Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Opowiadanie historii

Nie jest chyba żadną tajemnicą dla Ciebie, że aby móc poderwać dziewczynę która Ci się podoba, musisz oczarować ją podczas waszej rozmowy. Nie jest to oczywiście jedyny wyznacznik sukcesu, ale z pewnością milcząc Twoje szanse na uwiedzenie jej drastycznie maleją. Jak rozmawiać z dziewczynami? Zapraszam do lektury!
 

Jak rozmawiać z dziewczynami – Sztuka Opowiadania Historii

Opowiadanie historii 

 
Obszar zagadnień związanych z rozmową z kobietami jest bardzo szeroki. Myślę, że można by nawet pokusić się o napisanie książki, która będzie się skupiała wyłącznie na tym temacie… i to nie jedną. Oczywistym jest, że nie dam rady podzielić się wszystkimi wskazówkami w tym artykule. 
 
Postanowiłem skupić się na jednym, bardzo ważnym aspekcie tego elementu waszej interakcji, a mianowicie na opowiadaniu historii. Nie chodzi mi wcale o żadne wymyślanie niestworzonych rzeczy, ale o fragmenty gdy Twoja rozmówczyni prosi Cię abyś opowiedział coś o sobie lub też sam masz ochotę opowiedzieć jej jakieś ciekawe wydarzenie ze swojego życia. Większość robi to bez żadnego przemyślenia, a to ogromny błąd, ponieważ opowiadanie historii przeprowadzone w dobry sposób to bardzo potężne narzędzie.
 

1.Po co?

 

Opowiadanie historii

 

 

 
To jest pierwsze pytanie, które powinieneś sobie zadać przed tym jak zaczniesz opowiadać daną historię – po co chcesz to zrobić? Boisz się niezręcznej ciszy z racji tego, że czujesz iż powoli kończą Ci się tematy do rozmowy? Kompletnie się nie zastanawiasz nad tym co mówisz i po prosu mówisz mając nadzieję, że dokądś Cię to zaprowadzi?
 
Błąd. Opowiadanie historii służy przede wszystkim temu abyś mógł przedstawić te cechy swojego charakteru z których jesteś dumny i o których chcesz żeby ona wiedziała. Co innego kiedy powiesz bezpośrednio, że jesteś np. „opiekuńczy”, a co innego kiedy będzie to wynikało z historii wziętej z Twojego życia. Uwierz mi – kobieta nie jest głupia (pokusiłbym się nawet o stwierdzenie,  że w kwestiach komunikacji i rozmowy jest „biologicznie” lepsza od Ciebie) i odczyta ukryty komunikat. 
 
Jak rozmawiać z dziewczynami? Jeśli nie potrafisz sam na bieżąco opowiadać takich historii, to zanim zdecydujesz się na wyjście na jakieś spotkanie, usiądź w domu i zastanów się o jakich swoich cechach charakteru chciałbyś opowiedzieć swojej potencjalnej partnerce (oczywiście tylko i wyłącznie tych dobrych, bo nie muszę Ci chyba tłumaczyć, że jak zaczniesz dziewczynie opowiadać o tym, że jesteś zapijaczonym skąpcem, to może przestać odbierać telefony od Ciebie….), a potem pomyśl jakie historie z Twojego życia je reprezentują. Jeśli rzeczywiście posiadasz te cechy o których chcesz jej opowiedzieć, to nie będzie najmniejszego problemu abyś znalazł odpowiednią historię, jeśli nie – no cóż… kłamstwo ma krótkie nogi….
 

2.Sposób podania

 

Opowiadanie historii

 

 

 
Jeśli śledzisz artykuły na naszej stronie przynajmniej z umiarkowaną częstotliwością to z pewnością zdajesz sobie sprawę z tego iż dla kobiet niezmiernie istotne w życiu są emocje. Dobrze więc aby historie, które opowiadasz były nimi przepełnione.
 
Jak to zrobić? Nie o tym jest ten artykuł. Odpowiednie informacje możesz znaleźć na naszej stronie.  Podpowiem Ci tylko tyle, że odpowiednio użyte przymiotniki nadają całej opowieści tej właśnie emocjonalnej otoczki. Jeśli kompletnie nie masz pomysłu jak to zrobić, to polecam Ci poczytanie kilku powieści fabularnych…
 
 

3.Kwestia wyczucia

 

Opowiadanie historii

 

Jak rozmawiać z dziewczyną? Oczywiście jak we wszystkim w życiu, tak i z opowiadaniem historii podczas rozmawiania z kobietą nie można zbytnio przesadzić. Pamiętaj, że mimo wszystko jest to dialog, a nie monolog i pasuje abyś Ty również czegoś dowiedział się o swojej potencjalnej partnerce. Przecież z pewnością nie jesteś typem faceta, który zwraca uwagę wyłącznie na wygląd, prawda?
 
 
 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin