Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Jak zagadać do dziewczyny

Chciałbyś podrywać kobiety, ale masz jeden zasadniczy problem – nie jesteś w stanie zagadać do nieznajomej kobiety niezależnie od tego czy chodzi o klub, ulicę czy też galerią handlową. Po prostu masz strach przed podejściem i nie dręczy Cię pytanie – Jak zagadać do dziewczyny… W takim razie zapraszam Cię do lektury tego artykułu!
 

Jak zagadać do dziewczyny? Strach przed podejściem

Jak zagadać do dziewczyny 

 
To, że nie potrafisz podejść i zagadać do nieznajomej kobiety wcale nie czyni Cię wyjątkowym w stosunku do reszty mężczyzn. Prawda jest taka, że mało który facet jest w stanie podejść i zagadać do nieznajomej kobiety z racji strachu przed podejściem. Istnieje mała grupka mężczyzn, którzy potrafią tego dokonać naturalnie (z racji pewnych korzystnych wydarzeń z przeszłości które w taki a nie inny sposób ukształtowały ich charakter) lub są to byli kursanci szkół uwodzenia
 
Powodów dla którego mężczyźni odczuwają strach przed podejściem jest kilka i tak naprawdę opisanie ich zajęłoby całkiem sporo miejsca, a przecież nie o to chodzi  w tym artykule. Dość powiedzieć, że strach przede podejściem bierze się głównie z dwóch przyczyn – lękiem przed potencjalnym atakiem na nasze ego, które dla mężczyzny jest niezmiernie istotne (spławi Cię, wszyscy będą to widzieć i generalnie będzie z tego powodu tragedia narodowa o której będą się rozpisywać media na całym świecie).
 
Drugim powodem jest fakt, że nasze ciało i umysł jest przystosowane do tego co było 10 tys., lat temu kiedy żyliśmy w osadach zamieszkiwanych przez małe społeczności i były raczej małe szanse aby poznać kogoś spoza tego zamkniętego kręgu. Ewolucja zajmuje bardzo wiele czasu (chyba, że jesteś kreacjonistą który nie wierzy w teorię ewolucji, ale w takim wypadku nie jestem Ci w stanie pomóc), a nasza cywilizacja rozwija się zadziwiająco szybko, więc krótko mówiąc – nasza psychika nie nadąża za naszym postępem. Dalej jesteśmy przekonani o tym, że jeśli spalimy podejście, to reszta osady się dowie, będziemy szykanowani przez wszystkich i do końca swych dni będziemy skazani na polerowanie swojego miecza w samotności. Nawet pomimo tego, że o ile nie podchodzimy w małym i zamkniętym kręgu (praca, kurs tańca, domówka u znajomych), to szanse, że spotkamy tą kobietę ponownie na drodze swojego życia są naprawdę nikłe.
 
No dobrze, ale w takim razie jak zagadać do dziewczyny?
 

1.Nie przesadź z wiedzą

 

Jak zagadać do dziewczyny

 

Po Internecie krąży masa materiałów na temat uwodzenia, z których wiele tak naprawdę wzajemnie się wyklucza. Jeśli chcesz nauczyć się podchodzić do nieznajomych dziewczyn i pokonać strach przed podejściem, to skup się na jednym z nich, ponieważ jeśli przeładujesz się wiedzą, to zanim podejdziesz przewinie Ci się przez głowę milion scenariuszy w oparciu o różne techniki co z bardzo dużym prawdopodobieństwem po prostu Cię sparaliżuje i stracisz okazję do podejścia.
 
Od razu Ci mówię – NLS wygląda ładnie tylko na papierze, ale w prawdziwym życiu jest kompletnie nieskuteczny i naraża Cię tylko i wyłącznie na śmieszność i masę porażek. To nie jest technika uwodzenia, która pomoże Ci osiągnąć sukces w relacjach damsko-męskich. Polecam Ci poszukać innych (sporo informacji na temat skutecznych sposobów na podejście do nieznajomej kobiety możesz znaleźć na naszej stronie oraz w naszych materiałach).
 
 

2.Zasada 3 sekund

 

Jak zagadać do dziewczyny

 

Jak zagadać do dziewczyny? Niestety muszę Cię zasmucić – strach przed podejściem to coś, co będzie Ci towarzyszyło przez całe życie. Ma go każdy mężczyzna, tylko po prostu niektórzy mają skuteczne sposoby jak go opanować i wykorzystać na swoją korzyść…
 
Najskuteczniejszym sposobem jest zastosowanie zasady trzech sekund – od momentu podejścia zobaczenia kobiety do której chcesz podejść, do samego podejścia może upłynąć nie więcej niż 3 sekundy. Dzięki temu Twój umysł nie zdąży wytworzyć zaskakującej ilości przeróżnych wymówek, które kompletnie sparaliżują Cię przed podejściem, a kiedy już zaczniesz rozmowę z dziewczyną, to sam zobaczysz, że wcale nie było tak źle jak Ci się na początku mogło wydawać.
 
Oczywiście kiedy nabędziesz już trochę doświadczenia w podchodzeniu i rozpoczynaniu rozmowy z nieznajomymi kobietami, to możesz bawić się w początkowe utrzymywanie kontaktu wzrokowego i tego typu rzeczy, ale na początek zasada 3 sekund jest niezmiernie skuteczna.
 
 

3.Szkolenie Uwodzenia

 

Jak zagadać do dziewczyny

 

Jak zagadać do dziewczyny i przełamać strach przed podejściem? Jeśli lektura naszych materiałów nie jest w stanie sprawić abyś podszedł do nieznajomej kobiety i rozpoczął z nią rozmowę czy też nie jesteś samodzielnie wprowadzić zasadę 3 sekund w życie, to zapraszam Cię bardzo serdecznie na udział w jednym z naszych Szkoleń Weekendowych gdzie trenerzy pomogą Ci przełamać swoje bariery na części praktycznej szkolenia, a część teoretyczna wyposaży Cię w sporą ilość przydatnej wiedzy.
 
Nie ukrywam, że sam kiedyś należałem do osób, które studiowały masę materiałów, ale w żaden sposób nie przełożyło się to na moje sukcesy z kobietami i umiejętność rozpoczynania z nimi rozmowy za każdym razem gdy miałem na to ochotę… Dopiero udział w szkoleniu pomógł i się przełamać i to tak skutecznie, że dzisiaj sam jestem jednym z trenerów w Perfect Dating i przekazuję swoją wiedzę i umiejętności innym.
 
Sposobów na podejście i zagadanie do dziewczyny oraz przełamanie strachu przed podejściem jest naprawdę wiele – tylko i wyłącznie od Ciebie zależy który z nich wybierzesz i zaczniesz stosować w swoim życiu. Życzę Ci powodzenia!
 
Autor: Jan Gajos
 
 

Najbliższe szkolenie za darmo na żywo: www.perfectdating.pl/webinar

Facebook: https://facebook.com/PerfectDatingPL

Twitter: https://twitter.com/perfectdatingpl

Youtube: https://www.youtube.com/user/PerfectDatingPL

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin