Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

Dlaczego nie chciała umówić się na spotkanie

Umawiasz się z dziewczyną, która Ci się podoba na randkę i wydaje Ci się, że wszystko idzie wręcz idealnie. Rozmawiacie, macie wspólne tematy, ona nawet od czasu do czasu się uśmiecha… Tym bardziej jesteś zdziwiony kiedy okazuję, że później nie odbiera telefonu albo coraz bardziej wymijająco odpowiada na Twoje próby umówienia kolejnego spotkania… Dlaczego tak się dzieje? Zapraszam do lektury!
 

Sztuka uwodzenia – dlaczego nie chciała umówić się na drugie spotkanie?

Dlaczego nie chciała umówić się na kolejne spotkanie 

 
Przede wszystkim nie ma się co przejmować i od razu stwierdzać, że po prostu nie podobasz się dziewczynom, po czym zamknąć się w piwnicy i denerwować obrońców zwierząt przez nadmierne męczenie swojego węża.
 
Nie wiem czy wiesz, ale Edison zanim wynalazł żarówkę odbył ponad 3000 nieudanych prób. Ktoś kiedyś zapytał go skąd wziął w sobie tyle determinacji i siły woli aby przebrnąć przez tyle porażek i dalej niezmiennie walczyć o spełnienie swojego marzenia. On natomiast odpowiedział, że nie odniósł ani jednej porażki, tylko 3000 sukcesów. Wynalazł 2999 sposobów na niedziałającą żarówkę i jeden na działającą, więc nie było mowy o żadnej porażce.
 
Pomyśl o ile łatwiej Ci będzie jeśli sam zaczniesz w ten sposób podchodzić do kwestii nieudanych spotkań – nie jako porażek, ale źródła nauki na przyszłość i możliwości znalezienia i korekcji swoich błędów. Lepiej, prawda?
 
Co zaś do powodów dla których Twoja sympatia może nie chcieć uczestniczyć w waszym kolejnym spotkaniu to istnieje bardzo wiele powodów, które mogą być podstawą takiego stanu rzeczy. Dzisiaj chciałbym skupić się na tych najważniejszych, które będziesz mógł bardzo łatwo wyeliminować ze swojego zachowania.
 
 
 

1.Egocentryzm

 

Dlaczego nie chciała umówić się na kolejne spotkanie

 

 

Wasze pierwsze spotkanie opiera się tak naprawdę o możliwość jak najlepszego poznania siebie nawzajem i możliwość ocenienia czy będziecie chcieli spotkać się po raz drugi. 
 
Oczywiście jesteś mężczyzną i to do Ciebie należy zadanie prowadzenia w relacji już od samego początku ale nie oznacza to, że masz się zachowywać jak egoista, kompletnie nie dopuszczając kobiety do głosu. Fakt, że masz bardzo dużo do powiedzenia o sobie bardzo dobrze o Tobie świadczy, ale pamiętaj – ona też chciałby mieć okazję cokolwiek powiedzieć. Nikt nie lubi zapatrzonych w siebie ludzi.
 

2.Rozwijanie fizyczności

Dlaczego nie chciała umówić się na kolejne spotkanie
 
Niezmiernie istotna kwestia już na pierwszym spotkaniu to pamiętanie o rozwijaniu pomiędzy wami już od samego początku kontaktu fizycznego. W jaki sposób? Nie jest to tematem tego artykułu, więc nie będę się o tym rozpisywał. Jeśli chcesz wiedzieć więcej, to z pewnością znajdziesz odpowiednie informacje w niejednym artykule opublikowanym na naszej stronie. 
 
Pamiętaj, że w momencie braku jakiejkolwiek fizyczności możesz zostać zakwalifikowany jako przyjaciel… Twój brak podjęcia odpowiednich kroków może sfrustrować Twoją partnerkę i sprawić, że nie będzie chciała się z Tobą spotkać po raz kolejny.
 
 
 

3.Nachalność

Dlaczego nie chciała umówić się na kolejne spotkanie
 
Dlaczego dziewczyna nie chciał umówić się na drugie spotkanie? Nachalność to chyba najcięższy z możliwych do popełnienia grzechów w tej kwestii. 
 
Jeśli po pierwszym spotkaniu zasypujesz swoją potencjalną partnerkę setkami sms-ów, sygnałkami (to to już w ogóle jest dno kompletne i powinno być karane) czy też pisanie miliona wiadomości na różnego rodzajach komunikatorach internetowych czy tez chat-ach… To naprawdę działa na Twoją niekorzyść i może bardzo skutecznie zrazić do Ciebie dziewczynę, która jeszcze niedawno nie mogła się doczekać waszego kolejnego spotkania. 
 
Daj jej czas żeby mogła sobie na spokojnie przemyśleć i powtórnie przeżyć w swojej głowie wasze spotkanie… krótka mówiąc – daj jej szansę aby chciała aby się z Tobą spotkać po raz kolejny.
 
Jeśli chciałbyś wiedzieć więcej na temat błędów popełnianych podczas pierwszego spotkania, które mogą skutecznie uniemożliwić kolejne spotkanie, to napisz mi o tym w komentarzach, a tymczasem powodzenia na kolejnej randce!
 
 

Komentarze   

+3 # Pozytywny facet 2013-04-16 20:37
Byłbym bardzo wdzięczny za rozwinięcie tego artykułu, gdy by miał Pan trochę wolnego czasu :), ze względu na to, że od ostatniego czasu moje relacje z kobietami, które mnie interesują, kończą się po pierwszym spotkaniu, mimo, że staram się jak najlepiej wypaść na spotkaniu :/.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Koleś 2013-09-08 15:46
Ja mam zaś całkiem inaczej... cały czas mam wrażenie, że spotkanie wypada dobrze, czas szybko leci, miło spędza czas w moim towarzystwie widzę zainteresowanie mną, a potem gdy pójdziemy do swoich domów nagle zmienia się jej nastawienie do mnie.. tzn zauważam pewną różnicę do tego co było wcześniej. Bardzo mało piszę na gg, fejsie czy czymkolwiek. Esy są rzadkością jedynie w ciągu miesiąca może z 30 esów, więc nie wiem w czym problem z mojej strony.. również nie jestem nachalny.. po spotkaniu zazwyczaj nie pisze 1-2 dni, potem się odzywam i jest niby dobrze, ale jednak czuję, że nie tak samo :) proponuję następne spotkanie i jest takie tłumaczenie trochę, że niewiadomo czy znajdzie czas i wgl co nie powiem, zniechęca mnie..
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin