Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Związki

Zakończył się Twój kolejny związek. Miałeś nadzieję, że to już jest ta jedna jedyna kobieta z którą spędzisz resztę swojego życia, ale niestety rzeczywistość w całkiem brutalny sposób zweryfikowała Twoje plany. Znów jesteś singlem i zaczynasz się zastanawiać: „czemu nie mogę znaleźć dziewczyny, która mi się podoba?” Zapraszam do lektury!
 

Związki: Czemu nie mogę znaleźć dziewczyny, która mi się podoba?

Zwiążki 

 
Po kilku nieudanych związkach czasami sami zaczynamy się zastanawiać czy to czasem z nami nie jest coś nie tak, skoro nie możemy sobie znaleźć partnerki na stałe albo co gorsze – przyciągamy określony typ kobiety i jesteśmy przez to niejako skazani przez jakąś siłę wyższą na życie w nieszczęśliwych relacjach. Gdybym dostawał złotówkę za każdym razem gdy ktoś opowiada mi tą historię o przyciąganiu, to dzisiaj pewnie jeździłbym już samochodem za sześciocyfrową sumę pieniędzy….
 
To TY decydujesz jak wygląda Twoje życie i to TY jesteś odpowiedzialny za to w jaki sposób wyglądają Twoje relacje z innymi ludźmi, w tym kobietami. Jeśli jesteś z nich niezadowolony, to jest to znak, że czas popracować nad sobą i zmienić w sobie parę kwestii. 
 
Oczywiście część osób będzie twierdzić, że ich obecna sytuacja jest wynikiem czynników zewnętrznych i tak naprawdę oni nie są niczemu winni – to wszechświat się na nich uwziął, a na to niestety nie ma rady. Zastanów się – czy takie podejście Ci służy i umożliwi dojście do konstruktywnych wniosków, które umożliwią Ci zmianę swojego życia na lepsze?
Skupmy się na tym dlaczego nie jesteś w stanie stworzyć udanego związku z kobietą swoich marzeń:
 

1.Brak poczucia wyboru

 

Zwiążki

 

To bardzo często spotykana przypadłość wśród mężczyzn, którzy nie posiadają odpowiedniej wiedzy i umiejętności z zakresu relacji damsko – męskich. Mając wrażenie, że nie jesteśmy w stanie poderwać ładnej i spełniającej nasze wymagania dziewczyny, albo wręcz, że nie zasługujemy na wartościową kobietę raczej nie mamy dużego pola manewru.
 
W takiej sytuacji jeśli tylko JAKAKOLWIEK kobieta wykaże choćby najdrobniejsze oznaki zainteresowania, to mężczyzna żyjący z takimi przekonaniami stara się ją zdobyć wszystkimi znanymi sobie sposobami. W końcu udaje zazwyczaj udaje mu się to osiągnąć po jakimś czasie i tworzy z nią związek. Po jakimś czasie dochodzi do wniosku, że nie jest tak naprawdę zbyt szczęśliwy z tą kobietą, ale z braku poczucia jakiegokolwiek wyboru trwa w nim najdłużej jak tylko się da, a w przypadku jego końca bardzo to przeżywa.
 
Aby do tego nie dopuścić wystarczy nabyć tylko trochę wiedzy i umiejętności praktycznych. Wychodzę z założenia, że mamy tylko jedno życie i naprawdę nie ma sensu go marnować z ludźmi którzy nam nie odpowiadają…
 

2.Brak jasno określonych kryteriów doboru

 

Zwiążki

 

Czemu nie mogę znaleźć dziewczyny, która mi się podoba? Nawet gdy mamy już pewnego rodzaju umiejętności i wiedzę z zakresu relacji damsko – męskich, to brak jasno określonych kryteriów w doborze partnera powoduje, że jedynym wyznacznikiem staje się wygląd partnerki i jeśli tylko jakaś dziewczyna spodoba się nam wizualnie to zaczynamy prowadzić z nią flirt. 
 
Oczywiście nie ma się co oszukiwać – wygląd kobiety ma duże znaczenia dla faceta. Jeśli dziewczyna mu się nie podoba, to raczej nie mają co liczyć na udane pożycie seksualne
 
Z czasem jednak wychodzi na to, że sam wygląd to niestety trochę za mało aby stworzyć udany związek, gdy okazuje się, że poza łóżkiem tak naprawdę nic was nie łączy i każdy rozmowa staje się coraz bardziej wymuszona, a tym samym nieszczera i nieciekawa… Nie muszę Ci chyba tłumaczyć, że taki związek od początku ma przyklejoną datę ważności, prawda?
 
Zastanów się czego tak naprawdę szukasz u kobiety poza wyglądem, a najlepiej wypisz sobie te rzeczy. Dzięki temu podczas rozmowy będziesz wiedział jak ją prowadzić aby od razu na pierwszym spotkaniu sprawdzić czy to do siebie pasujecie..
 
Oczywiście nie ma się co łudzić – nigdy nie znajdziesz dziewczyny, która będzie spełniała wszystkie Twoje kryteria (chyba,  że masz ich naprawdę mało i dodatkowo większość z nich jest strasznie ogólnikowa), ale sztuka kompromisu to również bardzo ważna rzecz w związkach.
 
 

3.Nieumiejętność prowadzenia związku

Zwiążki

 

Bardzo wielu mężczyzn żyje w przekonaniu, że uwodzenie kończy się w momencie wejścia w związek. Jest to bardzo poważny błąd, ponieważ dopiero wtedy tak naprawdę rozpoczyna się prawdziwe uwodzenie!
 
Jeśli nie uwodzisz swojej partnerki, a do tego nie potrafisz prowadzić w swoim związku, czy też rozmawiać o waszych wspólnych zasadach i wzajemnych oczekiwaniach (również seksualnych o których niestety nie ma zwyczaju w naszym kraju rozmawiać pomiędzy partnerami), to nie masz się co dziwić, że po jakimś czasie Twój związek się zakończy.
Jesteś mężczyzną i jeśli chcesz być traktowany jak mężczyzna, to zachowuj się jak na prawdziwego mężczyznę przystało!
 
Jeśli do tej pory nie wychodziło Ci w związkach, to zastanów się, czy któraś z opisanych powyżej sytuacji nie odnosi się do Ciebie. Jeśli tak, to nie ma powodów do smutku – znalazłeś źródło swojego problemu. Teraz wystarczy tylko je zlikwidować i zacząć cieszyć się udaną relacją z kobietą swoich marzeń!
 
 
 

Komentarze   

+23 # dadi 2014-09-14 05:48
Mam gdzies wszystkie laski. Wole zdychac sam.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+19 # Grzesznik 2015-01-08 21:37
To najsmutniejszy komentarz w internecie, jaki przeczytałem. Wywołał u mnie łzy. Przekonałem się, że miłość jest straszna, zwłaszcza ta niespełniona.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin