Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

Jak zachować się na randce

Kiedy decydujesz się na wejście w związek, to oczywistym jest, że prędzej czy później będziesz musiał umówić się z dziewczyną do której wcześniej zagadałeś na pierwszą randkę. Krąży wiele mitów i teorii na temat tego jak zachować się na  pierwszej randce, przy czym niektóre są naprawdę z kategorii dzieł czystej fantastyki. Dzisiaj postaram Ci się pomóc, poprzez przedstawienie najważniejszych kwestii na takim spotkaniu.
 

Sztuka uwodzenia – Jak zachować się na pierwszej randce?

Jak zachować się na pierwszej randce? 

 
Przede wszystkim na samym początku chciałbym Ci pogratulować podjętej przez Ciebie decyzji – jednonocne przygody są ciekawe i dostarczają niezapomnianych wrażeń, ale na dłuższą metę się nudzą i powodują jedynie poczucie pustki emocjonalnej w życiu. Mówię to tylko i wyłącznie z własnego doświadczenia. Nie zrozum mnie źle – nie jestem przeciwnikiem tego typu zachowań, po prostu uważam, że po jakimś czasie może się to znudzić.
 
Jeśli zaś chodzi o same randki to bardzo ważne jest abyś zdał sobie sprawę z jednej, niezmiernie istotnej kwestii – pierwsza randka to nie wesele i nie musisz robić z tego wielkiego wydarzenia. Dlaczego? Po pierwsze dlatego, że tak naprawdę się jeszcze nie znacie, może się okazać, że zdecydowanie do siebie nie pasujecie (np. przeogromna różnica charakterów czy też bardzo odmiennie światopoglądy itp.) i okaże się, że napracowałeś się wymyślając niestworzone rzeczy na marne. Cztery takie randki pod rząd i odechce Ci się związków na bardzo długo….
 
Po drugie dlaczego od razu chcesz ustawiać poprzeczkę tak wysoko? Jeśli już od pierwszego waszego spotkania przygotujesz scenariusz niczym z dobrego filmu na waszą randkę, to Twoja potencjalna partnerka może zacząć się spodziewać, że dokładnie w taki sam sposób będzie wyglądała cała wasza relacja, a nie znam osoby, która miałaby na tyle siły aby planować same wybitne spotkania przez cały związek
  
Jak zachować się na pierwszej randce? Powiem Ci o trzech bardzo ważnych rzeczach. Czytaj dalej.
 

1.Miejsce

 

Jak zachować się na pierwszej randce?

 

 

 
Jeśli chodzi o miejsce waszego spotkania, to nie ma  co przesadzać. Droga restauracja, to najgorszy z możliwych pomysłów – żadna wartościowa dziewczyna nie poleci wyłącznie na Twoją kasę, a poza tym jest to chyba najmniej oryginalny z możliwych pomysłów.
 
Proponuję Ci jaką ciekawą kawiarenkę, przytulną knajpkę lub jeśli jest ładna pogoda to spacer po parku lub też po ciekawych okolicach Twojego miasta. Generalnie ważne jest aby było to miejsce niespecjalnie drogie i przede wszystkim abyście mogli spokojnie porozmawiać, czyli tak naprawdę poznać się nawzajem i zobaczyć czy jest możliwa jakakolwiek wasza wspólna przyszłość. 
 
 

2.Ubranie

 

Jak zachować się na pierwszej randce?

 

 

 
Dostaliśmy ostatnimi czasy na naszą skrzynkę zaskakująco dużo zapytań o kwestię stosownego ubioru na pierwszą randkę z dziewczyną. Nie jestem oczywiście żadnym modowym guru czy też znawcą branży, ale myślę, że trochę mogę Ci w tej kwestii pomóc.
 
Przede wszystkim nie możesz przesadzić. Powtarzam po raz kolejny -  to pierwsza randka, a nie Twoje wesele, więc nie musisz się stroić niewiadomo jak. Przede wszystkim postaraj się o to abyś czuł się swobodnie w swoim ubiorze – kobiety bardzo dobrze odczytują mowę ciała i bardzo szybko zauważą, że coś jest nie tak jeśli co chwilę będziesz się wiercił i niespokojnie poprawiał swój strój. 
 
Ja zawsze polecam jako element garderoby na takie spotkanie marynarkę, ponieważ optycznie poszerza Cię w ramionach i leży bardzo dobrze na każdym mężczyźnie. Oczywiście nie jest to przymus – jeśli nie lubisz takiej garderoby to nie musisz jej kupować. Ważne żebyś wyglądał w miarę przyzwoicie ;)
 
 

3.Rozmowa

 

Jak zachować się na pierwszej randce?

 

 

Pierwsza randka to tak naprawdę okazja abyście lepiej się poznali i mogli się nawzajem przekonać czy do siebie pasujecie. Warto więc abyś poruszał tematy, które pozwolą sprawdzić, czy dziewczyna która przed Tobą siedzi ma jakiekolwiek wspólne zainteresowania z Tobą i czy posiada cechy, których szukasz u potencjalnej partnerki. 
 
Prosty przykład – chciałbyś aby Twoja partnerka interesowała się tańcem nowoczesnym:
 
„Wiesz, ostatnio zapisałem się do szkoły do tańca nowoczesnego i muszę Ci powiedzieć,  że naprawdę mi się tam spodobało. Czuję, że to będzie moje nowe hobby. A ty co sądzisz o tańcu?” 
 
Jeśli odpowie Ci, że kompletnie ją to nie interesuje to wiesz już, że w tej kwestii się różnicie. Pamiętaj tylko o tym, że praktycznie niemożliwym jest abyś spotkał dziewczynę, która spełni wszystkie Twoje kryteria, więc nie zapominaj o potędze kompromisu
 
Powodzenia w randkowaniu!
 
 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin