Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Opinia ludzi

Chciałbyś poderwać kobietę, która Ci się podoba, ale obawiasz się, że ludzie będący dookoła nie zareagują w korzystny dla Ciebie sposób? Nie udaje Ci się wziąć numeru od dziewczyny pomimo, że bardzo dobrze wam się rozmawiało? Chcesz poznać odpowiedzi? Zapraszamy do lektury!
 

Uwodzenie kobiet – Wpływ otoczenia

Perfect Dating  

 
Jeśli chciałbyś podejść do kobiety która Ci się podoba ale boisz się tego jak zareagują ludzie kręcący się dookoła i przede wszystkim co sobie o Tobie pomyślą, to mam do Ciebie jedno pytanie – Naprawdę uważasz, że obchodzi ich to co robisz?
 
Czy podszedł do Ciebie kiedykolwiek do Ciebie na ulicy obcy człowiek i szczerze oraz bezinteresownie zapytał Cię o to jak się dzisiaj czujesz? Nie przejmuj się, do mnie też nie. Dlaczego więc miałoby go interesować to, że podchodzisz do jakiejś dziewczyny na ulicy czy też w galerii handlowej? Każdy jest skupiony wyłącznie na sobie i swoich problemach i jeśli nie zrobisz tego w naprawdę spektakularny sposób (np. poprzez spuszczenie się na linie z helikoptera albo poprzez wyskok z kratki ściekowej na ulicy) to raczej nikt nawet nie zauważy i nie zwróci uwagi na całą sytuację.
 
 
 

1.Co sobie inni pomyślą?

 

Perfect Dating

 

Co sobie pomyślą? O co Cię tak naprawdę obchodzi co sobie inni, całkowicie nieznajomi ludzie myślą? Czy liczyłbyś się z ich opinią gdyby ktokolwiek z nich do Ciebie podszedł i Ci ją przekazał? Każdy jest zajęty swoimi sprawami, a nawet jeśli wypowiada opinie na jakiś temat to jest ona zawsze oparta o doświadczenie i przekonania związane z daną sytuacją, których nie znasz, więc branie jej od razu do siebie jest po prostu niezbyt logicznym posunięciem z Twojej strony. Poza tym – nikt raczej żadnej opinii mieć nie będzie, bo raczej nikogo Twoje podchodzenie zbytnio nie zainteresuje.
 

2.Ona nie chciała mi dać numeru

 

Perfect Dating

 

Przysiadłeś się do dziewczyny, która Ci się spodobał i jej znajomych. Całkiem fajnie Ci się z nią rozmawia, rozwijasz więź pomiędzy wami i cały czas pamiętasz o kontakcie fizycznym, więc naturalnym i kolejnym krokiem jest chęć wzięcia do niej jakiegoś kontaktu aby w przyszłości umówić się na kolejne spotkanie i kto wie – być może wejść z nią w związek, ale niespodziewanie napotykasz na barierę. Dziewczyna nie chce dać Ci swojego numeru. Co się stało?
 
Otóż widzisz, kobieta bardzo rzadko da Ci kontakt do siebie gdy patrzą na was jej znajomi, ponieważ boi się, że zostanie przez nich oceniona jako łatwa albo nawet puszczalska, zwłaszcza jeśli w towarzystwie są głównie kobiety. Bardzo często koleżanki czują się zazdrosne o to, że nikt z nimi nie rozmawia i poprzez tworzenie różnorakich i niepochlebnych opinii na temat Twojej sympatii chcą podbudować swoje nadwątlone całą sytuacją poczucie własnej wartości.
 
Kobiety mimo wszystko przejmują się opinią społeczną, ponieważ jeśli przylgnie do nich łatka „łatwych” albo puszczalskich, to może im być bardzo trudno znaleźć partnera. Jeśli więc chcesz od niej wziąć numer telefonu lub też ją pocałować, to musisz wyizolować ją od reszty grupy. Wtedy Twoje szanse na sukces drastycznie rosną.
 
 
 

3.Przechwalanie się.

 

Perfect Dating

 

Bardzo często mężczyźni w swoim towarzystwie przechwalają się na temat swoich osiągnięć z różnych dziedzin, w tym relacji damsko – męskich. Niejednokrotnie byłem świadkiem jak najbardziej zatwardziali podpieracze ścian w klubach przy piwie opowiadali niestworzone historie na temat swoich wielokrotnych podrywów z zeszłego tygodnia.
 
Jako osoba niedoświadczona w relacjach damsko męskich możesz poczuć się niekomfortowo słuchając tego typu historii i uświadamiając sobie jak wielki dystans dzieli Cię od osiągnięć swoich kolegów. Spokojnie – większość tych historyjek to bajki wymyślone na poczekaniu aby podratować męskie ego urażone nieudanymi podbojami… Często też warto dzielić wszystkie usłyszane wyniki przez około cztery aby otrzymać cyfry zbliżone do tych prawdziwych.
 
Podsumowując – rób swoje i nie patrz na innych, bo nikt za Ciebie Twojego życia nie przeżyje!
 
 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin