Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Rozwój osobisty

Skoro jesteś na naszej stronie, to zakładam, że chcesz coś w swoim życiu na lepsze. Gratuluję Ci w takim chęci wzięcia w swoje ręce i zrobienia z nim czegoś konstruktywnego. Zwłaszcza w społeczeństwie gdzie mimo wszystko narzekanie jest dalej czymś bardzo popularnym. Jeśli zastanawiasz się jak się do tego zabrać – jak zmienić swoje życie na lepsze, zapraszam Cię do lektury!
 

Rozwój osobisty – Jak zmienić swoje życie na lepsze

Rozwój osobisty 

Rozwój osobisty staje się coraz bardziej popularny na całym świecie. Ta tendencja nie ominęła również Polski. Jest to oczywiście bardzo dobrą wiadomością, ponieważ świadczy o tym, że pomimo ukończenia edukacji dalej chcemy się kształcić i rozwijać. 
 
Martwiącym jest jednak fakt, że powstaje bardzo wiele szkół i coachów, którzy opisują siebie jako fachowcy w tej dziedzinie i za niemałe pieniądze obiecują Ci magiczną przemianę osobowości, która sprawi, że będziesz szedł przez życie jak burza, a różowe okulary już nigdy nie zsuną Ci się z nosa choćby i na chwilę…
 
Pamiętaj – pochodź do tematu z głową i nie daj się naciągnąć komuś, kto przeczytał dwie czy trzy książki z tej tematyki i postanawia zacząć kształcić innych w tej dziedzinie, bo wyczuł pieniądze. Sprawdź referencje tej osoby. Zobacz czy udziela się medialnie jako ekspert, jest zapraszana na różnego rodzaju konferencje czy też może sama napisała książkę itp.
 
No dobrze, ale jak w takim razie zmienić swoje życie na lepsze? Otóż jeśli o kwestię samorozwoju to warto pamiętać o kilku całkiem istotnych aspektach aby odnosić zamierzone rezultaty.
 
 
 

1.Znajdź mentora

 

Rozwój osobisty

 

Jak zmienić swoje życie na lepsze? W dzisiejszych czasach powstały już materiały szkoleniowe na temat wszystkiego i to praktycznie w każdej formie (książki, audiobooki, materiały VIDEO, szkolenia, webinary itp.). Znajdź osobę, która osiągnęła to samo co Ty chcesz osiągnąć i zacznij się od niej uczyć!
 
Ważne jest tylko abyś uczył się od najlepszych! Bo jeśli czerpiesz swoją wiedzę od nich to sam możesz się stać pewnego dnia najlepszy albo chociaż dobry. Jeśli będziesz się uczył od dobrych, to możesz stać się dobry, albo średni. Jeśli natomiast od średnich to możesz być co najwyżej średni w danej dziedzinie. 
 
Nie ma też sensu abyś uczył się na własną rękę. Wiem, że Twoje ego może podpowiadać Ci, że warto abyś sam wszystko osiągnął i nie musiał niczego nikomu zawdzięczać, ale masz tylko jedno życie i według mnie nie ma sensu aby tracić go na uczenie się na własnych błędach skoro możesz to robić na cudzych.
 

2.Stawianie celów

 

Rozwój osobisty

 

Bardzo ważne jest abyś jasno określił swoje cele w życiu. Większość ludzi oddaje całą decyzyjność przypadkowi i „losowi”… Jeśli chcesz osiągnąć w życiu sukces, to nie możesz być jednym z nich. 
 
Ważne jest abyś nauczył się jasno konstruować swoje cele w życiu – od tych najdrobniejszych, po te najbardziej ambitne i wymagające od Ciebie sporego zaangażowania.
Wskazówki na temat tego jak to robić możesz znaleźć w innych artykułach na naszej stronie i gorąco Cię zachęcam do tego abyś się z nimi zapoznał, ponieważ wszyscy, którzy zajmują się tematyką rozwoju osobistego kładą na to ogromny nacisk!
 
Dzięki temu wiesz gdzie zmierzasz, co masz robić i dodatkowo odczuwasz większą motywację. Jeśli wiesz, że danego dnia możesz przybliżyć się o krok do realizacji swoich marzeń, to czy będzie Ci tak łatwo przeleżeć cały dzień przed telewizorem oglądając kolejne, bezsensowne programy?
 
 
 

3.Gram praktyki jest lepszy od tony teorii

 

Rozwój osobisty

 

Jak zmienić swoje życie na lepsze? Pamiętaj, że cała zdobyta wiedza jest kompletnie bezużyteczna jeśli nie zaczniesz wprowadzać jej w praktykę!
 
Możesz czytać ile chcesz o tym jak osiągnąć sukces, ale jeśli dziś nie podejmiesz decyzji, że czas podjąć pierwszy krok w kierunku zmiany swojego życia na lepsze i nie zaczniesz się jej konsekwentnie trzymać, to nic Ci to nie da.
 
Jeśli mi nie wierzysz, to poczytaj sobie biografie ludzi, którzy osiągnęli w swoim życiu bardzo wiele i na trwałe zapisali się na kartach historii – nikt z nich nie osiągnął tego kupując i studiując kolejne materiały. 
 
Musisz działać! Pamiętaj – sukces, to nie unikanie porażek, ale umiejętność radzenia sobie z nimi i parcie do przodu! 
 
Powodzenia!
 
 
 

Komentarze   

+1 # Pozytywny facet 2013-06-13 11:41
Fajny artykuł :). Sam od dłuższego czasu realizuję rozwój osobisty. Nie jest to łatwe i wymaga to niestety pewnych poświęceń. Tak jak w tym artykule jest napisane, ważne w rozwoju osobistym jest stawianie sobie celów, ale robiąc to, należy pamiętać o tym aby stawiać sobie cele, które są realne do zrealizowania. Niestety, ale nie zawsze ma się to co się chce i niestety nie wszystko da się osiągnąć.
Mimo to, jedną z najważniejszych rzeczy według mnie w rozwoju osobistym, jest wytrwałość w jego realizacji, mimo porażek oraz tego, że nie zawsze osiągamy swoje cele w 100% mimo podjętych starań i wyrzeczeń aby coś osiągnąć. A nóż widelec może w końcu się uda "wejść na szczyt" i może ktoś w nas to doceni, że staramy się zmienić swoje życie na lepsze mimo przeciwności losu :).
Pozdrawiam serdecznie i każdemu kto realizuje rozwój osobisty życzę tej mocnej wytrwałości :).
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin