Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

Czego pragną kobiety?

Czego pragną kobiety? To pytanie pojawia się w męskich umysłach od wieków na wszystkich szerokościach geograficznych. Jak brzmi odpowiedź? Czy jest w ogóle jedna, konkretna odpowiedź? Zapraszamy do lektury!
 

Czego pragną kobiety?

Czego pragną kobiety? 

 
Kobiety nie chcą mężczyzny z pieniędzmi, ponieważ kochają pieniądze – po prostu z większą ilością pieniędzy dostępnych jest więcej opcji na ciekawe spędzanie czasu i wspólną zabawę. Kobiety nie pragną spotykać się z popularnymi/sławnymi mężczyznami, ponieważ chcą mieć wysoki status społeczny, po prostu wiedzą, że mając wysoki status społeczny będą miały dostęp do wielu ciekawych sposobów spędzania czasu. Mężczyźni posiadający władzę nie są atrakcyjni dla kobiet dzięki samej władzy, ale dzięki temu, że dzięki niej mogą sobie pozwolić na tyle zabawy ile tylko sobie zapragną.
 

1.Pragnienie

 

Czego pragną kobiety?

 

 

 
Zauważyłeś tutaj pewną zależność?
 
Pod koniec dnia wszystkie kobiety pragną naprawdę tylko tego aby móc ciekawie spędzać czas czy też oddać się interesującym rozrywkom. Jest to szczególnie prawdziwe gdy tyczy się pięknych kobiet, które nie martwią się zbytnio „akceptacją środowiska” czy też swoimi kompleksami. Czasami po prostu nie mają nic ważniejszego do roboty niż skupianie się na tym aby upewnić się, że ich życie jest podobne do jednych, wielkich wakacji. Nie mówię tutaj tylko i wyłącznie o imprezowiczkach: nawet bardzo zmotywowane kobiety podążające za swoją karierą pragną móc rozkoszować się życiem w pełni.
 

2.Norma

 

Czego pragną kobiety?

 

 

Jest to głównym powodem tego, że kobiety NIE SĄ zainteresowane mężczyznami, którzy określają sami siebie jako „przeciętnych”. Jeśli jesteś jednym z milionów kolesi, którzy w trakcie flirtowania z kobieta określają sami siebie jako „typowego faceta”, to pewnie masz całkiem spore problemy z kobietami, prawda?
 
Dzieje się tak dlatego, ponieważ jesteś w ich oczach zbyt pospolity aby móc z Tobą spędzać czas w ciekawy sposób. Kobiety pragną mężczyzn, którzy będą im w stanie dostarczyć przygód i wrażeń, czasami nawet z pewnymi elementami ryzyka, a nie kolesi którzy zawsze wszystko bezpiecznie rozgrywają. Ostatnią rzeczą jaką kobieta chciałaby usłyszeć z męskich ust jest „jestem po prostu przeciętnym facetem.” Chcą usłyszeć rzeczy typu: „Nigdy wcześniej nie poznałaś kogoś takiego jak ja” – a potem przekonać się, że mówisz prawdę.
 
Czego pragną kobiety? Najładniejsze kobiety mają spory wybór – są wybredne, ponieważ mężczyźni praktycznie bez przerwy adorują je na każdym kroku i starają się poderwać w mniej lub bardziej wyszukany sposób. Kiedy masz sporą konkurencję to po prostu musisz wynieść się ponad ogół i pokazać, że jesteś wyjątkowy, albo zostaniesz zapomniany przez swoją wybrankę jak setki mężczyzn przed Tobą (i to nawet jeśli udało Ci się zdobyć jej numer). Jeśli zastanawiałeś się dlaczego nie mogłeś dodzwonić się do kobiety do której zdobyłeś numer, to teraz masz już odpowiedź – zbyt łatwo Cię zapomnieć.
 
Nie traktuj tego osobiście. Nie jesteś skazany do bycia nieatrakcyjnym dla kobiet do końca swojego życia, ponieważ jest coś z Tobą nie tak albo dlatego, że popełniasz jakieś ogromne błędy. Dzieje się tak dlatego ponieważ NIE ROBISZ pewnych rzeczy i tym samym automatycznie dołączasz do grona mężczyzn, którzy kompletnie nie radzą sobie w świecie relacji damsko – męskich.
 
 

3.Bądź atrakcyjny

 

Czego pragną kobiety?

 

 

Dopasowywanie się do otoczenia”, to nie jest coś co powinieneś robić jeśli chcesz spotykać się najlepszymi i najładniejszymi kobietami.
 
Prawdopodobnie nie jesteś nudną osobą i Twoi znajomi z pewnością dobrze się bawią będąc w Twoim towarzystwie, ale w jaki sposób ma się o tym dowiedzieć kobieta, którą dopiero przed chwilą poznałeś? To prawda, że kobiety są bardziej spostrzegawcze w kwestiach towarzyskich, ale niestety nie potrafią czytać w myślach. Jeśli chcesz uniknąć bycia szufladkowanym jako „kolejny przeciętny i nudny koleś”, to musisz coś z tym zrobić. Jeśli nie, to istnieje spora szansa, że kobiety o których marzysz na zawsze pozostaną poza Twoim zasięgiem.
 
Mówiąc w skrócie – kobiety chcą CIEKAWIE SPĘDZAĆ CZAS (o czym pisałem wyżej), a przeciętny facet (zamiennie znany również jako nudny koleś) nie jest im tego po prostu zapewnić.
 
Czego pragną kobiety? Nie mówię, że musisz od razu zrobić sobie irokeza i założyć czarną skórzaną kurtkę albo zamówić sobie samochód robiony na zamówienie czy też wytatutować sobie całe plecy w dziwne wzory. Są to rzeczy, które zazwyczaj robią faceci którzy niezbyt wiele wiedzą o relacjach damsko – męskich i w ten sposób starają się zamaskować swój brak pewności siebie i podnieść swoją samoocenę. Zamiast tego skup się na tym aby STAĆ się interesującą osobą, która wyróżnia się na tle innych, a nie kimś kto wygląda inaczej lub posiada super rzeczy. Musisz także nauczyć się jak w miarę szybko pokazać kobietą swoją wyjątkowość w trakcie konwersacji z nimi. Nie ma większego sensu stawać się ciekawą facetem przy którego boku każda dziewczyna może przeżyć niesamowite rzeczy jeśli nie wiem jak w odpowiedni sposób zakomunikować to płci przeciwnej.
 
Pierwsze wrażenie jest niezmiernie istotne – masz tylko chwilę aby pokazać kobiecie, że jesteś wyjątkowym kolesiem, który może zapewnić jej niezapomniane przeżycia. Jak tego dokonać? Cała strona Perfect Dating jest temu poświęcona – zachęcam Cię do poświęcenia kilku chwil na lekturę jej zawartości. W końcu tutaj chodzi o Ciebie i Twoje życie, prawda?
 
Autor: Krzysztof Król
 
 
 
 

Komentarze   

0 # Harpagan 2013-08-28 12:24
Fajnie, że znów piszesz arty! Miło znów czuć wypieki na twarzy podczas czytania ;)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Szeszonk 2013-08-31 09:30
Koleś musi to, koleś musi tamto. A co robi kobieta? Nic, zupełnie nic. Prawda jest taka, że kobiety nie potrafią kochać.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin