Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Strach przed odrzuceniem

Masz dość samotnego życia. Zdajesz sobie sprawę, że umiejętności, które posiadasz są niewystarczające aby poznać kobietę, która Ci się podoba, więc postanawiasz zacząć uczyć się uwodzenia. Zdobyłeś już bardzo dużo wiedzy dzięki materiałom na naszym portalu, ale kiedy wychodzisz na miasto, to nie jesteś w stanie podejść do żadnej kobiety… Jak pokonać strach przed odrzuceniem? Zapraszam do lektury!
 

Jak pokonać strach przed odrzuceniem?

Strach przed odrzuceniem 

 
Strach przed odrzuceniem, czy też strach przed podejściem to rzecz naturalna z którą boryka się większość mężczyzn. Nie wierzysz mi? To następnym razem idąc ulicą czy też przechadzając się po galerii handlowej postaraj się zaobserwować ilu mężczyzn podchodzi do nieznajomych kobiet i rozpoczyna z nimi rozmowę. Niewielu, ale możesz powiedzieć, że to nie jest miejsca na podryw… Ok, każdy ma prawo do swoich przekonań, choćby były dla niego bardzo niekorzystne...
 
Weźmy w takim razie pod lupę klub – zgodzisz się ze mną, że klub to miejsce gdzie w sumie podrywanie jest kwestią całkowicie naturalną i dziewczyny raczej nie powinny być zdziwione faktem, ze podchodzi do nich mężczyzna i próbuje rozpocząć z nimi rozmowę prawda? W takim razie wybierz się do klubu i poobserwuj ilu TRZEŹWYCH mężczyzn próbuje podchodzić do kobiet czy to na parkiecie, przy barze czy też gdziekolwiek indziej… Udało Ci się zobaczyć chociaż jednego? 
 
Dlaczego tak się dzieje? Dlaczego mężczyźni bardzo często odczuwają strach przed podejściem i marnują szansę na poznanie ciekawej kobiety wyłącznie przez straszne scenariusze porażek, które umysł podsuwa im sowicie w ich wyobraźni? Odpowiedź jest bardzo prosta.
 

1.Męskie EGO

 

Strach przed odrzuceniem

 

 
Dokładnie tak –troska o nasze męskie ego bardzo często skutecznie nas hamuje przed podejściem do kobiety którą właśnie zobaczyliśmy i która według naszych standardów z pewnością wydaje się być atrakcyjna. Nie bez znaczenie jest również fakt iż jesteśmy nasza psychika mimo wszystko przystosowana jest do tego, co było 10 tys. lat temu (szerzej na ten temat możesz poczytać w naszych innych artykułach, więc nie widzę sensu pisania tego tutaj po raz kolejny).
 
Jak pokonać strach przed odrzuceniem? Prawda jest taka, że mężczyźni inwestują właśnie najwięcej w momencie kiedy mają podejść do dziewczyny, ponieważ inwestują wtedy swoje ego. Boją się, że może im się nie udać, że dziewczyna może ich spławić, a przede wszystkim, że ktoś inny to zobaczy i dodatkowo jakoś ten fakt skomentuje albo co gorsza będzie go wytykał palcami. 
 
Kobieta natomiast inwestuje najwięcej w momencie kiedy decyduje się na seks. Kiedy leżycie razem w łóżku, to Ty jesteś już pozbawiony jakichkolwiek wątpliwości, natomiast kobietę ogarniają wątpliwości – co jeśli zajdzie w ciążę? Czy będziesz się chwalił tym seksem wszystkim dookoła? Czy nie jest jeszcze za wcześnie? Itd. 
 
 

2.Mistrzowie wymówek

 

Strach przed odrzuceniem

 

Jak pokonać strach przed odrzuceniem? Nasz umysł w momencie kiedy chcesz podejść do kobiety która Ci się podoba kreuje niezliczone ilości wymówek, które bardzo często skutecznie zniechęcają Cię do wykonania tego pierwszego i jakże istotnego kroku… 
 
Słyszałem już ich naprawdę wiele od moich kursantów, a także sam wiele swego czasu wytworzyłem w swojej głowie, ale od roku niekwestionowanym numerem jeden jest tekst, który usłyszałem kiedyś na szkoleniu od jednego z uczestników: „bo może myśli o czymś ważnym i mógłbym jej przerwać”. Jeśli Ty też masz jakieś ciekawe wymówki, to podziel się nimi w komentarzu – daj innym powód do uśmiechu.
 
Jest jeden skuteczny sposób żeby pokonać wszystkie czarne myśli kreowane przez nasz umysł – stosowanie zasady trzech sekund. Oznacza ona nie mniej nie więcej, tylko tyle, że od momentu zobaczenia dziewczyny do podejścia dajesz sobie góra trzy sekundy. 
 
Ta zasada ma bardzo wiele zalet o których nie będę się rozpisywał. Jedną z nich jest niewątpliwie to, że nie dajesz swojemu umysłowi czasu na wymyślenie odpowiedniej wymówki. 
 
No dobrze, a co jeśli dziewczyna Cię spławi i to dodatkowo jeszcze w bardzo wulgarny sposób? Przecież to jest jawny zamach na Twoje cenne ego… Widzisz, prawda jest taka, że…
 

3.To Ty jesteś panem każdej sytuacji

 

Strach przed odrzuceniem

 

Dokładnie tak! To Ty jako mężczyzna prowadzisz w każdej sytuacji i to od Ciebie zależy jak się zachowasz wobec kobiety. Pomyśl –  nikt poza Tobą i dziewczyną z którą rozmawiasz nie wie co się tak naprawdę dzieje w trakcie waszej interakcji (zwłaszcza w klubie gdzie często jest tak głośno, że ledwo słyszysz swojego rozmówcę a co dopiero osobę stojącą choćby dwa metry dalej), więc inni tylko po Twojej mowie ciała i mimice twarzy mogą się domyślić co się dzieje. 
 
I tutaj dochodzimy do sedna sprawy – wszystko zależy od tego w jaki sposób zareagujesz na niechętną do rozmowy dziewczynę do której przed chwilą podszedłeś. Jeśli skulisz się niczym zbity pies i będziesz miał minę jakby bank przed chwilą zajął Ci dom za niepłacenie rat, to z pewnością wszyscy będą wiedzieć, że przed chwilą dostałeś „kosza”. 
 
Jeśli natomiast uśmiechniesz się do dziewczyny i powiesz coś w stylu „ok, w takim razie baw się dobrze”, to reszta zobaczy co najwyżej uśmiechniętego kolesia, który wita się ze swoją koleżanką… Pomyśl – nawet jeśli dostałbyś trzy zlewki z rzędu i przy każdej zareagował w ten sposób, to reszta dziewczyn pomyśli sobie – „co to za koleś, który ma tyle koleżanek.. musi być interesujący” i tym samym ułatwisz sobie rozmowę z nimi.
 
 
Pamiętaj – w uwodzeniu jak w życiu – bardzo wiele zależy od Ciebie!
 
Autor: Jan Gajos
 
 
 

Komentarze   

+2 # Pozytywny facet 2013-05-07 20:19
Co jak co, ale lepiej podejść i spróbować nawiązać znajomość z daną kobietą, niż nie podejść i zadawać sobie w myślach pytanie: "co by było gdyby..." i odczuwać żal, że się nie podeszło. Nie jest to proste, ale warto próbować. Samo zagadanie do obcej kobiety, mimo nie otrzymania kontaktu, potrafi poprawić nastrój na cały dzień :).
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+5 # Mateusz Rak 2013-05-10 08:21
a) Nie podejdę bo teraz sie rozmnarza przez podział komórkowy i pewnie za 30 minut będą dwie laski "
b) Założę się , że pewnie teraz telepatycznie kontaktuje się ze zmarłą babcią więc nie będę podchodził bo żuci na mnie klątwę
c) Na pewno jest laską lucyfera , nie podejde bo mnie opęta
d) Pewnie lubi sex grupowy a ja jestem taki nieśmiały
e) Ale ma zęby pewnie gryzie
to tyle bzdurek , które przyszły mi do głowy
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin