Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

Jak odzyskać byłą?

Rozstałeś się z dziewczyną i wiesz już, że to był błąd. Czujesz, że nie zachowywałeś się należycie w swoim związku i to przez Twoje błędy jesteś znowu singlem. Chcesz to jak najszybciej naprawić, zdobyć na nowo swoją dziewczynę i udowodnić jej, że jesteś mężczyzną z którym chciałaby spędzić życie? A wiesz jakie są najczęściej popełniane błędy w takich sytuacjach? Zapraszamy do lektury!
 

Związki: Jak odzyskać byłą dziewczynę – najczęściej popełniane błędy

Jak odzyskać byłą dziewczynę 

To bardzo dobrze, że dostrzegasz swoje błędy i chcesz je naprawić. Większość mężczyzn uważa swoje postępowanie za idealne i całą winę za nieudany związek obarczają kobietę. Nie jest to zbyt konstruktywne podejście do życia, ale niestety bardzo popularne w naszym społeczeństwie. 
 
Musisz jednak wiedzieć o jednej bardzo istotnej kwestii – w momencie kiedy poznajesz nową dziewczynę i zaczynasz z nią rozmawiać, to posiadasz całkiem spory margines błędów, które możesz popełnić, a mimo to odniesiesz sukces. Jest to logiczne, ponieważ gdyby stworzenie związku z nowopoznaną kobietą wymagało od mężczyzny zrobienia wszystkiego idealnie, to raczej nie przetrwaliśmy jako gatunek, a producenci chusteczek higienicznych należeliby do najbogatszych ludzi na świecie. Niestety przy odzyskiwaniu swojej byłej dziewczyny ten margines błędu jest o wiele skromniejszy, a często nawet bliski zeru. Warto więc abyś zanim zdecydujesz się na ten krok był pewien, że jesteś na to gotowy, ponieważ kolejnej szansy raczej mieć nie będziesz
 
 

1.Będzie dobrze?

 

Jak odzyskać byłą dziewczynę

 

Jak odzyskać byłą dziewczynę? Najczęściej popełnianym błędem jest dopytywanie się jej o kolejną szansę. W najgorszym wariancie robisz to przez sms-a. Dlaczego w najgorszym. O załatwianiu ważnych spraw przez wiadomości tekstowe pisaliśmy już nieraz na naszej stronie, więc nie widzę sensu aby się tutaj powtarzać z tymi treściami.
 
Kobiety kierują się w swoim życiu głównie emocjami. Po waszym zerwaniu zazwyczaj nie darzy Cię zbytnią sympatią i jej uczucia wobec Ciebie nie skłaniają ją raczej ku wejściu z Tobą ponownie w związek. Musisz dopiero w miarę upływu czas sprawić aby zakochała się w Tobie na nowo i znów chciała być częścią Twojego życia. Pytania o to czy masz jeszcze u niej szansę i czy będzie kiedyś chciała z Tobą być są co najmniej nie na miejscu i raczej nie świadczą na Twoją korzyść. Mówiąc krótko – zamiast dopytywać się jej i prosić o jej akceptację, po prostu to zrób!
 

2.Masz dzisiaj czas dla mnie?

 

Jak odzyskać byłą dziewczynę

 

Kolejny bardzo spory błąd – naciskanie na jak najczęstsze spotkania. Pomimo, że nie jesteście razem i tak naprawdę na chwilę obecną nic was tak naprawdę nie łączy – ty dalej próbujesz doprowadzić do jak najczęstszych spotkań. Wypisujesz setki sms-ów i wydzwaniasz jak szalony żyjąc w przekonaniu, że „kropla drąży skałę”.
 
Tego typu zachowaniem jedynie coraz bardziej zniechęcasz ją do siebie. Jak chcesz sprawić aby zapragnęła znowu być z Tobą jeśli nawet nie dajesz jej możliwości odpoczęcia od Ciebie i Twoich błędów a co dopiero zatęsknienia za Tobą? 
 
Zamiast pracować usilnie nad tym aby przylgnęła do Ciebie łatka „stalkera” lepiej skup się na swojej przemianie tak aby za jakiś czas sprawić żeby znów być w szczęśliwym związku ze swoją partnerką.
 
 

3.Ja już jestem innym człowiekiem!

 

Jak odzyskać byłą dziewczynę

 

Jak odzyskać byłą dziewczynę? Z pewnością nie poprzez solenne zapewnienie o tym jak to Ty się już zmieniłeś.
 
Zrywa z Tobą dziewczyna, a Ty zaczynasz się nad wszystkim zastanawiać i dochodzisz do wniosku, że w sumie to popełniłeś sporo błędów i nie byłeś człowiekiem jaki chciałbyś być…. Postanawiasz się zmienić… po czym informujesz swoją partnerkę, że jesteś już nowym, lepszym sobą i żeby do Ciebie wróciła… BŁĄD! GIGANTYCZNY BŁĄD!
 
Jak to jedna z partii miała w swoim sloganie „czyny, nie słowa!” Pokaż jej swoim zachowaniem, że się zmieniłeś, a nie rozpowiadaj o tym na prawo i lewo. Zresztą od samego stwierdzania o zmianie swojego życia do faktycznej przemiany upłynie trochę czasu poświęconego wytężonej pracy nad sobą. Samo powiedzenie sobie, że „chcę być innym człowiekiem” to trochę za mało aby osiągnąć sukces.
 
Chcesz odzyskać swoją byłą dziewczyną? No to w takim razie bierz się do roboty! Myślę, że w innych artykułach na naszej stronie również znajdziesz wiele przydatnych informacji.
 
autor: Jan Gajos
 
 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin