Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Skuteczne podrywanie

Czy pomimo ogromnej pracy i starań jakie wkładasz w uwodzenie dalej jesteś singlem. Zdobywasz numery telefonu od dziewczyn, ale żadna nie chcę umówić się z Tobą na spotkanie? Zaczynasz się powoli frustrować kolejnymi porażkami? W takim razie zapraszam Cię do lektury, bo ten artykuł jest dla Ciebie!
 

Skuteczne podrywanie – Dlaczego nie mogę poderwać dziewczyny?

Skuteczne podrywanie 

 
Możesz posiąść naprawdę sporo wiedzy z zakresu uwodzenia, nawet uczestniczyć w szkoleniach z tego zakresu, a mimo to ponosić porażki z kobietami. Sama umiejętność podejścia do nieznajomej kobiety, rozpoczęcia z nią rozmowy i wzięcia od niej numeru telefonu to bardzo dużo i należą Ci się za to wielkie brawa, ale czasami jest to niewystarczające aby stworzyć z nią związek. Wychodzi na to, że nie odbiera telefonu albo nie chce umówić się na kolejne spotkanie… 
 
Nie przejmuj się jednak, być może popełniasz jeden z kilku bardzo popularnych błędów, który uniemożliwia Ci odniesienie sukcesu… Jesteś krok od sukcesu, wystarczy dopracować ostanie detale i… już nigdy nie będziesz samotny!
 

1.Nastawienie na wynik

 

Skuteczne podrywanie

 

To jest bardzo często popełniany błąd przez początkujących uwodzicieli – traktowanie kobiet jako cyferek w prywatnej statystyce. No i oczywiście najważniejsze żeby mieć jak najwięcej „udanych” podejść. Jeśli tylko trafi się kilka nieudanych to już jest spora tragedia… 
 
Zamiast skupiać się na samym przebiegu konwersacji, najważniejszy dla Ciebie jest wynik i już wręcz nie możesz się doczekać aż dojdziesz do momentu gdy będziesz mógł wziąć ten upragniony numer telefonu, umówić się później na randkę i doliczyć ją do „zaliczonych na plus” lasek tego dnia. 
 
Kobieta nie jest ślepa i jak pewnie wiesz już  z naszych poprzednich artykułów bardzo dobrze odczytuje mowę ciała, która stanowi niezmiernie istotny element procesu komunikacji pomiędzy mężczyznami i kobietami.
 
Nie będzie chyba żadną tajemnicą dla Ciebie, że w przypadku silnego nastawienia na wynik Twoja mowa ciała nie należy do najbardziej korzystnych? Oprócz tego każda kolejna porażka sprawia, że jesteś coraz bardziej sfrustrowany, zdemotywowany i zdenerwowany, co zdecydowanie nie wpływa zbytnio korzystnie na całościowy wynik Twojej interakcji.
 
Uwodzenie to nie zawody – nikt Ci nie da żadnego pucharu za coraz lepsze statystyki, a namiętne konkurowanie z samym sobą w dłuższej perspektywie czasu nie ma większego sensu. Koniec końców chodzi przecież o to aby zdobyć tą wymarzoną dziewczynę/kobietę i spędzić z nią resztę swojego życia, więc patrząc na to z tej perspektywy te wszystkie cyferki zdecydowanie tracą na znaczeniu.. 
 
Zamiast tego skup się na samej interakcji i za każdym razem staraj się czerpać z niej jak najwięcej radości, kompletnie nie skupiając się na jej wyniku a rezultaty takiego działania powinny Cię zaskoczyć.
 
 

2.Potęga przekonań

 

Skuteczne podrywanie

 

Możesz mieć najlepsze teksty na świecie i mowę ciała godną prawdziwego mistrza, ale jeśli w Twojej głowie roi się od dziwnych przekonań na temat uwodzenia i samych kobiet, to nie dziwi mnie wcale, że odnosisz zbyt dużo porażek.
 
Jeśli uważasz, że wszystkie kobiety są głupie, lecą tylko na kasę, nadają się tylko do „zerżnięcia”, żadna nie nadaje się na związek, to czy myślisz, że Twój uśmiech przykryje w ich oczach Twoje myśli? Tego typu przekonania są bardzo mocne i mają naprawdę spory wpływ na Twoją interakcję z kobietami. 
 
Jeśli naprawdę chcesz dziewczyn tylko na seks, to nie ma problemu – takich którym to odpowiada jest bardzo wiele, ale wtedy nie dziw się, że ponosisz porażki mówiąc o związkach i proponując randki, które mają do nich prowadzić. Jeśli zależy Ci tylko na czystej fizyczności, to nie możesz nazbyt rozbudowywać więzi pomiędzy wami itp.
 
Generalnie w takich przypadkach lepiej odpuścić sobie na chwilę wychodzenie na miasto i skupić się nad tym co Ci siedzi w głowie. Weź kartkę i długopis, po czym wypisz wszystkie swoje przekonania na temat kobiet, uwodzenia i związków. Następnie zastanów się dlaczego tak uważasz? Czy masz jakieś doświadczenia z tym związane? Czy uważasz, że sprawiedliwym jest traktowanie w ten sposób wszystkich kobiet? Jakie jest przeciwieństwo tych przekonań? No i przede wszystkim czy to co masz teraz w głowie na te tematy Ci służy czy też raczej szkodzi?
 
Nie spiesz się, poświęć chwilę na przeanalizowanie tego wszystkiego  - istnieje bardzo spora szansa, że jest to klucz, który pomoże Ci rozwiązać Twoje dotychczasowe problemy w uwodzeniu. Podejdź do tego sumiennie i poświęć na to tyle czasu ile potrzeba, a sam zobaczysz po niedługim czasie, że było naprawdę warto zatrzymać się na chwilę i porządnie przemyśleć te wszystkie kwestie.
 
 

3.Mistrz techniki uwodzenia

 

Skuteczne podrywanie

 

Opanowanie wszystkich sztuczek, technik i trików do perfekcji, a potem mechaniczne wręcz ich odtwarzanie naprawdę niewiele Ci da. Kobiety mają wręcz wbudowany radar sztuczności, który od razu uruchamia im się w takich sytuacjach.
 
Wiedza z zakresu uwodzenia ma być dla Ciebie wskazówkami jak działać, a nie instrukcją obsługi kobiety, dlatego m.in. na naszych szkoleniach nigdy nie uczymy gotowych tekstów, a zamiast tego staramy się pokazać naszym kursantom jak można rozmawiać w ciekawy i intrygujący sposób z kobietami, a następnie zachęcamy ich do tworzenia własnego stylu konwersacji, bo tylko takie podejście ma sens i szansę na sukces.
 
Pamiętaj – jesteś wyjątkową i niepowtarzalną istotą ludzką, która ma bardzo wiele do zaoferowania kobietom i światu, nie ma więc sensu abyś tracił swoją oryginalność na rzecz stania się „robotem uwodzenia”, któremu w dodatku co chwilę wyskakują różnego rodzaju „errory”…
 
Nie czekaj, działaj! Czas nie idzie do tyłu, a świat nie będzie czekał aż Ty się wreszcie obudzisz ze swojego letargu i postanowisz do niego dołączyć! Pamiętaj – nie da się wejść po drabinie sukcesu trzymając ręce w kieszeniach!
 
Autor: Jan Gajos
 
 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin