Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

Problemy z kobietami

Wielu mężczyzn zastanawia się dlaczego nie wychodzi im z kobietami. Mogę podejrzewać, że skoro tu jesteś – też o tym myślisz. Z mojej praktyki i doświadczenia jakie mam z kursantami – wiem co trzeba zmienić by relacje z kobietami naprostować na korzystniejszy tor. Jeśli chcesz wiedzieć więcej na ten temat zapraszam do czytania
 

Podrywanie dziewczyn - Problemy z kobietami ?

Problemy z kobietami 

W całej mojej praktyce z mężczyznami, czy to grupowe czy indywidualne szkolenia, zawsze pytanie podstawowe to : „czy to z kobietami jest coś nie tak czy ze mną?”
Odpowiedź jest oczywista. Jeśli idziesz na ryby, to raczej TY musisz się dostosować do warunków. Musisz mieć wędkę lub sieci. Możesz próbować użyć klucza francuskiego – ale myślę, że będzie trudno. Więc jeśli chcesz zbudować relację z kobietą również musisz się dostosować do warunków. 
 

Więc co mam zrobić ?

 

Problemy z kobietami

 

 

Uwodzenie kobiet to droga – podobnie jak łowienie ryb. Nie każdy może łowić ryby. Kto nie może? Czym musisz się charakteryzować byś mógł? 
 
1)Cierpliwość.
 
Tutaj jest potrzebna w dwóch ważnych punktach: pierwszy to zdobywanie wiedzy. 
 
Bądź cierpliwy. Nikt w ciągu godziny czy kilku godzin nie został mistrzem uwodzenia. Musisz zdawać sobie sprawę z tego, że to proces. Cierpliwość to wspaniałe narzędzie do pracy. 
 
Wyobraź sobie rybaka, który cierpliwie buduje swoją wędkę. Specjalna żyłka, kołowrotek – coś tam skrzypi, może trzeba coś wymienić. A Ty obok – próbujesz łowić ryby na byle kij, który znajdziesz w trawie. Robisz to szybko, przywiązujesz jakiś sznurek do niego i wyrzucasz na wodę. Jako przynętę używasz pierwszego lepszego robala. A rybak? Właśnie przypomniał sobie, że trzeba odpowiednio nawinąć jeszcze żyłkę na kołowrotek więc nadal zajęty jest przygotowaniami. Po kilku godzinach może uda Ci się złowić – no będę optymistyczny – 2 ryby. 
 
Ale gdy rybak zarzuci swoją wędkę, nad którą tak długo pracował, gwarantuję Ci jego sukces. Twój pośpiech na nic się zdał. Był tylko chaosem. 
 
 

Cierpliwość popłaca

 

Problemy z kobietami

 

 

Drugim punktem gdzie cierpliwość i uwodzenie kobiet idą ze sobą w parze jest: działanie. Nawet jeśli posiadłeś już „całą wiedzę”, to teraz cierpliwość musi również panować w działaniu. Bo gdy będziesz niecierpliwy to łatwo w pośpiechu o błąd, który może Cię kosztować zmarnowaniem okazji do poznania wspaniałej kobiety. 
Nie spiesz się w trakcie tworzenia relacji. Jeśli zrobisz coś za szybko – może to być dla Ciebie zgubne. 
 
2)Praktyka
 
Praktyka to miejsce na popełnianie „błędów”. Musisz mieć tego świadomość. No przecież gdzieś musisz się tego nauczyć. Daj sobie luzu na praktyce i nie stresuj się. Nie musi Ci wyjść za pierwszym razem. Ważne jednak, byś wyciągał z tego feedback i poprawiał to, co nie do końca działa. Na praktyce możesz  próbować wszystkiego – by sprawdzić w czym czujesz się najlepiej i najbardziej komfortowo. To pozwoli Ci wybrać kilka dla Ciebie najlepszych strategii i je rozwijać. 
 
 

Dobra Energia

 

Problemy z kobietami

 

Dobra energia to trzeci punkt. Rozumiem przez to korzystne, pozytywne działanie i nastawienie do tego co robisz. Jeśli będziesz zablokowany – sceptyczny – do wszystkiego, to raczej nie spodziewaj się dobrych efektów. Jeśli będziesz w relacji z kobietą negatywnie nastawiony – ona to wyczuje i raczej nie spotka się z Tobą drugi raz. Nie myśl o tym czy coś wyjdzie Ci czy nie. Bądź w procesie. Baw się tym. 
 
Zobaczysz jaka cudowna różnica jest pomiędzy tymi dwoma podejściami. 
 
Uwodzenie kobiet to oczywiście nie tylko cierpliwość, praktyka i dobra energia – ale to początek do wspaniałej przygody, która wciągnie Cię tak bardzo, że nie będziesz chciał jej przerywać. 
 
 
autor: Grzegorz Cieślik
 
 
 

Komentarze   

0 # Pozytywny facet 2013-04-26 15:04
Bardzo fajny artykuł Panie Cieślik,chodź według mnie jednym ze źródeł problemów z kobietami, jest stawianie sobie dużej poprzeczki co do poszukiwanej kobiety - czyli posiadanie za dużych wymagań w stosunku do kobiet. Problem ten dotyczy również kobiet, które mają za duże wymagania w stosunku do mężczyzn. Według mnie lepiej znaleźć sobie kobietę, która nie wygląda jak seksowna modelka, nie ma idealnego charakteru, ale taką która nam się podoba i ma fajny charakter. Lepiej mieć taką nieidealną kobietę, niż być ciągle samotnym i czekać aż w końcu ten ideał się znajdzie, bo możemy się nigdy go nie doczekać. Sam przez spory okres czasu miałem taką "dużą poprzeczkę" w stosunku do poszukiwanej kobiety, w wyniku czego straciłem trochę okazji, aby w końcu znaleźć sobie dziewczynę :/.
Z drugiej strony, może się zdarzyć taka sytuacja, że znajdzie się taka idealna dziewczyna. Wtedy o wiele łatwiej będzie zatrzymać ją przy sobie, mając trochę doświadczenia z dziewczynami :).
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-1 # Grzegorz Cieślik 2013-05-06 08:21
Witaj. Jestem Grzegorz więc nie "pan". Zgodzę się z tym co piszesz, pod warunkiem, że " posiadanie za dużych wymagań w stosunku do kobiet " - rozumiesz jako idealizowanie. Często kobiety "ładne", zadbane czy bogate są przez mężczyzn skreślane bo "to nie ich progi" - z tym się zgodzić nie można bo to już iluzja i zniekształcanie rzeczywistości przez mężczyznę.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin