Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

Związki

Związek może być przepełniony szczęściem i spełnieniem dwójki ludzi, którzy razem postanawiają stawić czoła wszystkim przeciwnościom losu i wspólnie pewnego dnia stworzyć prawdziwy dom. Czasami jednak związek pozbawiony jest przyszłości i najlepszym rozwiązaniem jest jego zakończenie. Kiedy? Zapraszamy do lektury!
 
Związki: Kiedy powinieneś się rozstać z dziewczyną?
 
Związki
Niestety nie wszystkie związki kończą się happy endem w postaci małżeństwa i wspólnego życia aż po siwe włosy… co gorsze niestety – niektóre tak się kończą, chociaż nie powinny. Czasami ludzie są ze sobą pomimo tego, że kompletnie do siebie nie pasują. Dzieje się tak w większości przypadków dlatego iż nie są przekonani o tym, że jeśli się rozstaną ze swoim partnerem to już do końca życia będą skazani w na samotność. W ich mniemaniu życie w nieszczęśliwym związku jest lepsze niż kroczenie przez życie w potencjalnej samotności.
 
Jest to bardzo smutna sytuacja, ponieważ są sobą tak naprawdę ze strachu przed czymś nowym i nawzajem odbierają sobie możliwość bycia szczęśliwym z osobą, która bardziej do nich pasuje i w której towarzystwie czuliby się bardziej komfortowo.
 
Skoro jesteś na tej stronie i czytasz ten artykuł, to zakładam, że nawet jeśli należysz do grupy osób  o których napisałem powyżej, to chcesz to zmienić. Szczerze Ci tego gratuluję, ponieważ sam zobaczysz, że w dłuższej perspektywie decyzja o której myślisz, okaże się słuszna.
 
Oczywiście wcale nie twierdzę, że jeśli występuje w relacji pomiędzy kobietą a mężczyzną jakiś problem, to od razu należy się rozstać i szukać sobie kogoś innego. Na zachodzie coraz częstsza jest tendencja, że jeśli tylko cokolwiek jest nie tak z małżeństwem, to od razu para decyduje się na rozwód.  To nie jest mądre rozwiązanie – o związki trzeba walczyć. Czasami jednak okazuje się, że dana para jest tak różna pod wieloma względami, że ich szanse na bycie razem są praktycznie znikome.
 
 

1.Kiedy nie macie o czym rozmawiać

Związki
Jeśli wasza codzienna rozmowa sprowadza się wyłącznie do prostych i krótkich pytań – odpowiedzi na zasadzie „co tam?”, „jak Ci minął dzień?”, „co jadłaś na obiad?” itp., to chyba zgodzisz się ze mną, że taka konwersacja niewiele ma znamion prawdziwej i głębokiej rozmowy jaka powinna mieć miejsce w szczęśliwym związku.
 
Ciągły brak tematów do rozmowy i niezręczna cisza kiedy siedzicie ze sobą sam na sam nie jest zbyt optymistycznym znakiem. Oczywiście nie należy się od razu poddawać  - jako mężczyzna jesteś odpowiedzialny za prowadzenie tej relacji, więc warto abyś trochę się postarał zanim spiszesz swój związek na straty.
 
Poczytaj inne artykuły na naszej stronie, które w dość szczegółowy sposób opisują w jaki sposób należy rozmawiać z kobietą. Skoro jesteście razem już jakiś czas, to z pewnością wiesz jakie ma zainteresowania. Poczytaj trochę o nich i spróbuj z nią o tym porozmawiać… Jeśli mimo wszystko dalej wasze rozmowy sprowadzają się do zdawkowych pytań na które nikt tak naprawdę nie chce poznać odpowiedzi, to jest to całkiem spora oznaka tego, że najwyższy czas pomyśleć o zakończeniu waszej relacji.
 

2.Kiedy ciągle się kłócicie

Związki
Nawet najprostsza sytuacja od razu przeradza się w kłótnię. Sąsiedzi już nawet nie reagują na krzyki dochodzące z waszego wspólnego mieszkania. Tak nie da się na dłuższa metę funkcjonować. Częste i burzliwe kłótnie są destrukcyjne dla obu stron.
 
Na początku związku, przez pierwsze kilka miesięcy jesteś w tzw. „okresie miodowym” kiedy to dalej staracie się być dla siebie jak najlepsi i całkiem starannie maskujecie wszystkie swoje wady i rzeczy z których nie do końca jesteście zadowoleni. 
 
Niestety w końcu wkrada się życie codzienne i bardzo często okazuje się, że kiedy oboje ujawnicie „swoje prawdziwe oblicze” (na które składają się wasze przekonania, przyzwyczajenia, nawyki itd.), to nie możecie ze sobą wytrzymać jednego dnia bez przynajmniej małej kłótni. 
 
Jeśli pomimo Twoich starań (możesz znaleźć na naszej stronie w jaki sposób skutecznie można poradzić sobie z kłótniami z kobietą) dalej nie jesteście w stanie normalnie funkcjonować, to niestety, ale nie wróżę waszemu związkowi zbyt świetlanej przyszłości.
 
 

3.Kiedy brak pomiędzy wami czułości

Związki
To jest największy zabójca związków. Jeśli wasza codzienność przytłacza was tak bardzo, że nie ma już pomiędzy wami choćby najmniejszej czułości w postaci małego buziaka, to wiedz, że coś się dzieje….
 
Dla kobiety emocje i okazywanie czułości jest niezmiernie ważne, a jeśli tego nie ma w waszej relacji, to mogę śmiało założyć, że seksu też praktycznie nie ma, a jeśli jest to pewnie jest on tak „mechaniczny”, że nawet mało wybrednemu mężczyźnie nie sprawia przyjemności.
 
Taki związek to tak naprawdę „bycie ze sobą dla samego bycia”. Jeśli nie ma pomiędzy wami choćby najdrobniejszej iskierki, przebłysku pasji, czy też najmniejszej nutki pożądania, to co to za relacja i czy naprawdę uważasz, że jesteście ze sobą szczęśliwi.
 
Niektóre decyzje są trudne, a niektóre wręcz cholernie trudne do podjęcia, ale to Ty jesteś mężczyzną i jeśli nie Ty, to kto ma to zrobić?
 
 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin