Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Mowa Ciała

Szukasz informacji na temat uwodzenia kobiet? Zastanawiasz się co tak naprawdę je uwodzi? Oczywiście wiele czynników na to wpływa. Ale są ważniejsze i mniej ważne. Dziś powiem Ci o jednym z ważniejszych czynników – zapraszam do artykułu
 

Mowa Ciała - Niewerbalne Uwodzenie

Mowa Ciała 

 
Właśnie zaczynasz czytać artykuł o jednej z najważniejszych rzeczy w uwodzeniu – niewerbalnym języku. Bardzo często, gdy na indywidualnych coachingach zagłębiam się w przyczyny braku powodzenia w tworzeniu relacji z kobietą, stają się one jasne. Zapewne wiele razy widząc zwykłego faceta z ponadprzeciętną wpatrzoną w niego dziewczyną zadałeś sobie pytanie. Jak ten gość to robi??? Czego mi brakuje, że nie potrafię uwieść pięknej dziewczyny. To proste. Nie chodzi o to czego Ci brakuje a bardziej co takiego robisz. Cały czas do niej mówisz. Nawet milcząc.
 
Ale czy wiesz co do niej mówisz?
 

Mowa Którą Ona Odczytuje

 

Mowa Ciała

 

 

 
Podczas każdej komunikacji z kobietą, przekazujesz jej informacje nieświadomie –drogą niewerbalną. Są to np. mikro mowa ciała ( ruch gałek ocznych, mimika twarzy, mikro gesty, sposób siedzenia, chodzenia ) ale również co ważniejsze – sposób Twojego myślenia. A dlaczego jest on ważniejszy ??? Bo gdy zmienisz sposób myślenia – automatycznie zmienisz wszystko co podałem wcześniej.
 
Więc na pytanie jak poderwać dziewczynę, odpowiadam:
 
Wyobraź sobie, że siedzisz z dziewczyną gdzieś pijąc kawę. Ale w głowie masz myśli typu:
 
- nie jestem chyba jej wart
- ona jest w wyższej półki 
- czy ja dobrze wyglądam
- ciekawe czego ona oczekuje
 
 

Decydująca Chwila

 

Mowa Ciała

 

 

I nagle ona mówi : „ opowiedz mi coś o sobie.” No i co? Leżysz. Bo Twoje myśli przełożą się na to co jej powiesz i w jaki sposób to zrobisz. I nawet mówiąc o sukcesach – mową niewerbalną przekażesz jej komunikat :
 
- wiesz wygrałem zawody w biegu na 1000 metrów ( niewerbalnie: ale to chyba był przypadek bo wcale nie jestem taki dobry )
 
- zostałem pracownikiem miesiąca w mojej firmie ( niewerbalnie: ale sam nie wiem dlaczego, jest tylu lepszych )
 
- chcę otworzyć swoją firmę ( niewerbalnie: ale nie wierzę, że mi się uda, nie jestem taki dobry )
 
- szukam takiej właśnie kobiety jaką jesteś Ty ( niewerbalnie: ale nie jestem pewien czy się nadaję )
 
I jak myślisz? Jest Twoja? Zapewniam Cię, że jeśli kelner zapyta ją bardziej zdecydowanie o to „czy życzy sobie coś jeszcze?” to ona wyjdzie z nim.  Więc jak poderwać dziewczynę? Na pewno nie tak. 
 
 

Co ja jej powiedziałem?

 

Mowa Ciała

 

 

 
Przeczytaj:
 
- ale to chyba był przypadek bo wcale nie jestem taki dobry, ale sam nie wiem dlaczego, jest tylu lepszych, ale nie wierzę, że mi się uda, nie jestem pewien czy się nadaję.
 
Umówił byś się z kimś kto tak gada??? Teraz powiem Ci w jaki sposób jej to powiedziałeś. Gdy nie jesteś czegoś pewien, ciało daje znać o tym lekkim drganiem powiek, rąk, trzęsącym się głosem. Robisz większe pauzy między słowami. Czasem są to nerwowe ruchy nóg lub całego ciała. To właśnie po tym komunikacie ona wie, jaki jesteś naprawdę. Jak to zmienić? Są dwa sposoby. 
 
1.Szybki. 
 
Mówisz tylko o rzeczach, których jesteś pewien i  znasz je bardzo dobrze. 
 
2.Wolny ( bardziej skuteczny )
 
Pracujesz nad swoimi przekonaniami, pewnością siebie i wartościami. 
 
Więc gdy następnym razem zapytasz mnie jak poderwać dziewczynę, odpowiem :
 
- punkt drugi, kolego. 
 
 
autor: Grzegorz Cieślik
 
 
 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin