Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

Wytrysk KobiecyZdradzę teraz największą tajemnice kobiet, która zmieni podejście obu płci do tematu seksu. Chcąc jednak uczynić artykuł ciekawym i nie być jednostronnym oraz zadbać o przyjemność z czytania również kobietom, zdradzę również technikę seksualną pilnie strzeżoną przez tysiąclecia, aby wreszcie mogła ujrzeć światło dzienne XXI wieku i dostarczyć nieopisanej rozkoszy kobietom.
 

Jak podniecić dziewczynę – wytrysk kobiecy.

 

Wytrysk kobiecy 

 
Na początek skupimy się na całym procesie, a sprawy techniczne zostawimy na koniec. Statystki mówiące na temat kobiecych orgazmów są zastraszające. Oto kilka przykładów:
 
- 40% kobiet przeżywa orgazm tylko podczas masturbacji
- 20 % kobiet przeżywa orgazm pochwowy
- 10 % kobiet przeżywa orgazm wielokrotny
- 20% kobiet nie przeżywa orgazmów w całym swoim życiu
 
By temu zaradzić i stać się lepszym oraz dać większą rozkosz swojej partnerce, należy sobie uświadomić, że tak zaniedbywany i pomijany element przez wielu mężczyzn, jakim jest gra wstępna, pomaga w rozwinięciu bliskości i osiągnięciu orgazmu. 
 
Dzieje się tak dlatego, że kobiety w inny sposób przeżywają zbliżenia. W przypadku mężczyzny „obsługa” przez kobietę po jednokrotnym nauczeni się daje certyfikat umiejętności na całe życie, a mężczyźnie przynosi szybkie zaspokojenie trwające średnio statystycznie od 5 – 15 min. Kobieta jednak przeżywa całą bliskość już wcześniej, przed stosunkiem czy innymi zabawami seksualnymi, prowadzącymi do przeżywania orgazmu. Cały proces trwa o wiele więcej czasu, zarówno przed jak i po stosunku.
 
Jednak by tak mogło się stać, potrzebna jest gra wstępna trwająca około 20 min. Do elementów gry wstępnej nie należą tylko pocałunki, petting i stopniowe pobudzanie kolejnych stref erogennych rozsianych po całym ciele kobiety, czasem w bardzo zaskakujących miejscach, lecz również cała otoczka. Świece, kolacja, płatki róż na pościeli... Dobrym, gdyż całkiem altruistycznym gestem jest masaż, ale do niego wrócimy. Obok tych różnorodnych elementów warto też pamiętać, że niegrzeczna rozmowa, opowieści o waszych fantazjach seksualnych i sposobie ich zaspakajania też mogą służyć jako elementem gry wstępnej. 
 
Wiem, że jest Ci  teraz trudno wyobrazić sobie byś mógł dotrzeć do wszystkich punktów dających pobudzenie nowo poznanej kobiety, lecz pamiętaj - nigdy, przenigdy nie pytaj kobiety czy jest jej dobrze! Ani podczas pieszczot ani tym bardziej podczas seksu i krótko po nim!  Jedynym Twoim przewodnikiem musi tu być obserwacja i doświadczenie. Mężczyzna nie ma jednego certyfikatu świadczącego o poznaniu mapy ciała kobiety, lecz każdą musi odkrywać od nowa i tylko stała partnerka daje możliwość dogłębnego poznania wszystkich  tajemnic jej ciała.
 
          
 

O rodzajach orgazmów słów kilka

 

Wytrysk kobiecy

 

 

Dziś seksu nie będzie.” – zdanie nie bardzo wiadomo czemu tak często i chętnie powtarzane przez kobiety by coś wymusić. Mówiąc tak, a co najzabawniejsze postępując tak by danej nocy odseparować swoją druga połówkę, kobieta pozbawia się dużo większej przyjemności niż mężczyzna. Mit, który teraz ujawniłem może mi przysporzyć wśród kobiet wrogów, a niektóre mogą się nawet wprawić w błogi nastrój lub uśmiechnąć czytając ten tekst, na myśl o ostatnio użytym szantażu. Ta ogromna różnica z odczuwania bliskości swojej ukochanej osoby wynika z kilku faktów. Niektóre z nich już wymieniłem, kolejnym jest to, że kobieta ma o wiele więcej rodzajów orgazmów oraz to, że kilkukrotnie wyższa ilość zakończeń nerwowych w narządach płciowych u kobiet pozawala na wielokrotnie większe natężenie doznań podczas aktu miłosnego, jak również pieszczenie kilku miejsc naraz daje efekt zwielokrotnienia doznań. Opiszę poniżej kilka z nich. 
 
Na skali orgazmów przeżywanych przez kobiety pierwszym z nich, jeśli chodzi o siłę przeżyć, jest orgazm sutkowy. Jest to typ orgazmu rzadko występujący. Mniejsza intensywność przeżyć spowodowana jest niezbyt obfitą ilością zakończeń nerwowych. Zabawa piersiami kobiety podczas stosunku lub zaraz po nim, kiedy piersi i sutki są nabrzmiałe i bardziej czułe na dotyk, może spowodować rozbudzanie tej strefy erogennej. Trzeba jednak pamiętać by w tym przypadku dotyk nie był zbyt ostry. Wodzenie palcem wokół brodawki i sutka, lekkie jego trącanie lecz nie dotykanie, może pomóc przy nauczeni się wywoływanie tego orgazmu. Jak zwykle, wspomnianym wcześniej, jedynym wskaźnikiem jest obserwacja. Można też powiedzieć swojej  partnerce by sama się przez chwile pobawiła swoimi piersiami i obserwować oraz powtórzyć potem jej ruchy.
 
Kolejnym organem, służącym przyjemności jest łechtaczka. Pieszczenie łechtaczki daje kilka razy silniejszy orgazm. Podczas nauki pieszczenia łechtaczki jak zwykle ważnym czynnikiem jest obserwacja. Można położyć się za partnerką, aby ręce były ułożone wzdłuż jej ciała, można również wziąć jej rękę i wspólnie wykonywać ruchy najlepiej pieszczące kobietę, bo i tu ruch dla każdej kobiety będzie sprawą indywidualną. Należy pamiętać, aby nie zaczynać tych pieszczot po stosunku, bo wtedy łechtaczka jest pobudzona, ukrwiona i bardzo czuła na dotyk. W tej sytuacji można sprawić więcej bólu niż przyjemności i dostać po prostu w twarz.
 
Posuwając się dalej po skali siły wywoływanych orgazmów, intensywność doznań jakie daje orgazm pochwowy, jest wielokrotnie wyższy od poprzednio opisanego i kilkadziesiąt razy większy od pierwszego rodzaju orgazmu. Osiąganie ogromnej przyjemności z tego rodzaju orgazmu nastąpi po ukrwieniu i pobudzeniu wielkiej ilości zakończeń nerwowych w tej strefie.  Wymaga to odpowiedniego czasu, a to z kolei jest osiągane przez odpowiednio długa grę wstępną. Stymulacji punktu G można dokonać nawet skromnym przyrodzeniem, gdyż jest on umieszczony 3 – 5 cm od wejścia do pochwy. Jest to chyba dobra informacja dla tych z was, którzy mogli mieć kompleksy na tym punkcie, a teraz mogą znaleźć głębszy sens w sformułowaniu „mały ale wariat”.
 

Orgazm analny

 

Wytrysk kobiecy

 

 

Orgazm analny jest w zasadzie podobny co do siły przeżyć i występuje silnie u kobiet, które odczuwają słabiej orgazm pochwowy za sprawą łatwiejszego dostępu do czułych punktów erogennych przez cienką przegrodę pomiędzy ścianką odbytu. Jeżeli jesteś wielbicielką takie orgazmu nie wahaj się o tym powiedzieć swojemu ukochanemu, zaoszczędzi Ci to wielu wyrzutów sumienia związanych z chęcią zdradzania dla tego rodzaju seksu. Dziś otwartość i świadomość seksualna nie jest już taką barierą, aby psuć szczęśliwa relację.
 
          
 

Wytrysk kobiecy

 

Wytrysk kobiecy

 

 

Bomba jądrowa w ciele kobiety to pewnie za mało by opisać tą niesamowicie wielką rozkosz jaką jest w stanie przezywać kobieta, a mężczyzna nie jest w stanie wyobrazić sobie setnej części to uczucia. Orgazm, którego efektem ubocznym jest wytrysk.... tak dobrze przeczytałeś, wytrysk kobiecy! Jest tysiące razy silniejszy od orgazmu pochwowego. Tylko kilka procent kobiet posiada go naturalnie, ale jest dobra wiadomość, gdyż absolutnie każda kobieta może się tego nauczyć, a raz rozbudzona, poznawszy lepiej swoje ciało, może czerpać z rozkoszy nieopisanie wielkich wielokrotnych orgazmów.
 
Pozycja na  jeźdźca sprzyjająca i tak lubianą przez część kobiet, jest jedną z pozycji, w której można osiągnąć ten rodzaj orgazmu. Jednonocne przygody będą tu przeszkodą. Pierwsze rozbudzenie musi nastąpić w atmosferze totalnego zaufania, relaksu i rozluźnienia. By zbudować tę atmosferę potrzebna jest rozmowa z partnerka i wyjaśnienie wszystkich elementów tantrycznego obrządku. Przede wszystkim konieczny jest pełny masaż relaksujący, trwający w sumie około 40 minut w ułożeniu na brzuchu i na plecach, od szyi aż po same końce stóp,- jest to bardzo przyjemne dla kobiety.
 
Oprócz przyjemności jaką czerpie kobieta z samego masażu jest jeszcze ważniejszy aspekt dający rozluźnienie nie tylko fizyczne, ale co ważniejsze, rozluźnienie psychiczne, bo te dwie sfery są ze sobą ściśle połączone. Trzeba stworzyć nastrój, zapalić kadzidełka, przygaszone światło lub świece, cicha kojąca muzyka, odpowiednia temperatura. Moc tego orgazmu spowodowana jest połączeniem nerwowym z mózgiem biegnącym po rdzeniu kręgowym, co w przypadku orgazmu pochwowego odbywa się nerwami ułożonymi w górnej części. Doznania biegnące od samej pochwy aż do mózgu wzbudzają wszystkie sąsiednie nerwy i kobieta odczuwa rozkosz dogłębnie w całym swoim ciele, każdym zakończeniem nerwowym. W tym przypadku kobieta nam nie pomoże i jesteśmy zmuszeni cała wiedzę na temat tej techniki posiąść sami. Tak, uczymy tej techniki na naszym Szkoleniu Weekendowym...
 
Autor: Bartłomiej Bojar                         
 
 
 
 
 

Komentarze   

+1 # Pozytywny facet 2013-04-17 13:06
Fajny artykuł, z którego można się czegoś dobrego dowiedzieć na temat współżycia. Niestety, ale według mnie, nie jest łatwo dowiedzieć się czegoś przydatnego na ten temat, co często skutkuje tylko błędnymi poglądami na temat seksu oraz niepotrzebnymi zmartwieniami.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin