek 2013-03-26 15:10
3 – Szkolenia na dvd – do tej pory obejrzałem podstawy, które
dostałem na
kursie i poczucie humoru – obydwa bardzo dobre, fajny sposób
prowadzenia,
nie mam zastrzeżeń. Z książek czytałem księgę związków podrywu i
seksu –
jest świetna, dla mnie to podstawa jeśli chodzi o wiedzę o podrywie.
Często
do niej wracam. Nowe produkty? Myślę, że mogło by się przydać coś o
tym jak
i o czym rozmawiać z kobietami, jest to duży problem zwłaszcza na
początku –
takie rozszerzenie tego co jest w księdze w jednym z rozdziałów -
moglibyście na przykład nagrać z ukrycia Wasze rozmowy z kobietami w
klubach, galerii, na ulicy – żeby można było dokładnie zobaczyć jak
to ma
wyglądać, dać więcej przykładów otwieraczy,
negów itd., dużo przykładów całych rozmów, spis tematów na które
rozmawiać
dokładnie opracowanych.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+2 # Przemek 2013-03-26 15:21
4 – Strona mi się bardzo podoba, jest wszystko ok. tylko brakuje mi
jednej
rzeczy – forum dla kursantów i ludzi interesujących się tematyką na
którym
moglibyśmy dzielić się doświadczeniami , dyskutować itd. – bardzo by
się to
przydało, to najważniejsza moja uwaga.

5 – Waszą działalność oceniam świetnie :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # S2013 2013-03-29 21:00
Cześć Krzysztof.

Chętnie pomogę i odpowiem po kolei na pytania, mam nadzieję coś pomóc

1)
| Artykuły bardzo mnie się, podobają, wiedzę jaką tam znajduję bardzo mi pomaga mogły by być bardziej rozbudowane 8/10. Jeżeli chodzi

o takie nagranie jak wysłałeś mi Krzysztofie o pewności siebie ( Bąbelek - Pewność siebie, motywacja i spójność w 40 minut! ) tego po prostu nie da się opisać długo już jestem u uwodzeniu i szczególnie interesuję mnie pewność siebie ale po prostu te 40 minut dało więcej nisz nie jedno szkolenie za 2000zł lub nie jedna książka. 11/10 . Więcej takich dobry jakościowo rzeczy bym prosił. Po prostu rewelacja a jak dałem paru znajomym co razem podrywają to też każdy zadowolony.

Forma mi odpowiada bardzo. Chciałbym przeczytać coś takiego jak do tej pory tylko na zaawansowanym poziomie, chciałbym też prosić.

dużo zrobić o pocałunku o dotykaniu kobiety, podczas randki seksu itp.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # S2013 2013-03-29 21:02
2) część 1
| Ja bym uwierzył bo akurat mój kolega był u was i sobie chwalił. No tak jak do tej pory tylko, żeby było dłuższe ponieważ uważam, że nie każdy idzie jednakowym tempem i jednemu dwa dni wystarcza a drugi zrobi potrzebuje więcej czasu, chodz niekiedy wstyd się przyznać.

Na szkoleniu przed wszystkim kobiety bardzo dużo ilość prób by każdy mógł sobie poćwiczyć do tak zwanego automatu, to co nie ma na szkoleniu i może trudne do spełnienia ale nie ćwiczyć tylko podejścia ale np taniec z kobietą pocałunki itp
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # S2013 2013-03-29 21:05
2) cześć 2

Cena szkolenia jest w sam raz jak za dwa dni szkolenia. Uważam, że szkolenie 2 dni góra 500 złotych. Program wasz jest super ale moglibyście np dla osób już uczestniczących robić np raz w miesiącu szkolenie zaawansowane. Tak gwarancja jest to co pewnie w mało co której szkole jest przynajmniej ja jestem z miasta podrywu to wiem, że mało kto oferuję taka gwarancję. Bardzo podobają mnie się takie konsultację ale mimo wszytko powinno być tak, że trener by się sam pytam jak efekty kursanta ponieważ niekiedy potrzeba tej motywacji po szkoleniu bo nie kiedy jest tak, że ta motywacja trwa tylko dwa dni po szkoleniu i trzeba ludzi mobilizować.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # S2013 2013-03-29 21:07
3) cześć 1

Księga związków podrywu i seksu rewelacja pięknie przedstawiona okładka, chodz mogła by być mniej rzucająca się w oczy bym mógł ją dać na półkę z innym książkami. Co do dvd to nie wiem, bo nie kupowałem jeszcze ponieważ rozważałem zapisanie się na szkolenie. Jeśli chodzi o nowe produkty to jak najbardziej takie np O dotykaniu i tańczeniu z kobietą. Coś też dla zaawansowanych jak ktoś już przełamał opór tylko szuka wiedzy zaawansowanej np po randce co robić jak jesteśmy w domu lub w hotelu lub takie szklenie jak jestem z nią na randce gdzie i jak ją dotknąć co powiedzieć by był podryw zakończony seksem tyko dużo możliwości. Najlepiej takie rozbudowane jak już podeszedłem do niej i rozmawiam co dalej robić...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # S2013 2013-03-29 21:09
3) cześć 2

Jeżeli chodzi o formie elektroniczną to nie, najlepiej w postaci druku ponieważ szanuję to swój wzrok a także lepiej się czyta w formie drukowanej. Jeżeli chodzi o DVD to lepiej na płytach moim zdaniem ja szkolenia z ebiznesu kupuje tylko na DVD ponieważ mogę je włączyć na dużym TV i poczuć się jak bym był na sali
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # S2013 2013-03-29 21:11
4)
| Strona mnie się podoba, tak jest przejrzysta ale jeśli chodzi o znajdowanie materiałów to czasem jest problem jak dostanę od Ciebie jakiś materiał i go przeczytam i chce drugi raz to muszę w poczcie szukać bo jak wchodzę na stronę to nie mogę go znaleść.
Formularze jak najbardziej. Myślę, że wszytko jest ok
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # S2013 2013-03-29 21:13
5) Wasza działalność to rewelacja po prostu jak miałbym się zapisywać na kurs uwodzenia real to wybrałbym waszą szkołę i pewnie wkrótce się wybiorę mimo, że mam związek. Wasza działalność jest po prostu inna widać, z kim się pracuję dajesz masę darmowych artykułów które przydają się i to moim zdaniem powoduję moje zaufanie do Ciebie ponieważ wiem, że masz taką wiedzę, że jak bym się zapisał na szkolenie to nie stracę tylko mogę zyskać. Widać, że zależy Ci na dobru kursanta, widać to właśnie po stronie. Nie ma za dużego nacisku by jak najwięcej sprzedać nie tworzysz też tak jak inni uwodziciele. Przynajmniej moja są takie odczucia.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # S2013 2013-03-29 21:14
A tak od siebie, nie odpowiadam nigdy na żadne ankiety ani na pytania jak jestem zapisany na jakąkolwiek listę ale postanowiłem zrobić wyjątek ponieważ bardzo ale to bardzo pomogło mi to nagranie ( motywacja i spójność w 40 minut ). I zamiast jeść śniadanie postanowiłem dać też coś od siebie ponieważ bardzo mi pomogłeś. Starałem się szczegółowo odpowiadać na pytania.

Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję, że moja odpowiedzieć pomogła jeśli potrzeba jeszcze jakiejś pomocy chętnie pomogę
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # S2013 2013-03-29 21:17
|4) Strona mnie się podoba, tak jest przejrzysta ale jeśli chodzi o znajdowanie materiałów to czasem jest problem jak dostanę od Ciebie jakiś materiał i go przeczytam i chce drugi raz to muszę w poczcie szukać bo jak wchodzę na stronę to nie mogę go znaleść.
Formularze jak najbardziej. Myślę, że wszytko jest ok
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+2 # Cin3k33 2013-04-24 06:31
Mam szczęście (któremu pomoglem wiedzą z waszego portalu ;-)) być z piękną i wartościową dziewczyną. Moglibyście napisać artykuł o tym jak sobie radzić z innymi adoratorami? Często na imprezach a nawet w miejscach publicznych trafiają się ludzie, którzy uporczywie chcą poderwać mi dziewczynę (często mam z tego ubaw :-D). Jednak widzę, że partnerka nie jest do końca zadowolona z kontaktu z tymi często podpitymi, niezbyt inteligentnymi 'mężczyznami'. Jak jej pomóc w szczególności gdy taki koleś jest dwa razy większy niż ja lub przyszedł z kolegami?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # Ania4 2013-08-23 22:47
Moim zdaniem powinno być więcej artykułów dla kobiet
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # ŁukaszŁ 2014-01-10 10:37
Cześć!

Nim przejdę do odpowiedzi na pytania, powiem dwa zdania o sobie. Dwa lata temu byłem zupełnie innym człowiekiem niż obecnie. Czuję się z tym świetnie, ponieważ bez wątpienia osiągnąłem mały sukces w swoim życiu. Nie zawaham się sięgać po kolejne. To świetne uczucie kiedy ciężka praca daje wyniki, o których możesz opowiedzieć innym.

1. Choć artykuły są dostępne dla wszystkich, mam wrażenie jakby były kierowane bezpośrednio do mnie. Nie chodzi oczywiście o to, że autor zwraca się do czytelnika. Mam na myśli to, że należę do wąskiego grona osób, które postanowiło zmienić swoje życie. Powiem więcej. Chciałem, zrobiłem i z pewnością na tym nie zaprzestanę. Piszecie z pasją. Również pisuję i wiem jakie to uczucie pracować do rana nad jednym opowiadaniem, które potem zostanie docenione. Choćby przez jedną osobę.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # ŁukaszŁ 2014-01-10 10:38
2. Początkowo nie wyobrażałem siebie na szkoleniach weekendowych. Później zastanawiało mnie jakby to było, gdybym uczestniczył w takim spotkaniu. Teraz już wiem, że w niedalekiej przyszłości wezmę w nim udział. Pójdę myślą dalej. Za dwa lata chciałbym takie poprowadzić. Na pewno mi się uda, bo w końcu jest to już moim celem :)
Świetna sprawa z tą gwarancją satysfakcji po szkoleniu. Jestem pewien, że wezmę udział w kilku szkoleniach by od każdego trenera nauczyć się czegoś nowego.

3. Jest świetnie i oby tak dalej. Nigdy nie wyobrażałem sobie nawet, że zatrzymacie się w wydawaniu nowych materiałów i produktów.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # ŁukaszŁ 2014-01-10 10:40
4. Strona funkcjonuje dobrze oraz jest często aktualizowana. To znak, że strona żyje. Myślałem o forum, jednak uważam, że nastąpi wtedy oblężenie trenerów treścią, a do tego liczne spory. Lepiej uczestniczyć w szkoleniu i nawiązać znajomość.

5. Wszystko co wpływa pozytywnie na moje życie, potrafię docenić. Również Wasza działalność wiele zmieniła. Brakuje mi jeszcze nawiązania większego kontaktu, jednak tutaj jest tylko i wyłącznie moja wina. Przecież wy już wyciągnęliście rękę. Z pewnością to zmienię zapisując się na szkolenie :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin