Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Błędy

Po treści maili, które przychodzą na naszą skrzynkę firmową zdecydowanie możemy stwierdzić, że zbliża się lato i czas nowych miłości… Coraz więcej dostajemy wiadomości w których prosicie o porady, które umożliwią wam poderwanie waszej wybranki serca...  Jakich błędów unikać aby odnieść sukces? Zapraszamy do lektury!
 

Podrywanie dziewczyn – Unikaj tego jeśli chcesz aby Ci się udało!

Bledy 

 
Przede wszystkim musisz zrozumieć, że skuteczne uwodzenie opiera się w głównej mierze o Twoje przekonania i umiejętności jakie posiadasz. Jeśli uważasz, że nie jest dość dobry aby być z kobietą, która Ci się podoba, to prawdopodobieństwo odniesienia sukcesu w uwodzeniu jej jest naprawdę niskie. Jeśli pewność siebie to pojęcie, które raczej się Ciebie nie tyczy, Twoja mowa ciała raczej nie przedstawia człowieka sukcesu, a głos łamie Ci się już po kilku wypowiedzianych słowach, to naprawdę czas wziąć się w garść. 
 
Oczywiście jeśli do mnie napiszesz i poprosisz mnie o poradę, to postaram Ci się pomóc i odpisać jak najbardziej szczegółowo na Twój problem. Musisz jednak zrozumieć, że jeśli Twoja sytuacja dotyczy Twoich wewnętrznych przekonań, to rady których Ci udzielę nie odniosą zamierzonego skutku jeśli najpierw nad nimi nie popracujesz.
 
Wracając jednak do najczęściej popełnianych błędów, dzisiaj chciałby się skupić na trzech, które w mailach od was pojawiały się najczęściej.
 
 

1.Podrywanie przez sms-y

 

Bledy

 

 

To nie działa. Naprawdę. Tracisz tylko przez to swój cenny czas. Przyznasz mi rację jeśli Ci powiem, że niejednokrotnie zdarzyła Ci się sytuacja w której dziewczyna którą chciałeś poderwać odebrała Twoje sms-y zgoła inaczej od Twoich intencji i wynikło  z tego kilka nieciekawych sytuacji, prawda?
 
Informacje dlaczego tak się dzieje możesz znaleźć w innych artykułach na naszej stronie, więc nie widzę sensu aby je tutaj powtarzać. Dość powiedzieć, że Twoją rolą jako mężczyzny jest umiejętność prowadzenia kobiety przez życie, a jak masz to robić skoro nawet boisz się rozmowy telefonicznej i wolisz skrywać się za rzędami znaków?
 

2.Wyznanie miłosne

 

Bledy

 

Podrywasz dziewczynę, spotykacie się coraz częściej i zaczynasz coraz mocniej czuć, że pragniesz aby stała się istotną częścią Twojego życia. Co więc robisz? Wyznajesz jej miłość! Tylko dlaczego ona potem zaczyna tworzyć pomiędzy wami coraz większy dystans? Dlaczego ona coraz rzadziej ma czas się spotkać i nie odpisuje już tak często na Twoje sms-y jak wcześniej?
 
PONIEWAŻ LICZĄ SIĘ CZYNY A NIE SŁOWA!
 
To, że powiesz kobiecie, że ją kochasz to tylko puste słowa, które niczego za sobą nie niosą. Po pierwsze nie możesz jej kochać, ponieważ jeszcze nie znasz jej tak dobrze. Miłość to dojrzałe uczucie, które wymaga czasu aby mogło się rozwinąć. Możesz być co najwyżej zafascynowany swoim wyobrażeniem na jej temat…
 
Jeśli chcesz być z tą kobietą to rozwijaj więź i fizyczność pomiędzy wami zgodnie z zasadami Perfect Dating, a wejdziesz w związek całkowicie płynnie i nie będziesz się musiał zastanawiać jak zapytać się swojej wybranki o chodzenie…
 
 

3.Komplement goni komplement

 

Bledy

 

To zrozumiałe, że dziewczyna którą chcesz poderwać Ci się podoba. Gdyby było inaczej, to można by Cię zakwalifikować do jakiejś dziwnej grupy masochistów. Nie znaczy to jednak wcale, że musisz jej to okazywać na każdym kroku. Komplementowanie zostaw sobie na czas kiedy będziecie już razem ze sobą w związku. Mężczyzna, który nie jest nawet najmniejszym wyzwaniem dla kobiety raczej nie będzie przez nią postrzegany jako atrakcyjny, prawda?
 
Jeśli chciałbyś wiedzieć więcej na ten temat, to zachęcam Cię gorąco do zostawienia komentarza pod tym artykułem a tymczasem życzę Ci powodzenia!
 
 
 
 

Komentarze   

+4 # Tomasz Piotr 2013-06-12 20:32
Mam problem, lubię jedną dziewczynę od 3 (chodzimy do tej samej szkoły)lat ale bałem się do niej podejść i porozmawiać. Czy mam jeszcze jakieś szanse się z nią umówić?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin