Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Jak stać się uwodzicielem

Nie ma chyba na świecie mężczyzny, który nie chciałby stać się uwodzicielem, który jest w stanie zdobyć każdą kobietę o każdej porze i w dowolnym miejscu… Prawdziwe pytanie brzmi jednak: jak stać się takimi człowiekiem? Czy jest to cecha nabyta czy też wrodzona? Chcesz poznać odpowiedzi na te i wiele więcej pytań? Zapraszam do lektury!
 

Sztuka Uwodzenia - Jak stać się uwodzicielem?

Jak stać się uwodzicielem? 

Nikt tak naprawdę nie rodzi się uwodzicielem. Część z nas nabywa te umiejętności w okresie dzieciństwa np. poprzez przebywanie w rozlicznym gronie kobiet czy też posiadanie starszego brata od którego mogli się uczyć itd. Jest to temat bardzo szeroki i można o nim tak naprawdę napisać osobny artykuł, a jako, że nie jest głównym tematem powyższego, nie będę go już bardziej rozwijał.
 
Z kolei niektórzy nie mieli tejże możliwości przez co bardzo często nie radzą sobie z kobietami. Na szczęście istnieją szkolenia takie jak te prowadzone przez naszą Szkołę Uwodzenia Perfect Dating, które bardzo skutecznie potrafią pomóc rozwiązać ten problem. Prawda jest taka, że istnieje jednolita ścieżka, po której każdy musi przejść aby osiągnąć sukces w tym zakresie.
 
 

1.Nie wiem, że nie wiem.

 

Jak stać się uwodzicielem?

 

 

Jest to stan w którym niestety żyje większość męskiej części naszego społeczeństwa – nie są świadomi braku swoich umiejętności z zakresu relacji damsko – męskich i większość (a czasami nawet całość) swoich niepowodzeń z kobietami tłumaczę zmianami kulturowymi, złym światem lub też posiadaniem przez przedstawicielki płci przeciwnej rozliczne negatywne cechy (lecą wyłącznie na kasę, wygląd, jestem dla nich za mądry itp.).
 
Taka postawa prowadzi jedynie do frustracji i w miarę upływu czasu coraz większego zamknięcia się na świat zewnętrzny. Pomyśl – kiedy wskazujesz na Ciebie palcem, to tak naprawdę trzy palce wskazują z powrotem na Ciebie… Ciekawa zależność, prawda?
 

2.Wiem, że nie wiem

 

Jak stać się uwodzicielem?

 

Część mężczyzn dochodzi do wniosku, że to faktycznie z nimi może być coś nie tak i zaczynają szukać pomocy w Internecie. W miarę zagłębiania się w dostępne tam treści zaczynają dostrzegać, że tak naprawdę istnieje bardzo wiele rzeczy o których wcześniej nie zdawali sprawy. Poszerzają swoją wiedzę teoretyczną, ale niestety bardzo rzadko wprowadzają ją w praktyce przez co jest ona kompletnie bezużyteczna.
 
W miarę poszerzania wiedzy może dojść do sytuacji gdy powoli stają się przeciążeni nadmiarem wiedzy i nie są nawet w stanie wykonać pierwszego kroku, ponieważ znają dziesięć metod na takowy i zanim zdecydują się której z nich użyć, to kobieta która im się podobała już dawno zdąży zniknąć za linią horyzontu…
 

3.Wiem, że wiem.

 

Jak stać się uwodzicielem?

 

 

Na Szkoleniach Weekendowych kursanci poszerzają swoją wiedzę teoretyczną i przede wszystkim mają okazję przetestować ją w praktyce pod czujnym okiem trenerów, którzy korygują ich błędy i pomagają przełamywać kolejne bariery w interakcjach z kobietami. Dzięki uczestnictwu w takim szkoleniu dany mężczyzna ma okazję przekonać się, że wiedza z zakresu uwodzenia działa i przede wszystkim nie jest taka trudna do wprowadzenia jak mogło się to z początku wydawać. 
 
Jest to trochę tak jak z jazdą samochodem – po kilku godzinach jazdy jesteśmy już w stanie w miarę płynnie poprowadzić samochód, ale dalej musimy skupiać się na każdej wykonywanej czynności (teraz trzeba włączyć kierunkowskaz, teraz trzeba zredukować bieg itp.) Generalnie masę energii poświęcamy jeszcze na to, żeby całą wiedzę przekuwać w konkretne umiejętności.
 
 

4.Nie wiem, że wiem

 

Jak stać się uwodzicielem?

 

Jest to stan wypracowywany po sporym okresie praktykowania swoich umiejętności (nasi kursanci uzyskują go po przerobieniu planu 21-dniowego, który otrzymują od nas na naszym Szkoleniu Weekendowym). Będąc na tym etapie swojego rozwoju Twoje nowo nabyte umiejętności stają się częścią Twojej osobowości, więc stosujesz je całkowicie naturalnie, nie zastanawiając się przy tym nad kolejnymi krokami jakie powinieneś podjąć podczas interakcji z kobietą. 
 
Jest to etap gdy odnosisz największe sukcesy z kobietami i zaczynasz czerpać prawdziwą przyjemność z samego procesu uwodzenia, co jest naprawdę pięknym uczuciem. Kobiety dobrze czują się dobrze w Twoim towarzystwie i Ty również czujesz się komfortowo w ich towarzystwie.
 
Wymaga to trochę pracy i poświęceń, ale uwierz mi – WARTO!  
 
Autor: Jan Gajos
 

Komentarze   

0 # Pozytywny facet 2013-06-04 15:23
Ciekawy artykuł. Od pewnego czasu zaczynam sądzić, że to jakie osiągamy efekty w kwestii uwodzenia, zależy od miejsca, w którym żyjemy. Sądzę, że w większych miastach jest w pewnym sensie łatwiej nawiązać znajomość z kobietą, z tego względu, że jest ich tam po prostu więcej. Sam fakt, że w danym mieście jest kilka uczelni wyższych, łatwiejsze szanse na znalezienie pracy, sprawiają, że większość młodych ludzi wyjeżdża z mniejszych miast do większych miast na studia, w celu poszukiwania pracy, bądź wyjeżdżają za granicę. W efekcie tego w mniejszych miastach jest mało, szczególnie tych starszych dziewczyn. A te co zostają w mniejszych miastach, są przeważnie już pozajmowane :/.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # MIchał223 2013-09-23 14:28
No ale to nie ma jakichś gotowych tekstów czy takich zachowań co to od razu sprawiają, że dziewczyna się w Tobie zakochuje albo coś?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Kamil2 2013-09-24 15:57
No a warto w takim razie się zapisać na takie Szkolenie Weekendowe?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Bartek79 2013-09-25 13:10
Ja nie chcę być uwodzicielem tylko poderwać koleżankę z pracy, która mi się podoba... Co w takim razie powinienem zrobić?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Maciek113 2013-09-27 10:19
No właśnie, jak to jest z tym szkoleniem weekendowym?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Krzysiek222 2013-09-30 11:28
Ja chcę być uwodzicielem! Ale nie wiem jak to zrobić :( Pomóżcie!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Shadow1 2013-10-01 09:04
A czy bycie uwodzicielem nie polega czasem na manipulowaniu kobietami?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Misza111 2013-10-03 11:25
A są jakieś dobre fora w Internecie?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # alf334 2013-10-08 15:44
nie wierzę Ci!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin