Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Szkolenie Weekendowe

Krąży bardzo wiele mitów i legend na temat tego jak wyglądają szkolenia z uwodzenia. Niektóre z nich brzmią tak nieprawdopodobnie, że mimowolnie wywołują uśmiech na twarzy kiedy się o nich słyszy. Jak to naprawdę wygląda? Co się dzieje na naszych Szkoleniach Weekendowych w Perfect Dating? Zapraszamy do lektury!
 

Uwodzenie kobiet: Jak wygląda szkolenie uwodzenia?

 Szkolenie Weekendowe

 
Chciałbym Ci dzisiaj pokazać jak wygląda nasze Szkolenie Weekendowe od momentu zapisania się poprzez wypełnienie formularza na stronie aż do momentu w którym jesteś już po szkoleniu. 
 
Oczywiście nie będę Ci tutaj zachwalał naszego szkolenia, nie temu służy ten artykuł. Chciałbym żebyś wiedział jak ono wygląda, dzięki czemu będziesz w stanie w miarę obiektywnie ocenić czy spełnia ono Twoje oczekiwania.
 
Jeśli chciałbyś dowiedzieć się co myślą o naszym szkoleniu osoby, które już w nim uczestniczyły, to bardzo gorąco zachęcam Cię do zapoznania się  z ich wrażeniami. Możesz to zrobić KLIKAJĄC TUTAJ
 

1.Przed szkoleniem

 
Szkolenie Weekendowe
 
Cała przygoda ze Szkoleniem Weekendowym zaczyna się od wybrania terminu i miasta w którym chcesz się z nami spotkać . Następnie wypełniasz formularz zgłoszeniowy na szkoleniu, klikasz wyślij…. i decyzja podjęta. 
 
Po chwili dostajesz od nas maila z informacją o rezerwacji miejsca na szkoleniu w którym również dostajesz od nas informację, że wkrótce wyślemy Ci płyty DVD z 12 godzinami materiałów szkoleniowych za pobraniem, które jednocześnie jest kwotą zaliczki za szkolenie. Co ważne, bo dostajemy bardzo wiele pytań na ten temat – cena szkolenia nie obejmuje noclegu oraz wyżywienia.
 
Teraz pozostaje tylko odebrać paczkę, obejrzeć płyty i czekać na zbliżający się coraz większymi krokami termin naszego spotkania. Do 7-10 dni przed szkoleniem otrzymasz od nas wiadomość e-mail w której znajdziesz szczegółowe informacje na temat lokalizacji naszego szkolenia oraz godzin rozpoczęcia. Kilka dni przed szkoleniem kontaktujemy się z Tobą telefonicznie aby potwierdzić Twoją obecność i odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania.
 
Dlaczego wysyłamy informację odnośnie lokalizacji szkolenia po jakimś czasie a nie od razu? Robimy tak dlatego, ponieważ zawsze staramy się dopasować wielkość sali szkoleniowej, ilość hostess oraz ilość trenerów odpowiednio do ilości zapisanych kursantów aby szkolenie było jak najlepsze pod względem logistycznym i abyś Ty mógł dzięki temu jak najwięcej na nim skorzystać. Nie jesteśmy w stanie tego odpowiednio oszacować wcześniej. 
 
 

2.Szkolenie

 

Szkolenie Weekendowe

 

Szkolenie Weekendowe Perfect Dating rozpoczynamy w sobotę o godzinie 10 rano. Pierwsza jego część jest dla nas niezmiernie ważna, ponieważ jest to czas kiedy wszyscy mówicie kilka słów o sobie i dzięki temu mamy okazję poznać siebie nawzajem. Jedno z pytań, które zadajemy na początku naszego szkolenia brzmi „Dlaczego zapisałeś się na nasze szkolenie i co chciałbyś dzięki niemu zmienić w swoim życiu?” Dzięki temu wiemy na jakie aspekty szkolenia musimy zwracać szczególną uwagę w ten weekend aby spełnić oczekiwania całej grupy.
 
Potem przechodzimy do części teoretycznej szkolenie, która trwa do godziny 16. Nie jest to jednak suchy wykład, którego uczestnicy jedynie słuchają i pilnie tworzą notatki… Zawsze mówimy, że nie ma sensu notować, ponieważ wszystko co mówimy przez te kilka godzin ma za zadanie upraszczać pewne kwestie a nie je utrudniać. Oprócz tego uwielbiamy jak jest dużo pytań, ponieważ wtedy wiemy, że wiedza jest przyswajana w należyty sposób. 
 
Oczywiście w co jakiś czas są przerwy aby chwilę odetchnąć i dać czas żeby to co mówiliśmy przed chwilą odpowiednio poukładało się w głowie. W okolicach godziny 13 zamawiamy jedzenie w dostawie (zazwyczaj jest to pizza, ponieważ praktycznie każdy ją lubi i tym samym nie musimy zamawiać jedzenia z kilku miejsc).
 
Około godziny 16 kończymy część teoretyczną naszego szkolenia i rozpoczynamy część praktyczną.
 
Wtedy też pojawiają się hostessy i masz okazję pod okiem trenerów poćwiczyć wiedzę, którą zdobyłeś podczas oglądania płyt i słuchania części teoretycznej naszego szkolenia. Oczywiście na początku jest trochę stresu, ponieważ wszyscy się na Ciebie patrzą i musisz rozmawiać z nieznajomą kobietą, ale w miarę upływy kolejnych minut wszystko zaczyna iść coraz bardziej sprawnie i wszyscy robią coraz większe postępy. 
 
Dzięki tej części mamy możliwość dokładnego przyjrzenia się błędom, które popełniasz i korygowaniu ich na bieżąco. Nie mamy aż takich możliwości podczas praktyki na mieście, ponieważ sam przyznasz, że wyglądałoby to co najmniej dziwnie gdybyś rozmawiał na mieście z dziewczyną, a my stalibyśmy obok przysłuchując się i co chwilę korygując jakieś Twoje potknięcie.
 
Około godziny 18 ruszamy na miasto i ćwiczymy w galerii handlowej lub na deptaku/rynku  -w zależności od miasta i pogody. Tutaj zazwyczaj wszyscy lekko się stresują przed pierwszym podejściem do nieznajomej dziewczyny, ale już po chwili przełamują swoje bariery i nie trzeba wiele czasu aby zaczęły pojawiać się pierwsze nowe numery telefonów w ich kontaktach. Wszystko odbywa się pod czujnym okiem naszych trenerów, którzy czasami dołączają się do Twojej rozmowy, dają Ci feedback z Twoich podejść, motywują do kolejnych i wskazują z którą kobietą powinieneś teraz rozpocząć nową interakcję. 
 
Koło godziny 22 idziemy coś zjeść i podyskutować na temat praktyki w galerii. Odpowiadamy na wasze pytania, analizujemy wasze podejścia i powoli przygotowujemy się do podboju klubów. 
 
Następnie udajemy się do klubów, gdzie bawimy się do około 2-3 w nocy. Nie jest to wycieczka szkolna, więc alkohol jest jak najbardziej dozwolony, ale zawsze staramy się was namówić abyście chociaż tej nocy sobie to odpuścili, ponieważ podryw z promilami w głowie to już nie to samo… Zresztą jak przesadzisz z ilością kolejek przy barze, to zamiast uczyć się uwodzenia, zaczniesz się skupiać na utrzymywaniu równowagi, a Twoje bełkotanie skutecznie uniemożliwi Ci porozmawianie z jakimikolwiek dziewczynami….
 
Część praktyczną na mieście dzielimy na dwie części, ponieważ podryw w galerii handlowej trochę różni się od tego w klubach, a my na naszym szkoleniu chcemy abyś nauczył się poznawać kobiety wszędzie gdzie tylko zapragniesz, ponieważ nigdy nie wiesz kiedy na swojej drodze życia spotkasz swoją wybrankę serca – chcemy abyś był na to gotowy.
 
Perfect Dating
W niedzielę widzimy się koło godziny dziesiątej i rozpoczynamy drugi dzień szkolenia, który według naszego doświadczenia jest o wiele ważniejszy niż ten pierwszy, bo o ile w sobotę pracujemy nad Twoimi umiejętnościami stricte z zakresu uwodzenia, to w niedzielę pracujemy nad Twoją pewnością siebie oraz przekonaniami. 
 
Na początku robimy podsumowanie części praktycznej, analizujemy wspólnie Twoje podejścia i odpowiadamy na wszelkie pytania które mogły Ci się nasunąć przez noc kiedy byłeś już w domu.
 
Następnie zaczynamy pracować nad Twoją pewnością siebie oraz poukładaniem Twojego życia tak abyś przede wszystkim Ty był z niego szczęśliwy. Dostajesz od nas konspekt z ćwiczeniami przez które robimy wspólnie na sali i dzięki którym zmienisz swój świat na lepsze. Jest to według nas najważniejszy fragment szkolenia, ponieważ w Perfect Dating wychodzimy z założenia „zrób sobie fajne życie z którego będziesz zadowolony a kobiety same zaczną się w nim pojawiać”.
 
Potem przechodzimy do tematyki seksu i seksualności. Podczas tego modułu uczymy Cię techniki seksualnej o której wie bardzo niewiele osób, a która sprawi, że staniesz się pierwszorzędnym kochankiem o którym marzy każda kobieta.
 
Ostatnia część to pytania i sugestie. Jeśli jest coś z zakresu relacji damsko – męskich o czym chciałbyś jeszcze wiedzieć, a nie mówiliśmy o tym wcześniej, to to jest właśnie czas na to abyś nam o tym powiedział.
 
Ciężko nam powiedzieć o której w niedzielę kończymy jako, że ostatnia część może trwać pół godziny, jak i trzy godziny.
 
 

3.Po szkoleniu

 

Szkolenie Weekendowe

 

 

Doskonale zdajemy sobie sprawę i mam nadzieję, że Ty również jesteś tego świadomy, że dwa dni to niestety zbyt krótki okres czasu aby nauczyć się skutecznie uwodzić i zmienić swoje życie na lepsze. Nie znaczy to wcale, że pogadamy sobie z Tobą przez dwa dni i później zostawiamy Cię samego.
 
Po szkoleniu dostajesz od nas plan 21 dniowy, którego wykonanie gwarantuje Ci utrwalenie nowej wiedzy i ugruntowanie nowych przekonań, które będą Ci znacznie służyć podczas uwodzenia kobiet.
 
Plan jest skonstruowany w taki sposób, aby jego poziom trudności rósł wraz każdym kolejnym dniem (przy czym jest to pozorna trudność o czym będziesz miał okazję się przekonać podczas jego realizacji). Dajemy Ci również wiele wskazówek jak skutecznie go zrobić i dzięki temu zmienić swoje życie na lepsze.
 
W Perfect Dating zdajemy sobie sprawę, że nie zawsze starcza kursantom motywacji na skończenie planu, zdarzają się różne sytuacje życiowe, które uniemożliwiają jego wykonanie lub też już po samym szkoleniu pojawiają się pytania na które należy odpowiedzieć dlatego uczestnictwo w naszym Szkoleniu Weekendowym daje Ci dwa profity:
 
- darmowe uczestnictwo we wszystkich kolejnych Szkoleniach Weekendowych. Jeśli chciałbyś jeszcze raz się z nami spotkać i powtórzyć sobie część teoretyczną i praktyczną albo tylko jedną z tych dwóch, to wystarczy, że po raz kolejny wypełnisz formularz zgłoszeniowy na dogodny dla Ciebie termin i w polu UWAGI wpiszesz „były kursant”. Dopiszemy Cię do listy i poinformujemy Cię gdzie odbywa się interesujące Cię szkolenie.
 
- darmowe konsultacje ze wszystkimi naszymi trenerami, również tymi, którzy nie uczestniczyli w Twoim szkoleniu. Jeśli jest coś o czym chciałbyś porozmawiać, pojawiły się jakieś pytania w Twojej głowie, lub po prostu nie wiesz jak się zachować w obecnej sytuacji to możesz śmiało do nas dzwonić lub pisać a my postaramy Ci się pomóc.
 
Myślę, że teraz już wiesz jak wyglądają nasze szkolenia. Jeśli miałbyś jeszcze jakieś pytania to napisz do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , a z chęcią Ci na nie odpowiemy. 
Pamiętaj, czasami w życiu trzeba podjąć męską decyzję i dać sobie szansę zmiany na lepsze. Jesteś na to gotowy?
 
Pozdrawiam,
Jan Gajos
v-ce dyrektor Perfect Dating
 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin