Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Fakty i mity

Temat uwodzenia i relacji damsko – męskich zaczyna być coraz bardziej popularny w Polsce. Powstaje wiele teorii na temat skutecznych metod uwodzenia czy tez prawd objawionych na temat atrakcyjności. Powstaje również coraz więcej „Szkół Uwodzenia”, które prezentowanymi przez siebie teoriami mogą zadziwić niejedną osobę… To zrozumiałe, że można się w tym wszystkim pogubić. Jakie się fakty i mity o uwodzeniu? Zapraszam do lektury!
 

Podrywanie dziewczyn – Fakty i mity o uwodzeniu.

Fakty i mity 

 
Zanim zacznę skupiać się na kilku i faktach i mitach z dziedziny relacji damsko-męskich, to już na samym początku chciałbym Ci powiedzieć o jednej bardzo ważnej kwestii – uwodzenia można się nauczyć! 
 
Istnieje grupa osób, która uważa, że jest to cecha wrodzona i kompletnie niezależna od Ciebie. Jest to chyba jedna z największych BZDUR jakie zdarzyło mi się słyszeć! Przeczą temu setki naszych kursantów, którzy dzięki szkoleniu skutecznie zmienili swoje życie. Prawdą natomiast jest to, że każdemu zajmuje to różną ilość czasu. Jeden opanuje odpowiednie umiejętności w miesiąc, innemu zajmie to pół roku… ale każdy jeśli tylko wykaże się zaangażowaniem, to będzie mógł to osiągnąć i znaleźć sobie wymarzoną kobietę i stworzyć z nią naprawdę szczęśliwy związek.
 
Wracając jednak do najpopularniejszych informacji na temat uwodzenia:
 

1.Trzeba być przystojnym aby móc podrywać ładne dziewczyny

 

Fakty i mity

 

 

Zdecydowanie MIT. Wcale nie trzeba być przystojnym aby móc podrywać ładne dziewczyny. Dla kobiet wygląd jest kwestią drugorzędną – jeśli posiadasz ciekawą osobowość, umiesz w intersujący sposób opowiadać zarówno o swoim życiu jak i otaczającej Cię rzeczywistości,  stosujesz zasady Perfect Dating (takie jak np. stosowanie negów  przez cały czas trwania waszej znajomości czy też rozwijanie kontaktu fizycznego od samego początku) to jesteś w stanie poderwać praktycznie każdą dziewczynę.
 
Czy to znaczy, że kobiet w ogóle nie zwracają uwagę na wygląd? Nie, oczywiście, że nie. Kobiety zwracają uwagę na to w jaki sposób się ubierasz i czy o siebie dbasz. W kwestii ubioru nie chodzi  o to abyś nosił na sobie kilka tysięcy złotych w postaci markowych ubrań każdego dnia, ale raczej aby Twoje ubrania były czyste i dobrze do siebie dopasowane zarówno pod względem kroju jak i koloru – nie wymaga to wcale niewiadomo jakich nakładów finansowych. Jeśli kompletnie nie masz pojęcia o modzie, to poproś kogoś kto się zna o pomoc (zatrudnij stylistę lub poproś koleżankę o pomoc w zmianie garderoby). Nie jestem żadnym guru w tym temacie, ale mogę Ci powiedzieć, że np. najczęstszy błąd jaki popełniają szczupli mężczyźni to noszenie zbyt luźnych ubrań, które wiszą na nich jak worki i bardzo obniżają ich atrakcyjność (bardzo źle wygląda to zwłaszcza w przypadku koszul).
 
Jeśli zaś chodzi o dbanie o siebie, to mam na myśli świeży oddech, używanie antyperspirantów, obcięte paznokcie, czyste uszy itd. Generalnie dla prawdziwego mężczyzny słowo „higiena” nie powinno brzmieć obco.
 
 

2.Żeby zdobyć kobietę trzeba ją komplementować.

 

Fakty i mity

 

Kolejny MIT. Problem w naszym społeczeństwie jest taki, że zdecydowana większość mężczyzn uważa, iż wystarczy tylko odpowiednia ilość komplementów, a kobieta sama wskoczy nam rozochocona do łóżka, przez co płeć piękna czuje się po prostu zmęczona, a czasami nawet zniesmaczona, gdy po raz setny w danym miesiącu słyszy, że ma piękne oczy…
 
Jeśli już chcesz ją koniecznie komplementować, to komplementuj jej zachowanie czy też cechy charakteru, a nie wygląd i przede wszystkim rób to odpowiednim etapie waszej znajomości, a nie na samym jej początku.
 
 

3.Trzeba mieć kasę aby móc podrywać.

 

Fakty i mity

 

Ogromny MIT i to dodatkowo taki, który jest niezmiernie krzywdzący dla płci przeciwnej. Oczywiście jest pewien promil kobiet, które przyciągają wyłącznie pieniądze, ale chyba zgodzisz się  ze mną jeśli powiem Ci, że nie należą one do tych najbardziej wartościowych.
 
Nie trzeba mieć pieniędzy tylko odpowiednie cechy charakteru i umiejętność prowadzenia w relacji. Spora część osób, które posiada duże pieniądze jest liderami w życiu i to właśnie ta druga kwestia ma decydujące znaczenie w kwestiach związanych z uwodzeniem. 
 
Zdecydowana większość kobiet bardziej doceni własnoręcznie zerwany przez Ciebie kwiatek aniżeli kolację w najdroższej restauracji w mieście. Naucz się być pomysłowym i oryginalnym!
 
A co w kwestii faktów na temat uwodzenia? No cóż… masz dziesiątki artykułów na naszej stronie, je opisują. Jak tylko będziesz dysponował chwilą wolnego czasu to zapraszam Cię do lektury.
 
 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin