Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

Uwodzenie kobiet

Wielu mężczyzn na szkoleniach czy coachingach zadaje wiele pytań. Pytania te powtarzają się prawie u każdego, więc postanowiłem odpowiedzieć na nie tutaj, by więcej osób mogło się zaznajomić z ich interpretacją. Zapraszam na serię pytań i odpowiedzi zebranych podczas szkoleń
Uwodzenie kobiet – Najważniejsze pytania i odpowiedzi
 
Uwodzenie kobiet
 
Ostatnio prowadziłem coaching z mężczyzną, który już na samym początku zaskoczył mnie ilością pytań. W ciągu pierwszej minuty zadał ich osiem. Zauważyłem, że pytania te są podobne lub takie same jak pytania zadawane przez innych kursantów. Wychodzi na to, że większość ma takie same „problemy” w temacie – podrywanie dziewczyny
 
Seria pytań

Uwodzenie kobiet

 
Pytanie, które pojawia się zazwyczaj na początku i u każdego to :
 
Czy trzeba być przystojnym by poderwać kobietę?
 
Odpowiadam zwykle tak : masz jakiegoś kolegę, który jest masakrycznie brzydki? Zwykle każdy takiego ma. Odpowiedź więc brzmi : tak.  Więc pytam : czy on miał dziewczynę? Czy rozmawiają z nim dziewczyny? Czy są w jego otoczeniu?
I znów odpowiedź brzmi: tak. Więc czy musisz być przystojny by nawiązać relację z kobietą? I tu zaczynają się przemyślenia kursanta. Oczywiście, że jest pewien wygląd „ogólny”, który uważa się za atrakcyjny dla kobiety. Ale nie dla wszystkich kobiet. Jasne, że gdy akurat wyglądasz jak David Beckham to masz trochę łatwiej. Ale na zadane pytanie odpowiedź brzmi : nie musisz wyglądać jak David by poznać, umówić się i związać się z kobietą. 
 
Czy muszę mieć kasę by podrywanie dziewczyny było owocne?
 
Odpowiedź: nie.
Ja jakoś nigdy pieniędzy nie miałem w takiej ilości, by imponować kobiecie – a na brak kobiet do dziś nie narzekam. I znów – ułatwia to sprawę, ale brak kasy nie zamka drzwi. Jeśli będziesz interesujący i pomysłowy – uzupełnisz brak kasy swoją osobowością i ona tego nawet nie zauważy. Swoją drogą : faceci z kasą mają największe problemy z kobietami. Wiesz dlaczego?  Bo nigdy nie wiedzą czy kobieta leci na nich czy na ich kasę. Mała podpowiedź : w większości mi znanych przypadków – na ich kasę. 
 
 

Pytania z innej beczki

Uwodzenie kobiet
 
Kolejnym powtarzającym się pytaniem jest:
 
Czy moja praca odstraszy kobiety?
 
Odpowiedź: nie. 
Ale zazwyczaj pytam takiego klienta: gdzie pracujesz? Odpowiada np. w markecie. No i pytam :co z tego? Ja nie zastanawiałbym się gdzie pracuję, tylko czy to co robię daje mi satysfakcję i pozwala mi się rozwijać tak jak tego chcę? I wtedy odpowiedź kursanta jest oczywista: nie. I tu jest punkt zwrotny. Po co robisz coś co nie jest Twoją pasją? Wtedy podchodzisz do tego obojętnie, a czasem nawet negatywnie- i kobieta tak też odbierze Ciebie. Bo raczej z entuzjazmem jej o tym nie opowiesz. 
A gdy robisz coś co kochasz – wtedy ona to wyczuje podczas rozmowy i uzna, że jesteś facetem z pasją.
 
Czy muszę znać wszystkie techniki uwodzenia by się udało poznać kobietę?
 
Odpowiedź: nie. 
Pytanie brzmi: ile to jest wszystkie. Ciągle pojawiają się jakieś nowe techniki. Chyba nikt ich nie zliczył. Ty masz wybrać takie, które najlepiej Tobie pasują. Ma być ich kilka – wystarczy. Oczywiście dobrze byś rozwijał się holistycznie. Ale najważniejsze jest dla Ciebie to, by technika nie była techniką.  Rozumiesz? 
 
Pierwsze trzy osoby, które odpowiedzą prawidłowo na pytanie: co oznacza tekst: technika ma nie być techniką, otrzymają 30 minutowy darmowy coaching ze mną na skypie. Odpowiedzi proszę wpisać w komentarzach na dole. 
 
                                              

Ostatnie pytanie

Uwodzenie kobiet
Gdzie można podrywać a gdzie nie?
 
Odpowiedź: jest jedna sytuacja gdy podrywać nie radzę – gdy kobieta kocha się ze swoim mężem w ich sypialni. Dla zabawy można by spróbować. Każde miejsce jest dobre – tylko nie każda sytuacja. Na pogrzebie- hmm, wątpliwe ale nie mówię, że niemożliwe. Raczej daruj sobie na początek takie dziwne sytuacje i miejsca. Zaczynaj od ulicy, galerii czy np. gdzieś nad wodą. Pamiętaj, że podrywanie dziewczyny to nie tylko rozmowa z biegu, pokazywanie swoich walorów i „popis” oratorski. Podryw to też pokazywanie drogi nieznajomej, która Cię o to poprosiła. 
Powodzenia
 
 
autor: Grzegorz Cieślik
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Komentarze   

0 # Andrzej PL 2013-04-26 09:33
Technika ma nie być techniką - analogicznie można przyjąć, że kobieta podrywana ma nie być podrywaną. Chodzi o to, aby w uwodzeniu było tyle naturalności, żeby wyglądało to wszystko na standardowy proces poznawania czy też rozmawiania z kobietą.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # AdamPL 2013-04-26 11:56
Technika ma nie być techniką - według mnie chodzi w tym o to aby rzeczy których się uczyę nie były "wymuszane". Z początku poznaję zachowania teksty nie po to ,aby je powtarzać (bo zawsze ktoś inny może je znać ,a wtedy jestem tanią podróbką) ,ale po to aby poznać zasadę formułowania tych rzeczy tylko ,aby to "wypływało" ze mnie ponieważ kobieta ma testy po których gdzieś mi się noga powinie i wtedy karty na stół. Jeśli zrozumiesz to co robisz (i jak to robisz) to będziesz w 100% autentyczny i będziesz wtedy naturalnie bez zastanawiania się przyciągać płeć piękną i wtedy będziesz tworzył "własne techniki". Technika nie ma być do kopiowania tylko ma być bodźcem do działania i wzięcia losu w swoje ręce.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Grzegorz Cieślik 2013-05-06 08:08
Witaj. Bardzo podoba mi się to co napisałeś. Ładnie to zobrazowałeś. Oczywiście masz coaching.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Wojtek 2013-04-26 14:27
Owe słowa znaczą ,że do każdego podrywu trzeba podchodzić indywidualnie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Jan 2013-04-26 15:12
Technika ma nie być techniką.
To czego się nauczymy (czyli technika) powinna stać się naturalną częścią nas. Nie możemy działać schematycznie, lecz dopasowywać się do sytuacji. Nie wolno się ograniczać tylko do tego co przeczytamy, ale samemu się uczyć i rozwijać. Po prostu nie zachowywać się jak robot, który wykonuje tylko polecenia, a nie daje nic od siebie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Grzegorz Cieślik 2013-05-06 08:09
Witaj. jesteś drugą osobą, która wygrywa coaching. Gratulacje.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Pozytywny facet 2013-04-26 15:32
Jak dla mnie określenie "Technika ma nie być techniką" oznacza to, że powinno się być autentycznym z tym co się robi. Jeżeli np. ktoś kto nie jest "badboyem", udaje badboya, aby poderwać jakąś kobietę, to nie jest autentyczny z tym co robi i realizuje pewny sposób, aby osiągnąć pewien cel. A natomiast osoba, która realizuje pewną technikę, która jest spójna z nim np. stara się poderwać dziewczynę używając poczucia humoru, mimo to, że naturalnie ma w sobie to poczucie humoru, to jego technika, nie będzie częściowo techniką, ponieważ będzie autentyczny z tym co robi, dlatego, że posiada to poczucie humoru.
Podsumowując określenie "technika nie ma być techniką" dotyczy tego, że powinno się realizować tylko te techniki podrywu, które pasują do nas i nie sprawiają, że udajemy kogoś kim naprawdę nie jesteśmy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Grzegorz Cieślik 2013-05-06 08:11
Witaj. Ładny opis. Wygrywasz coaching. Pozdrawiam
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Marcinx 2013-04-27 09:53
Oznacza to, że mamy podrywać naturalnie, bez żadnych technik, które nam nic nie dają. Musimy wybrać swoją naturalną technikę podrywu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Marcin Miller 2013-05-03 16:14
Technika ma być wskazówką do działania ;)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin