Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Jak poderwać na ulicy

Ile razy zdarzyło Ci się, że idąc sobie ulicą nagle napotkałeś na swojej drodze dziewczynę, która od razu wpadła Ci w oko i do której chciałeś zagadać? Ile razy wykorzystałeś taką szansę i rzeczywiście rozpocząłeś z nią rozmowę? Jak poderwać dziewczynę na ulicy? Zapraszam do lektury!
 

Jak poderwać dziewczynę na ulicy?

jak poderwać dziewczynę na ulicy 

 
Przede wszystkim na samym początku musisz zrozumieć, że podchodzenie do dziewczyny na ulicy i rozpoczynanie z nimi rozmowy nie jest wcale niczym złym. Dlaczego o tym piszę? Ponieważ bardzo wiele osób, które do nas piszą lub przychodzą na szkolenie uważa to za coś złego, co wręcz nie wypada robić.
 
Zagranicą nie jest to niczym dziwnym, tylko u nas jeszcze w niektórych kręgach panuje takie negatywne przekonanie. Naprawdę każde miejsce jest dobre aby poznać wymarzoną kobietę, a poza tym od kiedy rozmowa jest czymś złym, hmmm?
 
Skoro już wyjaśniliśmy sobie te kwestię, to pora przejść do samego podchodzenia na ulicy. Jest kilka bardzo ważnych kwestii o których chciałbym żebyś pamiętał zanim zdecydujesz się na podrywanie dziewczyn na świeżym powietrzu.
 
 

1.Frontem panie, frontem!

 

jak poderwać dziewczynę na ulicy

 

 

Nigdy, przenigdy nie zaczynaj rozmowy z dziewczyną zza jej pleców! Pomyśl sam – jeśli ktoś zaczepiłby Cię od tyłu to jak byś zareagował?  Przyjaźnie? Z pewnością nie, więc dlaczego oczekujesz takiej reakcji ze strony kobiety.
 
Jeśli nie chcesz jej przerazić albo ryzykować oberwanie gazem pieprzowym po oczach,  to zawsze zanim zaczniesz rozmowę z dziewczyną upewnij się, że Cię widzi. Mówiąc prościej, jeśli idziecie w przeciwnym kierunku to nie ma problemu, ale jeśli idziecie w tę samą stronę, to najpierw ją wyprzedź tak żeby mogła Cię zobaczyć, a potem zacznij z nią rozmowę
 

2.Parę kwestii o mowie ciała

 

jak poderwać dziewczynę na ulicy

 

 
Jak poderwać dziewczynę na ulicy? Chyba nie jest dla Ciebie żadną zagadką, że Twoja mowa ciała ma tutaj bardzo duże znaczenie. Przede wszystkim nie garb się i nie patrz w sufit czy też w podłogę. To naprawdę skutecznie zabija Twoją atrakcyjność w oczach kobiety. Zamiast tego pamiętaj o kontakcie wzrokowym z dziewczyną, która Ci się podoba. Nie musisz cały czas patrzeć jej w oczy, ale tez nie biegaj oczami po otoczeniu jakbyś szukał zagubionej gdzieś w przestworzach pewności siebie.
 
Kolejna kwestia – kiedy witasz się z dziewczyną, to pamiętaj o tym, że uścisk dłoni powinien być zdecydowany i silny. Nie ma nic gorszego niż tzw. „śledź”, czyli podanie dziewczynie luźnej ręki. To jest Twój pierwszy kontakt fizyczny i jeśli zaprezentujesz się swojej potencjalnej partnerce w zły sposób już na samym początku, to nie dziw się potem, że będzie chciała jak najszybciej zakończyć waszą znajomość i oddalić w sobie tylko znanym kierunku.
 
Jesteś facetem? To zachowuj się jak facet, a nie przestraszona dziewczynka, którą rodzice zgubili w centrum handlowym!
 
 

3.No i co tak stoisz?

 

jak poderwać dziewczynę na ulicy

 

 
Ostatnia ale nie mniej ważna kwestia od pozostałych – pamiętaj o dynamizmie w interakcji. Z pewnością Tobie również trafił się nauczyciel czy też wykładowca, który pomimo tego, że mówił o naprawdę ciekawych rzeczach i wydawałoby się w ciekawy sposób, to potrafił uśpić na swoich zajęciach nawet osoby na co dzień cierpiące na bezsenność… Dlaczego? Ponieważ cały czas stał w miejscu i w ogóle nie modulował swojego głosu.
 
Jak poderwać dziewczynę na ulicy? Gestykuluj! Nadaj dynamizm całej interakcji. Pamiętaj, że dla kobiet rozmowa nie służy przekazywaniu informacji, a przekazywaniu emocji. Zgodzisz się więc ze mną, że bardzo dobrym sposobem na przekazywanie emocji jest gestykulowanie. Oczywiście warto również i w tej kwestii zachować umiar – nie machaj rękami jakby Cię prąd pokopał po wsadzeniu w penisa w gniazdko elektryczne, tylko staraj się nimi podkreślić kwestie o których właśnie mówisz.
 
Warto też abyś starał się co jakiś czas zmieniać swoją pozycję, choćby odrobinę dając krok w lewo czy też w prawo. Dzięki temu dziewczyna nie będzie miała wrażenia jakbyś stał przed nią jak słup soli.
 
Co do pozostałych kwestii do oczywiście również i w podrywie na ulicy cały czas obowiązują wszystkie zasady Perfect Dating. Jeśli miałbyś jakieś pytania albo chciał przeczytać więcej na ten temat, to zachęcam Cię do napisania o tym w komentarzach pod artykułem. 
 
Autor: Jan Gajos
 

 

Komentarze   

0 # Pozytywny facet 2013-05-06 22:15
Fajny artykuł Panie Gajos :). Chodź według mnie podejście na ulicy ma pewną wadę, a mianowicie to, że jeśli "zapoznawanie się z dziewczyną", nie wyjdzie za dobrze, mimo, że nie zagadamy do niej za jej pleców, to może się zdarzyć taka sytuacja, że dziewczyna, z którą chcieliśmy nawiązać kontakt może nas innym razem wyśmiać, gdy ją gdzieś przypadkowo spotkamy bądź jeszcze gorzej - obgadać nas przed swoimi koleżankami :/. Mi się osobiście taka sytuacja raz przytrafiła.
Nie piszę tego komentarza, aby kogoś zrazić do poznawania dziewczyn na ulicy, czy w innych miejscach publicznych, poza klubem, ale według mnie warto mieć świadomość nie tylko zalet, ale i również wad pewnych rzeczy.
Warto również pamiętać, że samo zagadanie do dziewczyny jest już sukcesem, mimo, że może z tego nic poważnego nie wyjść, bądź przytrafić się podobna sytuacja co mi :).
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # Jan Gajos 2013-05-07 09:18
Cieszę się, że Ci się podoba mój artykuł. Co do odrzucenia, to jest ono niezależne od miejsca podrywu. Wszystko zależy w jaki sposób wtedy podszedłeś do tej dziewczyny - czy zrobiłeś to tak jak zalecamy w naszych materiałach oraz na szkoleniach?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # Pozytywny facet 2013-05-07 17:09
Witam Pana. Bardzo mi miło, że odpisał Pan na mój komentarz :).
Niestety, ale nie zrobiłem tego tak jak jest to opisane w Państwa artykułach czy w książce: "Księga związków,
podrywu i seksu dla mężczyzn".
W ogóle było to trochę spontaniczne zapoznanie się, ponieważ w czasie gdy zagadywałem do tej dziewczyny i jej koleżanki byłem na rowerze, oczywiście zrobiłem to zjeżdżając na chodnik :D. Od dłuższego czasu zależało mi, aby zapoznać się z tą dziewczyną, co niestety, było moim błędem, ponieważ samo nastawienie do realizacji tego celu jeszcze bardziej mnie tremowało.
Będąc szczerym, to nie wyszło mi to za dobrze i może faktycznie tylko się przed tymi dziewczynami ośmieszyłem, ale nie żałuję tego co zrobiłem.
Następnym razem postaram się nie przywiązywać tak dużej wagi, do poznania danej kobiety oraz postaram się bardziej realizować porady znajdujące się na tej stronie oraz porady z "Księgi związków, podrywu i seksu dla mężczyzn" :).
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin