Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Przekoniania

Zastanawiałeś się kiedyś jakie znaczenie ma to co myślisz w trakcie rozmowy z kobietą, która Ci się podoba, jaki wpływ na proces uwodzenia ma Twoje samopoczucie? Wiesz jak wielka jest potęga podświadomości? Zapraszam Cię do lektury!
 

Uwodzenie Kobiet – Potęga Podświadomości

 
Przekonania 
 
Piszę ten artykuł, ponieważ na naszej skrzynce firmowej przez ostatnie dwa tygodnie pojawiło się, strasznie dużo maili w których pytacie o to jak zagadać do koleżanki, która się wam podoba w pracy/szkole/siłowni, jak wrócić od swojej byłej partnerki – generalnie jak skutecznie uwodzić. Pomimo pogody za oknem, patrząc na wasze wiadomości mogę śmiało stwierdzić, że wiosna idzie :)
 

1.Wszystko dzieje się tak naprawdę w Twojej głowie

 

Przekonania

 

 

Jak skutecznie uwodzić? Musisz zrozumieć, że cały proces uwodzenia tak naprawdę zachodzi w Twojej głowie. Już od samego momentu kiedy zaczynasz się zastanawiać czy chcesz podejść i rozpocząć rozmowę z kobietą na którą właśnie w tym momencie spoglądasz aż do chwili kiedy klękasz przed nią aby się jej oświadczyć i dalej…
 
Zastanów się przez chwilę – zanim podejdziesz do dziewczyny która Ci się podoba w Twojej głowie rozgrywanych jest milion przeróżnych scenariuszy, w tym większość takich w których odnosisz niesamowite wręcz niepowodzenie. Od wyśmiania przez dziewczynę po wyśmianie przez wszystkich otaczających ją ludzi – brzmi znajomo? W tym momencie wychodzi na wierzch Twój trening oraz umiejętność okiełznania własnych myśli, ponieważ wyjścia są dwa – podejdziesz do niej albo tego nie zrobisz. Otaczający Cię świat nie ma znaczenia w tym momencie, wszystko dzieje się w Twojej głowie.
 
Nikt oprócz Ciebie nie wie co tak naprawdę dzieje się w danym momencie w Twojej głowie. Powiem więcej – nikt poza Tobą samym nie jest w stanie nad tym wszystkim zapanować i sprawić aby Twoje myśli działały na Twoją korzyść zamiast blokować Cię i przyprawiać o wyrzuty sumienia a w dalszej perspektywie czasu nawet depresję i gorzej. W tym konkretnym przypadku przydatna okazuje się złota zasada trzech sekund dzięki której ograniczasz do minimum ilość negatywnych scenariuszy w swojej głowie i łatwiej jest Ci podejść. W 99 procent przypadków okazuje się, że samo podejście nie było takie tragiczne i rozmowa jest prowadzona całkiem przyjemnie….
 

2.To co myślisz, czyli słów kilka o Twoich przekonaniach.

 

Przekonania

 

 

Patrz, wyobraźmy sobie na potrzeby tego akapitu taką oto historię:
 
Jesteś przekonany o tym, że żadna kobiet nie jest w stanie spojrzeć na Ciebie przychylnym okiem. Uważasz się za całkowicie nieatrakcyjnego człowieka i powoli nawet zaczynasz nawet myśleć o tym aby pogodzić się ze swoją sytuacją i zatopić się w swojej nostalgicznej samotności. Pewnego dnia idziesz ulicą patrząc się na swoje buty lekko przygarbiony otaczającą Cię rzeczywistością, w pewnym momencie podnosisz głowę i widzisz ją – kobietę swoich marzeń…. Wasze oczy spotykają się… Uśmiecha się w Twoją stronę… Nie czekaj… Ona się z Ciebie wyśmiewa… Tak, z pewnością właśnie to w tym momencie robi… opuszczasz wzrok na powrót na swoje buty i wracasz do myślenia o beznadziejności swojej egzystencji… Nie podchodzisz do niej.
 
Teraz ta sama sytuacja, ale trochę inaczej. Jesteś przekonany o tym, że podobasz się kobietom. Masz wspaniały charakter, ciekawe zainteresowania (czy też jak to się teraz zwykło popularnie nazywać, hobby) i wiesz, że jesteś praktycznie każdą dziewczynę zainteresować tym co masz do powiedzenia. Idziesz sobie ulicą, wyprostowany z podniesioną głową i pewnym momencie widzisz ją – kobietę swoich marzeń (dokładnie tą samą co w pierwszym przypadku) …. Wasze oczy spotykają się… Uśmiecha się w Twoją stronę.. Bez zastanowienia podchodzisz do niej i rozpoczynasz rozmowę… 2,5 roku później stoicie razem na ślubnym kobiercu, patrzysz jej głęboko w oczy i czujesz, że jesteś w tym momencie najszczęśliwszym człowiekiem na Ziemi. 
 
Jak skutecznie uwodzić? Co różni te dwie sytuacje? Jedynie Twoje przekonania. Wszystko inne jest dokładnie same. Może warto abyś usiadł w tym momencie na chwilę i zastanowił się nad tym co o sobie myślisz i czy naprawdę tego typu myśli Ci służą? Czy czasem się nie krzywdzisz? Czy codziennie nie mijasz obojętnie setki okazji na lepsze życie przez takie myślenie? Odpowiedz sobie sam na te pytania…
 
 

3.Jak dzisiaj Twoje samopoczucie?

 

Przekonania

 

 

Rzecz kolejna i zarazem ostatnia w tym artykule – Twoje samopoczucie. Zastanawiałeś się kiedyś nad tym czy Twoje samopoczucie ma wpływ na to jak jesteś postrzegany przez kobiety i jak wychodzi Ci uwodzenie danego dnia nieznajomych kobiet?
 
Jak skutecznie uwodzić? Jeśli jeszcze nie wiesz, to podam Ci małą ciekawostkę – kobiety dziesięciokrotnie lepiej niż mężczyźni odczytują mowę ciała. Bierze się to stąd, że  biologicznie są przystosowane do opieki nad swoimi potomkiem, a taki niemowlak raczej nie mówi jak mu się chce pić czy też właśnie załadował pieluchę przetrawionym pokarmem – sygnalizuje to wszystko swoją mową ciała. Teraz czas na kolejny fakt – ludzka twarz ma około 240 mięśni, a Ty potrafisz kontrolować świadomie około 20-30 z nich. Pozostałą część kontroluje Twoje podświadomość.
 
Nie wierzysz mi? No to w takim razie zapraszam Cię do eksperymentu – uśmiechnij się na siłę lub też udawaj smutnego i poproś kogokolwiek ze swojego otoczenia aby powiedział Ci, czy wyglądasz naturalnie i czy Twoja mimika jest wiarygodna. Wiesz o czym mówię, prawda? Pewnych emocji po prostu nie da się udawać. Bardzo często aktorów określa się jako słabych poprzez nieudolną grę ich mimiki twarzy…
 
Wychodzi więc na to, że Twoja mimika twarzy jest w bardzo dużym stopniu zależna od tego co w danej chwili myślisz, a więc i Twojego samopoczucia… Połączmy teraz te dwa fakty – zależność Twojej mimiki twarzy od przeżywanych przez Ciebie emocji oraz wysublimowaną kobiecą umiejętność do odczytywania mowy ciała… I co wyjdzie? No właśnie, kiedy masz gorsze samopoczucie to widać to po Tobie i skuteczność Twojego podrywu drastycznie spada. 
 
Jak poprawić swój sposób myślenia…. Jak nabrać pewności siebie… To są pytania na kolejne artykuły. Dzisiaj chciałem Ci tylko nakreślić pewne spostrzeżenia. Mam nadzieję, że pomogłem Ci rozwiać pewne wątpliwości odnośnie procesu uwodzenia. Miłego Weekendu i Wesołych Świąt Wielkanocnych (obyś nie musiał używać śnieżek w lany poniedziałek :) )
 
Autor: Jan Gajos
 
 
 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin