Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Uwodzenie kobiet za granicą
Żyjemy w czasach gdzie tak naprawdę wcale nie trzeba ograniczać się do granic swojego kraju jeśli chodzi o poznawanie nowych kobiet… Mogę nawet pokusić się o stwierdzenie, że w tym obszarze globalizacja zdecydowanie działa na korzyść całej ludzkości. Chciałbyś poznać kobietę z poza granic Polski, ale nie wiesz jak to zrobić? Zapraszam Cię do lektury!
 

Uwodzenie kobiet za granicą

Uwodzenie kobiet za granicą 

 
Wcale nie musisz być podróżnikiem aby mieć możliwość poznawania kobiet za granicą. Bilety lotnicze oraz ceny hoteli są na dzień dzisiejszy w zasięgu praktycznie większej części społeczeństwa przez co podróże wakacyjne czy też biznesowe poza obszar Polski stają się z każdym rokiem coraz bardziej popularne. 
 
Osobiście nie uważam aby miało to być czymś złym, w końcu mamy możliwość poznawania innych kultur, kuchni, no i oczywiście narobienia super ciekawych zdjęć po których wrzuceniu na nasz profil na Facebooku zdobędziemy milion „lajków” ;)
 
Jeśli chciałbyś poznać kobietę poza granicami naszego kraju, to musisz pamiętać o kilku bardzo ważnych aspektach, które okazują się być niezmiernie istotne.
 
 

1. Język

 

Uwodzenie kobiet za granicą

 

Masz ochotę na uwodzenie kobiet za granicą? Znajomość języka dziewczyny z którą chcesz porozmawiać zdecydowanie ułatwia nawiązanie z nią relacji. Oczywiście zrozumiałe jest, że niewielu ludzi ma czas i energię na to aby móc stać się poliglotami… Oczywiście w dzisiejszych czasach znajomość języka angielskiego jest bardzo powszechna i umożliwia bardzo często komunikowanie się za granicą, ale musisz pamiętać, że nie we wszystkich krajach jest on powszechnie znany….
 
Nie przejmuj się, jeśli chcesz nauczyć się języka w szybki i prosty sposób to jak zawsze staramy Ci się pomóc osiągnąć sukces. Wystarczy, że posiadasz smartfon z systemem Android (wersje na kolejne systemy są obecnie w przygotowaniu, więc jeśli posiadasz telefon z innym systemem, to pozostaje mi wyłącznie prosić Cię o cierpliwość) i pobierzesz naszą darmową aplikację LingLing i już możesz startować:
 

Oczywiście jeśli nie znasz i nie masz zamiaru nauczyć się nawet podstaw języka kobiety, która Ci się podoba, to wcale nie koniec świata… możesz postawić zawsze na uniwersalne przesłanie mowy ciała i rozbudowaną gestykulację. Nie będzie chyba jednakże dla Ciebie żadnym zaskoczeniem, że oparcie się na takiej metodzie ma o wiele mniejszą skuteczność.
 

2. Kultura

 

Uwodzenie kobiet za granicą

 

Jak poderwać dziewczynę za granicą? Musisz zrozumieć, że niektóre miejsca na naszej pięknej planecie zamieszkane są przez ludzi, którzy mają zupełnie inną kulturą od naszej… I nie mówię tutaj o tym, że nie lubią bigosu czy też niezbyt mają ochotę na golonkę, mówię o kulturach opartych na zupełnie innych wartościach niż te europejskie, czy też szerzej – zachodnie. Chodzi mi tutaj przede wszystkim o państwa azjatycki. 
 
Jeśli masz zamiar poznawać dziewczyny w kraju o innej kulturze, to poświęć trochę czasu i zapoznaj się chociaż pobieżnie z tradycjami rozpowszechnianymi w jej społeczeństwie, ponieważ może się np. okazać, że gest, który u nas jest jak najbardziej pozytywny zostanie przez nią odebrany jako gigantyczna obraza, a uwierz mi – może to bardzo skutecznie uniemożliwić Ci umówienie się na randkę.
 
 

3. Zasady Perfect Dating

 

Uwodzenie kobiet za granicą

 

No dobrze, a co z zasadami reprezentowanymi przez naszą szkołę, Perfect Dating? Są one jak najbardziej uniwersalne! Negowanie, umiejętność prowadzenia, panowanie nad swoimi emocjami, umiejętność stworzenia sobie ciekawego życie i przede wszystkim przepełniony pozytywnymi sposób opowiadania o nim – to wszystko jest po prostu ponadkulturowe. Jedynie rozwijanie waszego wzajemnego kontaktu fizycznego może się nieznacznie różnić w zależności od szerokości geograficznej, ponieważ w niektórych miejscach może będziesz musiał to robić o wiele wolniej (np. Japonia), a w niektórych zdecydowanie szybciej niż w Polsce (np. Brazylia). Dlatego warto tak jak wspomniałem wcześniej zapoznać się z kulturą i zwyczajami kraju do którego masz zamiar się wybrać na podryw.
 
To by było na tyle dzisiaj. Jeśli chcesz więcej informacji na ten temat, to zapraszam Cię bardzo serdecznie do napisania tego w komentarzach, a tymczasem życzę Ci szerokich wojaży i powtórnie szczerze zachęcam Cię do przetestowania  LingLing  – naszej autorskiej i co najważniejsze darmowej aplikacji do nauki języków obcych!
 

 

 

Komentarze   

0 # lovi 2013-10-20 20:09
Generalnie wszystko fajnie, ale mam jedno pytanie...
Mieszkam w Belgii gdzie powszechny jest język niderlandzki. Jakoś nie wchodzi mi on do głowy, ale angielskim władam bardzo płynnie. Więc moje pytanie brzmi: Jak zagadać do dziewczyny po angielsku, przy czym to też nie jest jej ojczysty język? Zazwyczaj kiedy rozpoczynam rozmowę po angielsku, dość szybko mnie spławiają;(
Z góry dzięki za pomoc
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # janek 2014-11-12 15:16
Czeski nie jest trudny :lol: :-) :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin