Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

3 złote zasady uwodzenia

Uwodzenie kobiet to sztuka, która z jednej strony jest w zasięgu ręki każdego mężczyzny, ale z drugiej strony aby przynosiła pożądane rezultaty wymaga od zainteresowanego nią faceta całkiem sporego zaangażowania i pewnej wiedzy odnośnie kilku istotnych kwestii. Czy wiesz jakie są trzy złote zasady udanego podrywu? Jeśli nie, to zapraszam Cię bardzo serdecznie do lektury!
 

Uwodzenie kobiet – Trzy złote zasady udanego podrywu

3 złote zasady uwodzenia 

 
Po Internecie krąży wiele poradników, które zawierają rozliczne porady, często wzajemnie się wykluczających co może wprowadzić zamęt w głowie niejednej osoby chcącej zagłębić arkana uwodzenia.
 
Na temat samego podrywu i różnych wskazówek, które sprawiają, że jest Ci łatwiej nawiązać więź z kobietą, która Ci się podoba powstał już niejeden artykuł na naszej stronie dlatego dzisiejszy publikacja będzie poświęcona zgoła innemu tematowi. Dzisiaj chciałbym podzielić się z Tobą trzema złotymi zasadami skutecznego uwodzenia. Gwarantuję Ci, że jeśli zaczniesz jest stosować w swoim życiu, to sukces w uwodzeniu będziesz miał gwarantowany.
 
 

1.Patrz na swoje słowa

 

3 złote zasady uwodzenia

 

 

 
Ludzie mówią, że magia w prawdziwym świecie nie istnieje, ale ja uważam, że słowa to prawdziwe czary. Przy ich pomocy możesz budować (słynna wypowiedź Martina Luthera Kinga) albo sprawić aby Twoje chore pomysły poparł cały naród i doprowadzić do śmierci dziesiątek milionów ludzkich istnień (Adolf Hitler).
 
Słowo to nie tylko dźwięk lub symbol graficzny – to siła. To moc dana Ci do opisywania, porozumiewania się, myślenia a zatem do kreowania zdarzeń w swoim życiu, a także w życiu innych ludzi. Za pomocą jednego słowa możesz komuś zniszczyć życie, albo też wprawić go w naprawdę świetny nastrój.
 
Również w uwodzeniu słowa odgrywają bardzo wielką rolę. Dzięki umiejętnemu komunikowaniu się z kobietą językiem przepełnionym emocjami (więcej na ten temat możesz znaleźć w innych artykułach na naszej stronie) jesteś w stanie dojść naprawdę daleko. Z drugiej strony nadmierne komplementowanie czy też nachalność może sprawić, że to będzie Twój kolejny samotny wieczór…
 
Niektórzy gadają wyłącznie po to aby gadać i tym samym zapchać czymś czas… Chciałbym abyś od dzisiaj był świadomy jak bardzo potężne narzędzie posiadasz i zaczął używać go z przemyśleniem.
 

2.Nie zatrać się w swoich planach

 

3 złote zasady uwodzenia

 

Bardzo wielu mężczyzn w trakcie uwodzenia jest straszliwie nastawionych na efekt swoich działań. Z góry zakładają, że jeśli postąpią w taki czy inny sposób, to powinni otrzymać taki a nie inny rezultat. Jeśli tylko coś idzie nie po ich myśli, zaczynają odczuwać ogromną frustrację, zdenerwowanie, a w skrajnych przypadkach poczucie wszechogarniające poczucie beznadziei i depresję…
 
Uwodzenie kobiet to nie zawody! Nie musisz mieć czasu poniżej 10 minut przy braniu numeru od dziewczyny czy też dwudziestu udanych podejść pod rząd aby czuć się prawdziwym uwodzicielem! 
 
Oprócz tego kiedy skupiasz się na osiągnięciu wyniku bardzo często umyka Ci sens całej interakcji i tym samym może się ona bardzo szybko zakończyć w niekorzystny dla Ciebie sposób. Zamiast tego naucz się czerpać radość z samego faktu obcowania z kobietą. Nie oczekuj konkretnego rezultatu swojego działania – czerp przyjemność z samego faktu interakcji, a zobaczysz jak takie podejście znacząco zwiększy Twoją skuteczność
 
Nadmierne planowanie w kwestiach relacji damsko – męskich może prowadzić do niepotrzebnej frustracji.
 
 

3.Nie bierz wszystkiego do siebie

 

3 złote zasady uwodzenia

 

Oto trzecia i zarazem ostatnia złota zasada udanego podrywu – nie bierz wszystkiego do siebie. To, że dziewczyna do której przed chwilą podszedłeś nie chciała z Tobą rozmawiać wcale nie musi od razu oznaczać, że jesteś beznadziejny i nie zasługujesz na wartościową kobietę. Być może wczoraj zerwała z narzeczonym i dzisiaj naprawdę nie ma ochoty rozmawiać z mężczyznami, albo wyleciała z roboty… itd. 
 
Naucz się podchodzić do wszystkiego z dystansem – jeśli dziewczyna nie chciała z Tobą rozmawiać to nie stało się nic wielkiego! Po prostu idź dalej i zacznij rozmawiać z kolejną. Ktoś powiedział Ci coś niemiłego? Wiesz już z pierwszej zasady, że słowa to potęga i może krzywdzić. Niestety większość ludzi nie ma takiej wiedzy i często mówią pod wpływem emocji rzeczy, których normalnie by nie powiedzieli. Musisz im to wybaczyć.
 
O każdej z tych zasad można napisać osobne artykuły i być może tak się stanie w przyszłości, a tymczasem życzę Ci powodzenia!
 
 
 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin