Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

Tajemnice uwodzenia

Ile numerów zdobywa nasz kursant podczas części praktycznej na Szkoleniu Weekendowym? Jak wielu z naszych kursantów było zdradzonych przez swoją dziewczynę zanim pojawiło się na naszym kursie? Ilu z nich było prawiczkami wcześniej? Jaka jest średnia wieku na naszym szkoleniu? Jeśli chcesz poznać odpowiedzi na te i wiele więcej pytań, to zapraszamy do lektury!
 

Tajemnice Kursantów Uwodzenia

Tajemnice uwodzenia 

 
Jesteśmy już z wami prawie 8 lat jako wiodąca szkoła w dziedzinie szkoleń relacji damsko – męskich zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. Przez ten czas przeszkoliliśmy prawie 3000 osób bezpośrednio na naszych Szkoleniach Weekendowych i przynajmniej sześć razy pośrednio poprzez sprzedane przez nas książki oraz materiały szkoleniowe nagrane na DVD. Bardzo cieszy nas zaufanie, którym nas przez ten czas obdarzyliście i mamy szczerą nadzieję, że będziemy razem doskonalić swoje umiejętności z zakresu uwodzenia przynajmniej przez kolejne 8 lat.
 
Podczas każdego z naszych szkoleń  staramy się podchodzić jak najbardziej indywidualnie do wszystkich jego uczestników przez co przez cały czas naszej obecności na rynku udało nam się zebrać swego rodzaju statystyki. Prezentowane w tym artykule dane są  opracowane na podstawie 1000 naszych kursantów i zaokrąglone z dokładnością do procenta.
 

1.Kursanci

 

Tajemnice uwodzenia

 

 

 
Nasz najmłodszy kursant miał 18 lat, a najstarszy 74. Średnia wieku naszych kursantów to 30 lat. Przy czym najniższa średnia wieku występuje w Krakowie, gdyż jest to 26 lat, a najwyższa w Warszawie – 34 lata.
 
78 % naszych kursantów ma wyższe wykształcenie lub jest w trakcie studiów. 
 
W kwestiach stricte zawodowych 31 % naszych kursantów prowadzi własną działalność gospodarczą (w tej liczbie ujęliśmy również piastowanie stanowiska prezesa rady nadzorczej S.A.), 23 %  studiuje, 8 %  jest pracownikami naukowymi, 36% pracuje na etacie, a pozostałe 2 % wykonuje wolne zawody lub jest na bezrobociu.
 
Jeśli chodzi o ich doświadczenia z kobietami, to nasz kursant uprawiał seks/był w związku z dwoma kobietami przed naszym szkoleniem przy czym:  31 %  było prawiczkami przed naszym szkoleniem, 40 %  miało mniej niż 5 partnerek seksualnych w swoim życiu, 21 %  miało między 5 a 10 partnerek, a pozostałe 8 %  miało więcej niż 10 partnerek. Oprócz tego 18 %  miało za sobą związek małżeński, a 2 %  było w trakcie związku małżeńskiego podczas trwania naszego kursu. Oprócz tego z całej puli kursantów 13 %  zostało kiedyś zdradzonych przez swoje partnerki.
 
 

2.Oczekiwanie w przed szkoleniem

 

Tajemnice uwodzenia

 

 
Zawsze przed szkoleniem pytamy, jaki jest największy problem danego kursanta, który sprawił, że postanowił się do nas zapisać i szukać fachowej pomocy. 74 %  kursantów twierdzi, że ich największym problemem jest nadmierna nieśmiałość, która utrudnia im rozpoczęcie normalnej interakcji z kobietą, 9 %  jest po długoletnim związku i nie może się odnaleźć w nowej rzeczywistości, 6 %  ma problem ze zbudowaniem zainteresowania u kobiety podczas rozmowy, pozostałe 10 %  ma inny problem.
 
Przed samym szkoleniem pytamy się również naszych kursantów jakiego życia oczekują po kursie i 89 %  twierdzi, że chcą znaleźć stałą partnerkę, a 11 %  chce przygodnego seksu z wieloma partnerkami.
 
 

3.Szkolenie

 

Tajemnice uwodzenia

 

 

Podczas naszego Szkolenia Weekendowego część praktyczna dzieli się na dwa etapy: tą na Sali oraz tą na mieście.
 
Podczas szkolenia praktycznego na Sali 79 %  kursantów podaje naszej hostessie tzw. „śledzia”. Co to jest „śledź”? Jest to chyba najczęściej popełniany błąd przez mężczyzn przy podchodzeniu do kobiety i próba uściśnięcia jej dłoni na przywitanie. „Śledź to mówiąc krótko bardzo lekkie ściśnięcie dłoni kobiecie na przywitanie lub po prostu podanie jej luźnej ręki aby to ona dokonała uścisku… Mówiąc krótko – kobiety tego nienawidzą.
 
Wracając do statystyk odnośnie części praktycznej naszego szkolenia - 11 %  ma problem aby na samym początku rozpocząć jakąkolwiek interakcje, 92 %  nachyla się w nieodpowiedni sposób do kobiety podczas rozmowy, 56 procent przeprasza zaraz po przywitaniu się, 17 % mówi do hostessy na „pani”. Pozostałe błędy nie zostały ujęte w statystyce.
 
Tajemnice uwodzenia
 
Jeśli zaś chodzi o część praktyczną na mieście, to kursanci podchodzili średnio do 38 kobiet podczas praktyki i zdobywali 4 numery telefonów od nowopoznanych dziewczyn. 27 % kursantów pocałowało dziewczynę do której podeszli, 4 %  uprawiało seks z nowopoznaną kobietą. Wobec 0 % kursantów została zastosowana jakakolwiek przemoc fizyczna ze strony kobiet lub mężczyzn podczas części praktycznej szkolenia
 
Patrząc na relacje naszych kursantów z kobietami po szkoleniu to 6 % z nich znalazło sobie partnerkę do tygodnia po szkoleniu, 11 %  do miesiąca, 53 % od miesiąca do pół roku, 23 %  od pół roku do miesiąca, a pozostałe 7 % nie znalazło sobie partnerki do roku od naszego szkolenia lub też nie szukało stałego związku.
 
Oczywiście są ta wyłącznie statystyki, które nie obrazują emocji jakie panują na szkoleniu i różnorodności historii jego uczestników. Mamy jednak nadzieję, że dzięki temu opracowaniu udało nam się przybliżyć Ci jak wyglądają nasze szkolenia
 
 
 
 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin