Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Jak poderwać dziewczynę

Nie jesteś już „świeżakiem” jeśli chodzi o kwestię uwodzenia, bez problemu podchodzisz do dziewczyny, która Ci się podoba, a mimo wszystko nie jesteś zadowolony z osiąganych rezultatów… Jak poderwać dziewczynę? Czemu Ci nie wychodzi? Zapraszam do lektury!
 

Jak poderwać dziewczynę? Czemu mi nie wychodzi?

Jak poderwać dziewczyne 

Przede wszystkim już na samym początku tego artykułu chciałbym Ci powiedzieć jedną niesamowicie ważną rzecz – NIE PODDAWAJ SIĘ! To, że dzisiaj Ci nie wychodzi to jeszcze nie jest koniec świata i nie ma powodów do poddawania się i skazywania samego siebie na wieczne życie w samotności i zmuszanie się do udawania, że wszystko jest w porządku.
 
Zamiast tego lepiej na chwilę się zatrzymać, dać czas emocjom na opadnięcie i całkowicie na spokojnie i logicznie zastanowić się „co robię źle i jak mogę to poprawić”. Wiadomo, że najłatwiej jest zrzucić winę na otaczający świat, ale pamiętaj, że za każdym razem kiedy wskazujesz na kogoś palcem, to trzy palce wskazują na Ciebie…
Uwodzenie jest tak naprawdę jak gra komputerowa. Trzeba opanować wszystkie kolejne levele, aby odnieść sukces, nie da się żadnego z nich przeskoczyć… Nie da się wziąć numeru telefonu zanim nie porozmawiasz chociaż chwili, a czasami nie da się umówić na drugie spotkanie jeśli zawalisz coś po drodze. Często może się zdarzać, że popełniasz błędy, których na pierwszy rzut oka nie dostrzegasz… Ważne jest jednak abyś dalej działał!
 
 

1.Mistrz tekstów

 

Jak poderwać dziewczyne

 

 

To jest najczęściej popełniany błąd przez osoby dopiero tak naprawdę stawiające pierwsze, nieśmiałe kroki w sferze uwodzenia. Uczenie się tekstów na pamięć tak naprawdę do niczego dobrego nie prowadzi. Dlaczego? Ponieważ wychodzisz wtedy sztucznie i kompletnie nienaturalnie, ponieważ to nie są Twoje słowa przez co po krótkim dialogu opartym o wyuczone rzeczy średnio rozgarnięta dziewczyna zauważy, że Twoja wypowiedź kompletnie pozbawiona jest jakiejkolwiek spójności w swoim przekazie. 
 
Na krótką metę oczywiście takie uczenie się jest w miarę w porządku, ponieważ pozwoli Ci sprawdzić jak poszczególne etapy działają (np. negi czy też otwarcia), ale najlepiej jest jak najszybciej zacząć wypracowywać własne teksty. Jak? Nie o tym jest ten artykuł.
 
Jak podrywać dziewczynę? Nie ucząc się tekstów na pamięć.
 
 

2.Emocje, emocje i jeszcze raz emocje….

 

Jak poderwać dziewczyne

 

 

Jeśli chociaż pobieżnie zapoznałeś się z naszymi materiałami, to z pewnością wiesz, że podczas rozmowy z kobietami przekazywanie treści ma znaczenie drugorzędne, o wiele ważniejszy jest transfer emocji. 
 
Oczywiście możesz się starać z całych sił aby przekazywać podczas takiej rozmowy pozytywne emocje, ale jeśli w głębi jesteś targany licznymi konfliktami wewnętrznymi (dotyczącymi np. ostatnich relacji z bliskimi znajomymi czy też niekorzystną sytuacją w życiu zawodowym itp.) lub też jesteś po prostu nieszczęśliwy z jakiegoś powodu, to niestety ale kobieta może to wyczuć i jakość Twojego podrywu zdecydowanie się obniży
 
Wcale nie musi to oczywiście być na poziomie świadomym…ba! Może nawet wyglądać, że wszystko poszło idealnie, ponieważ dała Ci swój numer i całkiem przyjemnie się wam rozmawiało… Po czym całkowicie dla Ciebie niespodziewanie nie chciała się z Tobą umówić na kolejne spotkanie… Dlaczego? Ponieważ naszły ją przemyślenia i coś zaczęło jej się wydawać, że jest z Tobą nie w porządku….
 
Jak to zmienić? No cóż, jest to temat na zupełnie inny artykuł, a nawet zdecydowanie więcej niż artykuł i odpowiednią wiedzę możesz znaleźć w naszych książkach oraz w organizowanych przez nas Szkoleniach Weekendowych.
 
 

3.Potęga przekonań

 

Jak poderwać dziewczyne

 

 

Jak poderwać dziewczynę? Czasami wydaję się, że wszystko jest naprawdę w porządku, masz dobry humor, działasz według wskazówek, a mimo to dalej jesteś singlem, ponieważ nawet jeśli zdobędziesz numer, to nic z tego nie wychodzi… Dlaczego?
 
Tutaj do głosu dochodzą Twoje przekonania. Nawet nie zdajesz sobie jak bardzo są one potężne! Jeśli np. uważasz, że wszystkie kobiety są głupie albo trzeba być przystojnym aby jakąś poderwać lub, że bez kasy nie da się poderwać żadnej dziewczyny itp. to możesz sobie świadomie nie zdawać sprawy z tego typu rzeczy, ale podświadomie mogą one nadawać ton całej rozmowie i tworzyć wychwytywane przez kobiety niuanse, które działają na Twoją niekorzyść.
 
Warto więc czasami usiąść na chwilę w domowym zaciszu, zastanowić się co sądzisz o różnych aspektach relacji damsko męskich i przemyśleć czy dane przekonanie mi służy czy też nie służy. Jeśli nie służy to warto postarać się je zmienić. Niektóre jest łatwo – np. trzeba być przystojnym aby poderwać dziewczynę – część praktyczna naszego Szkolenia Weekendowego całkowicie kasuje takie przekonanie. Inne wymagają więcej pracy.
 
Nie chciałbym Cię straszyć, ponieważ są to kwestie, które dotyczą raczej mniejszości niż większości. Tym niemniej jeśli borykałeś się ze swoimi postępami w uwodzeniu i nie mogłeś znaleźć tego przyczyny, to mam nadzieję, że ten artykuł okaże się dla Ciebie pomocny. Oczywiście nie wyczerpuje to tematu – jeśli chciałbyś wiedzieć więcej, to napisz mi o tym proszę w komentarzach, a postaram się rozwinąć temat.
 
Autor: Jan Gajos
 
 
 
 

Komentarze   

+1 # Pozytywny facet 2013-04-23 17:17
Ciekawy artykuł. Fajnie by było, jakby Pan rozwinął ten artykuł w wolnej chwili :), ponieważ sam od dłuższego czasu szukam dziewczynę, ale mimo starań nic z tego nie wychodzi i coś sądzę że nie jestem odosobniony w tej kwestii :/.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Eryk 2013-08-15 17:40
Ja mam taki problem że wszystkie dziewczyny mnie zlewają mimo moich starań. Nie jestem przystojny i pewnie przez to mi nie wychodzi. Słowa mówiące że charakter jest najważniejszy i że napewno kogoś znajde nic nie dają bo to zwykłe kłamstwa są. Jeśli te rzeczy co dziewczyny mi przy zlewaniu mówią są prawdą to powinienen mieć od groma wielbicielek a tu dupa. Nie wiem co jest tego przyczyną. Pewnie mam wrodzonego pecha do związków. Prosze o pomoc gg 25987284
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Gosciu 2015-07-09 18:01
Witam !

Opowiem Wam moja historie!
Poznalem dziewczyne w Niemczech gdzie mieszkam i pracuje. Staralem sie, okreslilem sie, pomagalem i nic. I tak przez kilka miesiecy. Moj serdeczny kumpel poradzil:''idz na dziwki''. I wiecie co. Poszedlem, bzyknalem, oczyscilem umysl i poznalem inna dziewczyne.

Szacunek dla dziwek :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin