Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

Jak odzyskać byłą dziewczynęRozstałeś się za swoją dziewczyną, ale uważasz, że to nie jest właściwe rozwiązanie i chciałbyś do niej wrócić, ponieważ wiesz, że możecie być razem szczęśliwi? Nie możesz spać po nocach zadając sobie pytanie „jak odzyskać byłą dziewczynę?”. Po odpowiedź zapraszamy do lektury artykułu.
 

Jak odzyskać byłą dziewczynę?

Jak odzyskać byłą dziewczynę 

 
Za każdym razem gdy ktoś szuka porady na temat jak odzyskać byłą dziewczynę, to zazwyczaj znajduje porady w stylu “nie powinieneś skupiać się wyłącznie na jednej kobiecie, zapomnij o niej i znajdź nową spośród milionów podobnych żyjących na naszej planecie”. Do tego dostaniesz statystyki na temat populacji ludzkości na świecie, a w szczególności samotnych kobiet i oczywiście robią to wyłącznie dla Ciebie. 
 
Można powiedzieć, że to co mówią jest w sumie prawdą, ponieważ to aż niezdrowe aby cały swój czas i energię skupiać wyłącznie na tym aby zdobyć jedną kobietę. Nie jest to jednak odpowiedź, którą chciałbyś usłyszeć świeżo po rozstaniu, tym niemniej jest to najbardziej skuteczne rozwiązanie. Z drugiej strony od każdej zasady są wyjątki, które występują po to aby ją potwierdzić. To normalne, że będziesz chciał za wszelką cenę odzyskać dziewczynę, która tak bardzo siedzi w Twojej głowie, tą za którą szalałeś przez tyle czasu i to niezależnie od tego co inni mówią, że będzie dla Ciebie najlepsze. Moje zdanie jest takie, że skoro i tak masz zamiar zrobić to po swojemu, to warto abyś był do tego odpowiednio przygotowany! 
 

1.Bądź przygotowany

 

Jak odzyskać byłą dziewczynę

 

 

Nie ma gotowych tekstów, których wyrecytowanie sprawi, że Twoja była dziewczyna na powrót rzuci się w Twoja ramiona i będziecie szczęśliwi po kres waszych dni. Im bardziej się starasz aby ona dostrzegła jak bardzo Ci zależy, tym bardziej widzi w Twoich oczach desperację, co raczej rozmija się z Twoimi zamierzeniami. 
 
To dostępna powszechnie wiedza, ale chciałbym abyś skupił się na tym, że kontrolowanie swojego nastawienia i energii jest kluczowe podczas procesu odzyskiwania swojej byłej dziewczyny. Kolejną rzeczą, którą musisz zrozumieć jest fakt, że nie jesteś w stanie tego dokonać w trakcie jednej nocy. Mężczyzna, który jest atrakcyjny dla kobiet, to człowiek sukcesu, szczęśliwy i żyjący na własnych warunkach. Kobiety szukają wartościowych mężczyzn z dużą energią, ponieważ chcą aby ich życie było ciekawe u boku swojego partnera. 
 
 
 

2.Bad Boy

 

Jak odzyskać byłą dziewczynę

 

Zastanawiałeś się kiedyś dlaczego koncept „bad boy’a” jest taki atrakcyjny dla kobiet?  Taki facet robi to co chce i nie szuka przy tym u nikogo akceptacji swoich decyzji. Jedyną osobą, która kontroluje jego życie jest on sam, a umiejętność prowadzenia to jedna z najbardziej atrakcyjnych cech u mężczyzny według kobiet. Kobiety ulegają władzy i to jest jeden z głównych powodów dlaczego mili kolesie mają tak bardzo pod górkę w relacjach damsko – męskich. Nie dlatego, że są dobrymi ludźmi, to brak zdecydowania i pozbawiony pewności siebie sposób autoprezentacji podcina im skrzydła.  Bardzo wielu mężczyzn nie jest w stanie zrozumieć tej prostej i w sumie elementarnej prawdy: Im bardziej się starasz i im więcej czasu oraz uwagi poświęcasz dziewczynie, tym słabiej wypadasz w jej oczach. Co za mężczyzna nie ma nic lepszego do roboty niż cały dzień być na zawołanie kobiety? Prawdziwy mężczyzna ma czas na to aby cieszyć się swoi życiem!
 
To jest właśnie to co sprawi, że Twoja była dziewczyna będzie chciała do Ciebie wrócić! Kobiety zawsze mogą być poderwane po raz drugi, nawet po Twojej porażce. Po upływie pewnego czasu zawsze może zmienić swoje początkowe zdanie. Nic nie jest niemożliwe, ale wymaga to prawdziwej przemiany z Twojej strony.
 

3.Naprawa

 

Jak odzyskać byłą dziewczynę

 

 

Widzisz, kluczem do odzyskania byłej dziewczyny jest naprawienie tego, co sprawiło że się rozstaliście.  Jeśli po waszym rozstaniu dalej będziesz tą samą osobą, która dalej popełnia te same błędy, to raczej nie masz co liczyć na drugą szansę. Daj sobie trochę czasu na to aby popracować nad sobą i stać się lepszą osobą. To jedna z najtrudniejszych rzeczy o jakie mogę Cię prosić… o wiele prościej byłoby napisać Ci kilka gotowych tekstów, powiedzieć – „naucz się ich na pamięć” i tak przygotowanego wysłać Cię pod drzwi Twojej byłej dziewczyny. Nie byłoby to jednak w porządku wobec Ciebie. Wszystko co jest w życiu cenne ma swoją cenę, a bycie dobrym w relacjach z kobietami wymaga trochę poświęceń. Celem jest odzyskanie byłej dziewczyny, ale sam proces da Ci o wiele, wiele więcej. 
 
Spróbuj spojrzeć na całą sytuację z kobiecej perspektywy i zadaj sobie pytanie: „Czy umówiłbym się ze sobą na randkę?”.  Jeśli Twoją odpowiedzią nie jest zdecydowane tak, powiedziane bez żadnego zastanowienia, to znak, że musisz trochę nad sobą popracować. Nie oczekuj, że wróci do Ciebie tylko dlatego, że tego chcesz – życie to nie złota rybka, która spełnia Twoje każde życzenia sekundę po tym jak je wypowiesz. Poza tym byłoby niesprawiedliwym wrzucić ją do związku z mężczyzną, który jest pozbawiony jakiejkolwiek ochoty do pracy nad sobą. Jeśli nie jesteś szczęśliwy sam ze sobą, to nie oczekuj aby inni czuli się szczęśliwi w Twoim towarzystwie. Popracuj nad sobą i pokaż się swojej kobiecie jako zupełnie nowa i ulepszona wersja ciebie, bo to jedyna prawdziwa droga do sukcesu! 
 
 
 
 Żeby nie było, że leję Ci wodę, poniżej masz kilka ważnych punktów jak tego dokonać.
 
1. Daj krok w tyłu i zatrzymaj się na chwilę! Daj tej sytuacji trochę czasu – to niezmiernie ważne jeśli chcesz popracować nad sobą i jednocześnie odzyskać swoją  byłą dziewczynę. 
 
2. Przestań tak bardzo się starać! Kiedy w końcu trochę odpuścić i przestaniesz starać się manipulować każdą sekundą każdego waszego spotkania, to zauważysz, że dopiero wtedy rzeczy zaczynają iść po Twojej myśli.
 
3. Zacznij kontrolować swoje życie. Nie mówią tutaj tylko o kobietach, ale o wszystkich jego obszarach. Bądź człowiekiem decyzji i czynu i nigdy w siebie nie wątp.
 
Zazwyczaj kiedy mężczyzna traci swoją kobietę, to dzieje się tak dlatego, że chce mieć ją za wszelką cenę. Za każdym razem gdy stawiasz ją w swojej głowie na piedestale, to tracisz swoją wartość i to nie tylko w jej oczach. Kiedy znowu się z nią spotkasz, to nie zapominaj, że jesteś wartościowych człowiekiem, który również może być stawiany na piedestale!
 
4.Napraw to co jest do naprawienia. Jeśli coś jest zepsute to musisz to naprawić. Jeśli będziesz starał się odzyskać swoją dziewczynę za pomocą tych samych metod i zachowań, które doprowadziły do tego, że się rozstaliście, to nie dziw się potem, że Ci się to nie udało.
 
5.Stwórz plan swojego rozwoju i trzymaj się go za wszelką cenę. Zrób to dla siebie, ponieważ im lepszym będziesz człowiekiem tym lepsze staną się Twoje związki i przyjaźnie.
 
6.Pamiętaj, że przeszłość to przeszłość! Kiedy poczujesz, że upłynęło już odpowiednio dużo czasu (zazwyczaj kilka miesięcy albo tygodni w zależności od sytuacji) i że jesteś już gotowy do działania nie pozwól aby przeszłość zniszczyła przyszłość! Nie skupiaj się na przeszłości – to się już stało i nic nie możesz z tym zrobić! Ona będzie dostrzegać nowego Ciebie tak długo jak będziesz unikał odniesień do przeszłości, do starego Ciebie. Ucz się na swoich błędach i nie popełniaj ich ponownie!
 
Udanego powrotu!
 
autor: Krzysztof Król
 
 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin