Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

Sto procent

Jako osoba zainteresowana polepszeniem swoich umiejętności z zakresu relacji damsko – męskich pragniesz móc poderwać każdą kobietę jaką tylko zapragniesz. Innymi słowy chciałbyś mieć sto procent skuteczności. Czy jest to możliwe? Czy istnieją metody które Ci to zagwarantują? Zapraszam do lektury!
 

Szkolenia uwodzenia: Jak zdobyć 100% skuteczności?

Sto procent skuteczności 

Moje pierwsze i podstawowe pytanie do Ciebie brzmi – czy naprawdę wierzysz w to, że istnieją sposoby, które sprawią, że będziesz miał 100 procentową skuteczność w podrywaniu kobiet
 
Pomyśl – jeśli istniałyby teksty, które sprawiłyby, że żadna kobieta nie byłaby Ci się w stanie oprzeć, to czy naprawdę wydaje Ci się, że w dobie Internetu takie informacje uchowałyby się w sekrecie i byłyby dostępne jedynie dla wybranych ludzi, którzy gotowi są zapłacić odpowiednio wysoką kwotę pieniędzy za ich pozyskanie?
 
Uwierz mi, jeśli istniałyby takie teksty na podryw, to każdy małolat znający się trochę na Internecie już by ja znał, nie byłoby singli, szkoleń uwodzenia, rozpadów małżeństw, a przyrost naturalny na naszej drogiej planecie osiągnąłby pewnie dwucyfrową liczbę i to nie tylko w krajach rozwijających się….
 
Z drugiej strony – nawet gdyby istniały takie teksty na podryw, które tak zahipnotyzowałby dziewczynę, która Ci się podoba, że nie byłaby w stanie Ci się oprzeć, to czy dobrze byś się czuł będąc z nią tylko dlatego, że udało Ci się ja zmanipulować w perfidny sposób? Czy mógłbyś być  w takim przypadku naprawdę szczęśliwy? Chyba o wiele lepiej jest mieć świadomość, że jesteście razem dzięki Twoim umiejętnościom i wspaniałej, wypracowanej osobowości, a nie kilku tanim sztuczkom manipulatorskim…
Oczywiście jest to czysta hipoteza, ponieważ tak jak mówiłem – nie ma magicznych tekstów, które sprawią, że kobiety będą się na Ciebie rzucały jak poseł na kasę obywateli.
 

1.Dlaczego nie zawsze mają ochotę?

 

Sto procent skuteczności

 

Dlaczego nie zawsze masz sto procent skuteczności? Z naprawdę różnych powodów – może się okazać, że wyglądem przypominasz jej byłego chłopaka, który ją bił i nieważne czego byś nie zrobił, to i tak nie będzie chciała z Tobą rozmawiać. Może przed chwilą zmarł jej ktoś bliski z rodziny i jest naprawdę w paskudnym nastroju. Może ma biegunkę i nie myśli o niczym innym jak tylko o najbliższej toalecie i skutecznym sposobie żeby zapaść się pod ziemię. Może przed chwilą zerwał z nią chłopak i obecnie uważa, że wszyscy faceci to świnie. Może… - jest naprawdę sporo możliwości, które determinują skuteczność Twojego podrywu.
 
Mówiąc w skrócie – spotkaliście się  po prostu w złym miejscu i złym czasie. Nie ma co rozpaczać, są jeszcze inne kobiety, a zresztą – być może jeszcze się spotkacie w bardziej dogodnych okolicznościach….
 

2.Jak poprawić swoją skuteczność

 

Sto procent skuteczności

 

Jak skutecznie poderwać dziewczynę? Wiesz już, że nie da się mieć stuprocentowej skuteczności i jeśli jakakolwiek szkoła uwodzenia obiecuje Ci takie rezultaty po swoim szkoleniu, to albo Cię oszukuje albo będziesz przez nich uczony jak niepostrzeżenie korzystać z tabletki gwałtu…
 
Nie znaczy to wcale, że nie da się zwiększyć swoich szans na udany podryw. Da się i to bardzo znacząco. Jeśli nauczysz się skutecznego uwodzenia to jesteś w stanie spokojnie osiągnąć pułap 70-80% skuteczności, co myślę, że dla każdego będzie satysfakcjonującym wynikiem.
 
W jaki sposób możesz to osiągnąć? Widzę dwa rozwiązania takiej sytuacji: 
 
a)Lektura wszystkich naszych materiałów. Udostępniliśmy Ci na naszym portalu naprawdę sporo przydatnej wiedzy z zakresu uwodzenia zarówno w postaci artykułów, jak i materiałów video oraz e-booków. Jeśli zapoznasz się z tym wnikliwie i zaczniesz stosować zawarte tam wskazówki, to z pewnością zwiększysz swoją skuteczność.
 
b)Udział w naszym Szkoleniu Weekendowym. Jako były kursant muszę Ci powiedzieć, że jest to najskuteczniejsza metoda na zmianę swojego życia i sukces z kobietami. Jeśli podobnie jak mi parę lat temu, Tobie również nie wystarcza sama lektura materiałów i potrzebujesz prawdziwego kopa, to jest to najlepsza okazja dla Ciebie. Dostaniesz od trenerów sporą dawkę wiedzy, umiejętności, a przede wszystkim kopa motywacyjnego, który zachęci Ci do działania. Zresztą nie musisz mi wierzyć (w końcu nikt już prawie nie patrzy na mnie jako na byłego kursanta – jestem raczej postrzegany jako trener), zobacz co o takich szkoleniach mówią nasi kursanci. KLIKNIJ TUTAJ
 
Obydwie ścieżki są skuteczne i tylko od Ciebie zależy, którą tak naprawdę wybierzesz. 
 
 

3.Po co?

 

Sto procent skuteczności

 

 

To jest w ogóle podstawowe pytanie, które powinieneś zadać sobie już na samym początku swojej drogi jako uwodziciel – po co chciałbyś mieć sto procent skuteczności? 
 
Czy jest Ci to potrzebne aby podbudować swoje ego? Jeśli tak, to muszę Ci powiedzieć, że nie tędy droga. Zwiększająca się ilość zaliczonych lasek wcale nie sprawi, że będziesz czuł się fajniejszy, a jedynie zwiększa ryzyko zarażenia się przez Ciebie jakąś chorobą weneryczną, która może sprawić, że będziesz sikał we wszystkich kolorach tęczy. 
 
Oczywiście z początku może być inaczej, ale z czasem zacznie Cię to nudzić. Wiem co mówię, ponieważ sam kiedyś przechodziłem przez ten etap w swoim życiu.
 
Jak skutecznie poderwać dziewczynę? Znalezienie stałej partnerki jest o wiele ciekawsze i to nawet w kwestiach stricte seksualnych. Mając jedną partnerkę masz możliwość odkrywać z nią przeróżne rzeczy związane z seksem na które raczej nie mógłbyś sobie pozwolić przy pojedynczych numerkach…
 
Nie mówię Ci jaka droga jest skuteczna – tą decyzję pozostawiam Tobie. Radzę Ci jednak nie patrzeć na kobiety jak na cyferki w swojej statystyce podejść czy też „zaliczeń”. W uwodzeniu naprawdę nie chodzi o to, kto, gdzie  i ile,  ale przede wszystkim JAK i Z KIM
 
Życzę Ci samych sukcesów w tej dziedzinie!
 
Autor: Jan Gajos
 
 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin