Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

Skuteczne uwodzenie

Każdy heteroseksualny mężczyzna pragnie posiadać umiejętność skutecznego uwodzenia kobiet. Niektórzy czują się swobodnie w towarzystwie przedstawicielek płci pięknej, podczas gdy inni kompletnie nie mają pomysłu na rozpoczęcie rozmowy. Należysz do tej drugiej grupy? Wiesz jakie pytania powinieneś sobie zadać zanim zaczniesz bardziej interesować się uwodzeniem? Zapraszam do lektury!
 

Skuteczne uwodzenie: Pytania, które musisz sobie zadać aby osiągnąć sukces z kobietami!

Skuteczne uwodzenie 

 
Być może tak jak niektórzy zastanawiasz się dlaczego kiedyś nie było szkół uwodzenia, a pomimo tego ludzie umieli dobierać się w pary i tworzyć szczęśliwie związki, podczas gdy dzisiaj jest to takie trudne, że czasami to aż dziw bierze, że mamy jakikolwiek przyrost naturalny… Nie jest to temat tego artykułu, ale jeśli chcesz o tym więcej poczytać, to daj znać, a być może napiszemy o tym osobny artykuł. Dość powiedzieć, że dzisiaj czerpiemy swoje wzorce zachowań z innych źródeł aniżeli nasi rodzice czy też dziadkowie i nie jest to niestety do końca dobrą informacją. 
 
Na szczęście masz dzisiaj możliwość skorzystania z fachowej pomocy dzięki istnieniu szkoleń z uwodzenia oraz samych szkół uwodzenia. Dzięki wiedzy zdobytej na szkoleniu, czy też poprzez lekturę materiałów zamieszczonych na stronie lub też w książkach albo oglądnięcie odpowiednich filmów video możesz nabyć wiedzę i umiejętności, które sprawią, że będziesz bardziej świadomie i pewnie poruszał się po obszarze relacji damsko – męskich.
 
Oczywiście czerpanie swojej wiedzy ze szkół uwodzenia nie jest wcale żadnym przymusem. Możesz równie dobrze uczyć się od kolegów z podwórka, poprzez naśladowanie zachowania swoich ulubionych bohaterów filmowych itp., ale wtedy nikt nie jest Ci w stanie dać gwarancji sukcesu.
 
Zanim jednak w ogóle podejmiesz decyzję o rozwijaniu się w zakresie uwodzenia i zaczniesz szukać odpowiedniej dla siebie metody aby ten cel osiągnąć, to powinieneś zadać sobie kilka całkiem istotnych pytań:
 
 

1.Po co chcesz to robić?

 

Skuteczne uwodzenie

 

To jest chyba najbardziej podstawowe pytanie, które powinieneś sobie zadać – po co chcesz zdobyć tą wiedzę? Czy chcesz być w stanie znaleźć i poderwać dziewczyną spełniającą Twoje kryteria i potem stworzyć z nią szczęśliwy związek, a może interesują Cię umiejętności umożliwiające szybkie numerki z dziewczynami w klubie? Może nie ma dla Ciebie znaczenia jakość, tylko ilość?
 
Zastanów się nad tym dobrze, bo odpowiedź na to pytanie determinuje rozwiązanie jakie powinieneś podjąć aby spełnić swoje oczekiwania. Jeśli interesuje Cię praca nad własną osobowością i chęć wejścia w stały związek lub też krótkotrwałe znajomości oparte głównie o seks to szkolenie uwodzenia czy też materiały udostępniane np. przez Perfect Dating są jak najbardziej dla Ciebie i powinny Ci pomóc.
 
Jeśli jednak kompletnie nie liczy się dla Ciebie jakość Twoich relacji, a jedynie obracanie licznika „zaliczonych panienek”, to najprostszym rozwiązaniem będzie dla Ciebie udanie się do jakiejś podrzędnej dyskoteki, schlanie się, a następnie szukanie bardziej schlanych lasek i bajerowanie je w mniej lub bardziej subtelny sposób. Wcale nie trzeba wiele aby iść z kobietą do łóżka. Ja też przechodziłem przez okres kiedy liczyła się dla mnie ilość, ale nigdy nie pozwoliłem aby działo się to kosztem jakości.
 

2.Jak chcesz to osiągnąć?

Skuteczne uwodzenie
 
No właśnie – jak chcesz odnieść sukces w relacjach z kobietami? Jeśli decydujesz się na wiedzę dostarczaną np. przez Szkołę Uwodzenia Perfect Dating to masz dwie możliwości: lekturę dostępnych materiałów oraz szkoleń na DVD lub też uczestnictwo w Szkoleniu Weekendowym lub też indywidualnym. 
 
Obydwa te rozwiązania dadzą Ci pożądany skutek. Niektórym wystarczy lektura materiałów czy też obejrzenie kilku szkoleń na DVD aby rozwinąć skrzydła i zacząć działać w sferze relacji damsko-męskich, podczas gdy inni pomimo godzin spędzonych przed komputerem na doszkalaniu się, nie podeszli jeszcze do ani jednej kobiety i nie zaczęli z nią rozmowy.
 
Uważaj, bo umysł potrafi tworzyć bardzo sprytne wymówki, które tylko opóźniają Twój rozwój –„muszę przeczytać jeszcze jedną książkę i dopiero zacznę działać”, „potrzebuję więcej wiedzy”, „muszę poznać całość wiedzy zanim zadecyduję której metody powinienem używać” itp. Zanim się obejrzysz mijają miesiące kiedy zagłębiasz temat relacji damsko-męskich, a Twoją jedyną kochanka dalej pozostaje Twoja „prawica” lub „lewica”….
 
Jeśli widzisz, że samo przyswajanie wiedzy teoretycznej nic Ci nie daje, ponieważ nie potrafisz samodzielnie wprowadzić jej w praktykę, to znak, że powinieneś udać się na szkolenie i zacząć działać pod okiem trenerów. Nie mówię tego ot tak sobie. Ponad 5 lat temu sam zacząłem od lektury materiałów i nie potrafiłem wiedzy z nich zdobytej wprowadzić w życie, a uczestnictwo w szkoleniu sprawiło, że dzisiaj jestem trenerem uwodzenia, więc kto wie – może Ty też kiedyś pójdziesz moimi śladami…
 
 

3.Kiedy chcesz to zrobić?

Skuteczne uwodzenie
 
Bardzo wielu ludzi, zwłaszcza w naszym kraju, cierpi na bardzo poważną przypadłość, którą zwykłem określać mianem „jutryzmu”. Polega ona na tym, że wszystkie ważne dla nas decyzje i kroki, które powinniśmy podjąć jak najszybciej odkładamy na jutro, które to jutro w bardzo niedługim czasie staje się bliżej nieokreśloną przyszłością. 
 
Rozumiem, że lęk przed wzięciem odpowiedzialności za swoje życie czy też lęk przed nieznanym to rzecz jak najbardziej ludzka, ale powiedz mi ile jeszcze zamierzasz czekać z wzięciem swojego życia w swoje ręce? Życie marzeniami jest oczywiście bardzo piękne, ale uwierz mi – o wiele większą satysfakcję i poczucie spełnienia daje możliwość patrzenia jak to co jeszcze przed chwilą było Twoimi marzeniami i wstępnymi celami na przyszłość, dzisiaj staje się otaczającą Cię rzeczywistością.
 
Jeśli uważasz, że nie radzisz sobie z kobietami tak jakbyś chciał i czujesz się z tego powodu nieszczęśliwy, to po co tracić bezpowrotnie dni na narzekanie jak to Ci źle i niedobrze, a wokół Ciebie tyle uśmiechniętych par się przechadza?
 
Kończąc dzisiejszy artykuł, ktoś mądry kiedyś powiedział: „aby pokonać schody wcale nie musisz ich widzieć, wystarczy wejść na pierwszy stopień”…. Powodzenia!
 
Autor: Jan Gajos
 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin