Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

Perfect Dating

W końcu udało Ci się poznać kobietę, która naprawdę Ci się podoba. Zdarza Ci się nawet przed wieczorem przed snem snuć wizje waszego przyszłego, wspólnego i szczęśliwego życia… Jednakże kolejne wasze spotkanie nie rozwijają waszej znajomości w pożądanym przez Ciebie kierunku i w końcu powoli zaczynasz zdawać sobie sprawę, że coś jest nie tak i pytasz sam siebie – jak rozkochać w sobie dziewczynę?
 

Jak rozkochać w sobie dziewczynę?

Perfect Dating 

Zauważyłem, że bardzo wielu mężczyzn zdaje się stosować technikę „proszoną”. Najpierw udaje im się w mniej lub bardziej przemyślany sposób doprowadzić do pierwszego spotkania z obiektem swoich westchnień i potem starają się odbębnić jak najwięcej spotkań w jak najkrótszym czasie bez choćby najmniejszego planu działania, żywiąc nadzieję, że jakoś to wszystko samo się ułoży i już niedługo w magiczny sposób będą w szczęśliwym związku po kres swych dni…. 
 
Niestety taka technika sprawdza się bardzo rzadko. Generalnie mało jest w życiu kwestii, które robią się same z siebie. Nie twierdzę wcale, że rozkochanie w sobie dziewczyny jest czymś na tyle trudnym, że jedynie bardzo skromna garstka wybrańców posiadająca wiedzę tajemną jest w stanie do tego doprowadzić, ale warto wiedzieć o kilku całkiem istotnych kwestiach aby nie działać całkowicie po omacku
 
 

1.Pokaż jej, że jesteś prawdziwym mężczyzną którego szuka!

 

Perfect Dating

 

Jak rozkochać w sobie dziewczynę? Przede wszystkim musisz być mężczyzną przez duże M. Nie oznacza to wcale, że musisz mieć biceps wielkości melona ani umiejętność przyłożenia z „dyńki” w taki sposób aby Twój potencjalny przeciwnik do końca życia starał się z braku innych możliwości o rentę inwalidzką… Chodzi o to abyś przede wszystkim umiał prowadzić w waszej relacji.
 
W związku jest jak w tańcu – żadna kobieta nie lubi prowadzić swojego partnera na parkiecie, ale też żadna nie chce być ciągnięta ani deptana…. Jako mężczyzna powinieneś umieć podejmować decyzję, a nie oczekiwać, że kobieta za każdym  razem będzie to robiła za Ciebie. Najgorszym możliwym tekstem jaki może paść z Twoich ust jest „Kochanie, a co chciałabyś dzisiaj robić?” Nie pytaj – zaplanuj coś i daj swojej kobiecie wybór z kilku opcji jeśli nie możesz się zdecydować na jedną, ale nie oczekuj od niej, że to ona będzie odpowiedzialna za organizowanie wam czasu!
 
Tutaj niezdecydowani faceci bardzo często wykładają się już na samym początku znajomości kiedy zamiast zadzwonić i umówić się ze swoją sympatią na spotkanie, piszę smsy i pytają się czy ona ma ochotę się spotkać, albo czy w ogóle byłaby tak łaskawa aby znaleźć chwilę i umówić się z nimi na spotkanie. Nie tędy droga.
 
Generalnie prowadzenie w relacji i umiejętność podejmowania decyzji to szerszy temat, który z pewnością jeszcze poruszymy wielokrotnie na łamach naszego portalu Perfect Dating.
 

2.Emocje! Emocje i jeszcze raz emocje!

 

Perfect Dating

 

Dla kobiet emocje w życiu są kwestią niemal priorytetową. Jeśli dalej zastanawiasz się w jaki sposób mógłbyś rozkochać w sobie dziewczynę, to już spieszę z odpowiedzią – musisz w niej wzbudzić odpowiednie emocje! 
 
Bardzo często mężczyźni popełniają ten fatalny w skutkach błąd, że po kilku randkach kiedy nic nie idzie do przodu, postanawiają paść na kolana i wyznać dziewczynie swoje uczucia (jak bardzo ją kochają, marzą o wspólnym życiu, że jest tą jedną jedyną i tego typu rzeczy), a potem dziwią się, że lekko zażenowana dziewczyna oferuje im co najwyżej przyjaźń i niezbyt intensywne w swym  doznaniu poklepanie po plecach… Przecież oni się tak starali!
 
Musisz zrozumieć, że mówienie o swoich uczuciach to nie to samo, co wywoływanie ich u drugiej osoby. Mówiąc jeszcze prościej – czyny, nie słowa! Zamiast prowadzić wywody liryczne na temat swoich uczuć, spraw aby serce Twojej wybranki zabiło mocniej na myśl o Tobie. Jak? Przecież cała nasza strona Perfect Dating jest poświęcona odpowiedzi na to pytanie.
 
 

3.Bądź kreatywny.

Perfect Dating
 
Kino, droga restauracja a potem spacer po parku – tak wygląda każda Twoja nowa znajomość z kobietą? W takim wypadku nie dziw się, że masz problem z tym aby stworzyć udany związek ze swoją wymarzoną partnerką. 
 
Jak rozkochać w sobie dziewczynę? Kobiety naprawdę cenią kreatywność u mężczyzn, przy czym pamiętaj – wcale nie oznacza, to tego samego co drogie randki. Wcale nie musisz wydawać średniej krajowej na to aby zaimponować kobiecie. Często zabranie ją na spacer w ciekawe miejsce w mieście o którym mało kto wie jest o wiele lepsze niż drink przy zarezerwowanym stoliku w najbardziej wylansowanej knajpie w okolicy. Pamiętasz jakie rzeczy potrafiłeś wymyślić kiedy tłumaczyłeś się nauczycielce czemu w dniu dzisiejszym nie masz zrobionego zadania domowego? Teraz po prostu musisz wykorzystać tą umiejętność w trochę innym celu.
 
Oczywiście zachowaj zdrowy rozsądek – kreatywność nie oznacza wcale ogromnych fajerwerków na pierwszych spotkaniach – wystrzelasz się ze wszystkich z pomysłów na samym początku i przyzwyczaisz swoją partnerkę do niewiadomo czego. Jak to mówią urzędnicy odbierając kolejne premie za wzorowe siedzenie za biurkiem – trzeba znaleźć złoty środek…
 
autor: Jan Gajos
 
 
 

Komentarze   

+2 # T 2015-06-02 17:11
"Nie oznacza to wcale, że musisz mieć biceps wielkości melona ani umiejętność przyłożenia z „dyńki” w taki sposób aby Twój potencjalny przeciwnik do końca życia starał się z braku innych możliwości o rentę inwalidzką" Ten fragment poprawił mi humor:) Janek Mistrz:)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin