Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

Spowiedź kobiety

Witaj. Ostatnio wiele czasu spędzam z kobietami. Wyciągam z nich bardzo dużo informacji na temat „jakości podrywu” facetów. Podstawowe błędy, nieciekawe teksty a najbardziej ciekawą rzeczą jaka się dowiedziałem to : „najciekawszy facet na imprezie który zawsze zdobywa ich zainteresowanie”. Chcesz się dowiedzieć kto to? Zapraszam…
 

Podrywanie dziewczyn- Spowiedź Kobiety

Spowiedź kobiety 

Podrywanie dziewczyny rządzi się swoimi prawami. Im więcej tych praw zrozumiesz, tym szybciej przyniesie Ci to efekty. Ja bardzo często rozmawiam z kobietami o tym 
i ostatnio miałem okazję rozmawiać na ten temat. Zdradzę Ci teraz co powiedziały mi kobiety o jakości podrywu facetów. Tyle się o tym mówi a nadal ta jakość nie jest zadowalająca. Zacznijmy spowiedź kobiety : 
 

Wejście na imprezę

 

Spowiedź kobiety

 

 

Gdy kobieta wchodzi na imprezę rozgląda się – dokładnie tak jak TY. Więc pierwsza rzecz jakiej unikaj – to „lizanie” jej wzrokiem. Powiedziały mi to kobiety – więc coś w tym jest. Nie patrz na jej cycki, nogi, tylko w jej oczy. Jak myślisz – co pomyśli sobie o facecie, który ją „liże” wzrokiem? 
 
Jeśli ona patrzy Ci na twarz a Twój wzrok siedzi w jej cyckach – właśnie zdobyłeś kosza. Oczywiście nie tyczy się to wszystkich dziewczyn – bo są takie, które tylko po to tam przychodzą. Ja zakładam, że szukasz czegoś więcej. Podrywanie dziewczyny - to coś więcej. Jeśli chcesz tylko seksu – nie musisz podrywać, zaufaj mi. 
 
Kolejna sprawa to pokazywanie palcem lub „kiwnięcie” zapraszające kobietę. Człowieku – kiwnij tak na bramkarza – on ci pokaże jak to odebrał. Nigdy nie rób tego w taki sposób! Nie graj „pana”, który woła służącą. Moja znajoma powiedziała ostatnio:
 
- „To fajne gdy facet spojrzy, i po chwili podejdzie do mnie. Wtedy czuję się wyróżniona.”
 

Wyjawiony Sekret

 

Spowiedź kobiety

 

 

Tym zdaniem potwierdziła tylko to, co słyszę od dawna od kobiet a czego nie dostają. Co ciekawe – jest tylko jeden facet na imprezie, który im to daje. Dlatego ma takie powodzenie i powinieneś się od niego uczyć. Pomyśl, kto to taki ???
 
Barman. Podrywanie dziewczyny dla niego nie jest tajemną sztuką. On to robi automatycznie. Wiele kobiet ( czy to na szkoleniach czy na imprezie ) jednym głosem powiedziało mi:
 
- „Barmani najlepiej przyciągają naszą uwagę. Mają uśmiech na twarzy. Patrzą się 
w oczy, traktują nas indywidualnie. A nie masowo. Taki barman porozmawia chwilę, 
a jednocześnie komponuje dla mnie napój. Pokazuje swoje umiejętności. Jest naturalny.
 
 

Kolejne Wskazówki

 

Spowiedź kobiety

 

 

Rozmowa. Barman traktuje kobietę indywidualnie. Ona wie, że sposób rozmowy z nią nie powtórzy się z inna kobietą. Czuje się wyjątkowa. 
 
- „Teksty maja trafiać do mnie. Ja jestem adresatem a nie stado kobiet na parkiecie. Lubię wiedzieć, że facetowi nie chodzi tylko o seks ale widzi we mnie coś więcej.” 
 
Więc teksty typu: 
 
- jak się bawisz
- dlaczego nie tańczysz
- co taka smutna
 
od razu odbierają chęć do dalszej rozmowy. Daruj sobie to. I to nie ja – trener rozwoju Ci to mówi – tylko kobiety. A sam to przetestowałem i mogę potwierdzić, że to prawda. Potraktuj ją indywidualnie, a zobaczysz jaką to ma moc. Podrywanie dziewczyny to praktyka. Więc praktykuj. Życzę powodzenia.
 
Pozdrawiam.
 
autor: Grzegorz Cieślik
 
 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin