Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

Perfect Dating

Każdy heteroseksualny mężczyzna chciałby być postrzegany jako atrakcyjny przez kobiety. Bardzo wielu jednak kompletnie nie wie jak tego dokonać. Jeśli również nie wiesz co powinieneś zrobić aby stać się atrakcyjnym mężczyzną, to poniżej prezentujemy 10 rzeczy, które kobiety uwielbiają w mężczyznach! Zapraszamy do lektury.
 

10 rzeczy, które kobiety uwielbiają w mężczyznach.

Perfect Dating  

 
Większość mężczyzn nie zdaje sobie sprawy, że bardzo często kobiety automatycznie ich dyskwalifikują w oparciu o to jak prezentują się zarówno od strony swojego wyglądu oraz zachowania. Oczywiście mężczyźni automatycznie w swojej głowie tworzą sobie setki wymówek dlaczego nie podobają się kobietom: obwiniają swój wygląd, brak sukcesów w życiu, innych mężczyzn… możnaby tak wymieniać jeszcze przez kilkanaście akapitów a lista pewnie i tak nie byłaby nawet w połowie pełna. Prawda jest taka, że nie powinni obwiniać nikogo ani niczego poza sobą i swoim podejściem do tematu uwodzenia.
 
Samokrytycyzm to podstawa przy samorozwoju. Jak możesz stać się lepszym człowiekiem jeśli Twoje ego mówi Ci, że jesteś doskonały? Poprzez 10 prostych rzeczy możesz drastycznie zwiększyć swoje szanse u kobiet:
 

1.Bądź pewny siebie

 
Jest to najważniejsza z kwestii, a jednocześnie najtrudniejsza do osiągnięcia jeśli nie posiadasz jej od dzieciństwa. Brak lęku przed komunikacją z innymi i wyrażaniem własnego zdania jest traktowane jako posiadanie wysokiego statusu społecznego.
 

2.Bądź dominujący

 
Zazwyczaj pewności siebie do tego prowadzi, ale mimo wszytko dominacja powinna być potraktowana jako osobny aspekt w kwestiach komunikacji z kobietami. Nie chodzi o dominowanie ani o arogancję. Mówiąc w skrócie – naucz się prowadzić, a nie bądź przez kobietę prowadzony.
 
 

3.Bądź czysty

 

Perfect Dating

 

 
Twoja higiena osobista to niezmiernie istotna część Twojego wizerunku, które przedstawiasz reszcie świata. To jak się ubierasz i w jaki sposób siebie przedstawiasz pokazuje jak bardzo się cenisz. Zresztą pamiętaj, że nikt nie ma ochoty zadawać się ze śmierdzącym menelem.
 

4.Bądź wyluzowany

 
Bycie wyluzowany komunikuje bardzo wiele dobrych rzeczy odnośnie Twojej osoby. Oprócz tego pomaga Ci lepiej zebrać myśli i komunikuje innym, że dobrze czujesz się we własnej skórze.
 

5.Bądź zabawny

 

Perfect Dating

 

 

Ludzie uwielbiają towarzystwo osób z poczuciem humoru! Jeśli będziesz duszą towarzystwa z którą inni uwielbiają się spotykać, to kobiety również to docenią.
 

6.Bądź szczęśliwy

 
Nikt nie chce przebywać z ludźmi którzy są ponurzy, depresyjni i wiecznie obrażeni na cały świat. Będąc szczęśliwym sprawiasz wrażenie bardziej towarzyskiego i zachęcającego do kontaktu.
 

7.Bądź usatysfakcjonowany

 
Ten punkt możnaby też nazwać – nie bądź potrzebujący. Kobiety bardzo dobrze są w stanie odczytać z Twojej mowy ciała, tonu głosu czy też mimiki twarzy, że jesteś osobą potrzebującą i pozbawioną tym samym wewnętrznej siły, która jest przecież przez nią pożądana…
 

8.Bądź popularny

 

Perfect Dating

 

 

Akceptacja społeczna to bardzo ważny element Twojego image’u, zwłaszcza jeśli chodzi o pierwsze wrażenie. Jesli jesteś odbierany jako ciekawy i popularny facet, którego wszyscy lubią, to kobiety będą w stosunku do Ciebie o wiele bardziej przychylne…
 
 

9.Bądź zakochany w sobie

 
Kochanie samego siebie to rzecz niezmiernie istotna, przy czym nie pomyl jej czasem z zadufaniem w sobie, bo to dwie zupełnie odmienne kwestie. Jest możliwe abyś kochał siebie i jednocześnie przy tym kochał innych. Problem pojawia się wtedy gdy w większości przypadków zaczynasz przedkładać potrzeby innych ludzi nad swoje własne – pamiętaj, Ty jesteś numerem jeden!
 

10.Bądź hojny

 

Perfect Dating

 

 

Dając innym komunikujesz swoją wysoką wartość i przyjacielskie nastawienie – inni z chęcią odpłacą Ci się tym samym.
 
Te 10 punktów to jedynie wierzchołek góry lodowej jeśli chodzi o pojęcia atrakcyjności czy też skuteczne poruszanie się po świecie relacji damsko – męskich, ale dzięki materiałom i szkoleniom zawartym na naszym portalu powinieneś bezproblemowo stać się uwodzicielem jakim chcesz być!
 
autor: Krzysztof Król
 
 
 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin