Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Jak odzyskać dziewczynę

Jesteś po rozstaniu ze swoją ukochaną ??? Planujesz się z nią spotkać ??? Właśnie w takiej sytuacji jest mężczyzna, którym prowadzę coaching. Ma wiele pytań związanych z tematem. Wiedząc, że problem nie dotyczy tylko jego – postanowiłem kilka rad opisać tutaj. Zapraszam do lektury
 

Związki: Jak wrócić do byłej?

Jak odzyskać dziewczynę 

 
Szansa zawsze jest. Pytanie tylko – czy ją wykorzystasz. Zamiast skupiać się nad tym, co zrobiłeś nie tak, skup się nad tym  -  jak odzyskać dziewczynę. Oczywiście tego problemu nie da się rozwiązać tutaj, do tego trzeba indywidualnego podejścia - najlepiej zapraszam na couching, gdzie można przeanalizować dokładnie przyczyny i skutki. Teraz natomiast postaram się wymienić kilka rad i spostrzeżeń dotyczących tematu. 
 
Pierwsza rada to :
 

Miejsce Spotkania

 

Jak odzyskać dziewczynę

 

 

Jeśli bardzo wiele razy wychodziliście razem gdzieś na miasto to musisz trochę pogłówkować. Jeśli wyjścia były sporadyczne – masz mniej myślenia. Do czego zmierzam ? Miejsce na spotkanie musisz wybrać skrupulatnie. To musi być miejsce gdzie jeszcze nie byliście. Ponieważ jeśli zabierzesz ją do kawiarni - gdzie kiedyś byłeś z nią -  to nie ryzykuj, że odpalisz jej emocje, które za pierwszym razem jej tam zakotwiczyłeś. Niech to będzie miejsce, w którym ona i najlepiej Ty jesteście pierwszy raz. Wtedy zmniejszasz szansę na odpalenie negatywnych stanów. A to już coś
 
Istnieje pogląd, że w takiej sytuacji najlepiej zabrać kobietę w miejsce Waszej pierwszej randki – miejsce poznania. Ale tu musisz uważać. By nie wyjść na gościa, który wchodzi w tyłek. Im bardziej ona jest na nie – tym prawdopodobniej pomyśli:
 
- no tak, zabiera mnie tu gdzie się poznaliśmy bo chce mnie jakoś tym udobruchać. 
 
I wtedy nawet pierwsze miejsce randek – jest spalone. 
 
 

Temat Rozmowy

 

Jak odzyskać dziewczynę

 

 

Jak odzyskać dziewczynę? Oczywiście nie wiem o czym będziecie rozmawiać ale wiem oczy nie powinniście. 
 
Nie pozwól by rozmowa zeszła na negatywne chwile w Waszym związku – wiem, że będzie trudno. Mów o pozytywnych momentach. 
 
Gdy będzie wchodziła na temat :  powód rozstania – bardzo delikatnie się z nim obchodź. Jak najszybciej zakończ. Taki temat tylko pobudza negatywne emocje. Bardziej mów o teraźniejszości i przyszłości. 
 
Wiem, że jednak omówienia przyczyn rozpadu  relacji nie da się uniknąć. Nie przepychaj winy na jej stronę – bo w końcu jeśli taka winna jest, to po cholerę się z nią spotykasz? Żeby jej dokopać? Jak odzyskać dziewczynę? Daj jej się wygadać. 
 
 
Ona chce też wyrzucić z siebie to co jej leży na duszy. Nie zaprzeczaj – oczywiście jeśli powie prawdę. A powie. Uwierz. 
 
 

Patrz w  Oczy

 

Jak odzyskać dziewczynę

 

 

Jeśli mówisz do niej – to nie spoglądaj na ziemię czy sufit. Tylko patrzenie w oczy spowoduje, że ona może Ci uwierzyć w to co mówisz. I tu ważna rzecz – Ty musisz mówić prawdę. Jeśli idziesz na to spotkanie z zamiarem zrobienia jej w konia – daruj sobie. 
 
Nie dotykaj jej – prawie wcale. Zakładam, że nie jesteś mistrzem w kotwiczeniu stanów emocjonalnych. Więc ogranicz swój dotyk. Dotknij ją tylko gdy masz super logiczny powód do tego. Nie obejmuj ręką, nie głaszcz po dłoni ( jak robi wielu mężczyzn ). Możesz to zrobić dopiero, gdy uda Ci się doprowadzić do chwili pojednania. Gdy opuszczą ją emocje. Gdy zobaczysz uśmiech na jej twarzy lub da wyraźne „przyzwolenie” na to. Teraz znasz kilka rad w kwestii jak odzyskać dziewczynę. Mam nadzieję, że jeśli jesteś w takiej sytuacji to tym krótkim artykułem pomogłem Ci. 
 
Pozdrawiam
 
autor: Grzegorz Cieślik
 
 
 
 
 

Komentarze   

0 # MIchał223 2013-09-23 14:22
Ja tak właśnie mam, że rozstałem się z dziewczyną z którą byłem 3 lata i nie wiem co robić! Kocham ją, a ona nie odbiera ode mnie telefonów!!! Pomóżcie!!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # Kamil2 2013-09-24 15:58
A moje dodała mój numer do listy zablokowanych i nawet nie mam jak się do niej dodzwonić :(
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Bartek79 2013-09-25 13:11
Musi się najpierw pojawić jakakolwiek...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+2 # Maciek113 2013-09-27 10:20
A jeśli była ma już chłopaka to czy da się ją jakoś odbić?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-1 # dante 2013-10-04 18:40
Tak, możesz go pobić. ja tak zrobiem. wróciła do mnie ^^
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Krzysiek222 2013-09-30 11:30
Piszę z moją byłą smsy już od 3 miesięcy i dalej nic to nie daje :( Pomóżcie!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Shadow1 2013-10-01 09:06
Moja była wyjechała za granicę do UK i niebardzo mam nawet pomysł jak mógłbym do niej wrócić skoro dzieli nas tyle kilometrów...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+3 # Misza111 2013-10-03 11:27
Moja była nasłała na mnie swojego nowego chłpaka... :(
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # zofia 2014-08-24 15:09
;-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-2 # Pit 2015-01-30 12:00
Jeżeli może Wam wszystkim się nie udało to może to znak że nie były Was warte? I lepiej dla Was że to się skończyło a możecie mieć inne lepsze?;)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin