Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Epodryw

Zapraszam Cię do lektury kolejnego artykułu poświęconego podrywaniu w Internecie. Mam nadzieję, że z poprzednich części wyniosłeś sporo przydatnych informacji. Dzisiaj skupiamy się na pisaniu wiadomości do dziewczyn, które Ci się podobają. Zapraszam do lektury!
 

Uwodzenie kobiet – epodryw. Część trzecia

Epodryw 

 
Kiedy już masz gotowy profil i wiesz już czego szukać podczas przeglądania profili kobiet, to najwyższy czas wykorzystać swoje konto do tego, do czego zostało stworzone – czas napisać swoje pierwsze wiadomości do potencjalnych wybranek serca. 
 
Pamiętaj tylko o jednej bardzo ważnej rzeczy – dopóki nie spotkasz się z tą osobą w świecie rzeczywistym to jest ona niczym więcej niż ciągiem zer i jedynek. Bardzo wielu mężczyzn popełnia ten błąd i zakochuje się w swoich wirtualnych przyjaciółkach na długo przed tym zanim po raz pierwszy się z nimi spotkają i potem nierzadko doświadczają sporych rozczarowań, które w skrajnych przypadkach mogą nawet prowadzić do załamania nerwowego. Nie wiesz kto tak naprawdę siedzi po drugiej stronie monitora i co sobą reprezentuje. Może się okazać, że swoje zdjęcia robiła kilkanaście kilogramów temu, podkradła je swojej ładniejszej koleżance albo co gorsza – po drugiej strony siedzi mężczyzna. 
 
Nie zapomnę nigdy sytuacji gdy pewnego pięknego dnia zostałem wezwany na komisariat policji w roli poszkodowanego aby wyjaśnić zaistniałą sytuacją. Była to sytuacja dla mnie niezmiernie dziwna jako, że nie czułem się poszkodowany w żadnej kwestii. Czym prędzej udałem się do wskazanego komisariatu w celu rozwiania wszelkich wątpliwości. Okazało się,  że jakiś mężczyzna podszywał na jednym z portali randkowych pod kobietę i wyłudzał od zalogowanych tam mężczyzn pieniądze stosując różnego rodzaju łzawe historyjki. Oczywiście napisałem do tej „dziewczyny” wiadomość i po zdobyciu jej numeru próbowałem od razu do niej zadzwonić. Po kilku nieudanych próbach połączenia, wymieniłem z „nią” może z trzy sms-y i sobie odpuściłem sprawę całkowicie o niej zapominając. Jako, że toczyła się sprawa o wyłudzenie, to zostałem namierzony po billingu połączeń. Straciłem na tej sytuacji kilka groszy, które wydałem na te smsy, więc oczywiście żadnego odszkodowania się nie domagałem i powiedziałem o tym policjantowi, który ze mną rozmawiał.
 
Co ciekawe, dowiedziałem się, że gość wyłudził od ludzi naprawdę sporo pieniędzy, a jeden mężczyzna przelał mu na konto sumę 50 tyś. zł. Przelał mu taką kasę myśląc, że to dziewczyna, chociaż nigdy jej nie widział ani nawet z nią nie rozmawiał! Nie wiem jak dla Ciebie, ale dla mnie taka sytuacja jest po prostu niepojęta! 
 
 

1.Cel Pisania wiadomości

 

Epodryw

 

Na samym początku musisz wiedzieć po co tak naprawdę piszesz wiadomości do kobiet na portalach randkowych. Nie masz ich podrywać, bo wysyłanie setek wiadomości naprawdę nie ma większego sensu. Celem waszej rozmowy, jest zdobycie numeru telefonu dziewczyny, zadzwonienie do niej i umówienie się na spotkanie. Uwierz mi – minuta rozmowy twarzą w twarz jest warta więcej niż setki wysyłanych wiadomości.
 
Istnieje zresztą grupa użytkowniczek, które lubimy nazywać „gawędziarami”. Są to kobiety, które nie mają zamiaru się spotkać, a wymienianie się wiadomościami z mężczyznami jest dla nich swego rodzaju rozrywką lub sposobem na leczenie kompleksów. Zdecydowanie radzę unikać kontaktu z tego typu kobietami.
 

2.Skuteczność

 

Epodryw

 

Tutaj musisz przygotować się na możliwe rozczarowanie, ponieważ osoba, która dobrze radzi sobie w kwestiach randek internetowych ma skuteczność na poziomie 20-30%. 
 
Powodów takiego stanu rzeczy jest naprawdę wiele. Ważne jest abyś się nie zniechęcał i pisał konsekwentnie wiadomości do dziewczyn, które Ci się podobają pamiętając jednocześnie o tym, ze dopóki się nie spotkacie, to nie wiesz kto znajduje się po drugiej stronie monitora, więc jakiekolwiek zaangażowanie emocjonalne jest bezcelowe.
 
 

3.Ilość wiadomości

 

Epodryw

 

Tutaj nie ma co przesadzać. Wiesz, że celem wymiany wiadomości jest zdobycie numery kobiety i umówienie się z nią na randkę, więc jeśli po maksymalnie 8 wiadomościach dalej czujesz, że nie zbliżasz się do takiej sytuacji ani o krok, to lepiej sobie odpuść i oszczędź niepotrzebnych rozczarowań. 
 
Pamiętaj również o tym, że bardzo rzadko kobiety piszą jako pierwsze wiadomości, więc zamiast czekać na gwiazdkę z nieba, weź się do roboty!
 
To tyle na dzisiaj. W następnej części pokażę Ci jak pisać pierwsze wiadomości i prowadzić rozmowę tak aby zdobyć numer telefonu.
 
 
 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin