Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Seksualna atrakcyjność

Nie jest żadnym sekretem, że kobiety są zagadką. Co na nie działa? Jak facet powinien się zachować aby zdobyć wytworzyć zainteresowanie swoją osobą u kobiety, które mu się podoba? Dlaczego zagadanie do dziewczyny po raz pierwszy jest zawsze takie trudne? Jeśli jesteś taki jak większość mężczyzn to z pewnością zadawałeś sobie te pytania wielokrotnie. Po odpowiedzi zapraszam do lektury dzisiejszego artykułu.
 

4 sekretne sposoby na wytworzenie seksualnego pożądania u kobiet

Seksualna atrakcyjność 

 
Istnieją spore szanse, że czytasz ten artykuł, ponieważ podoba Ci się jakaś konkretna dziewczyna (albo nawet i dwie) i chciałbyś rozwinąć tą znajomość na wyższy poziom (w tym fizyczny). Twoje własne sztuczki związane z uwodzeniem zawiodły i chciałbyś w końcu posiąść umiejętności, które działają. Wiesz, że musisz swoim zachowaniem odróżnić się od tych wszystkich facetów, którzy starają się ją poderwać, ale kompletnie nie wiesz jak tego dokonać.
 
Na Twoje szczęście, trafiłeś w dobre miejsce. 
 
Jest tylko jedna gra zwana miłością, ale za to jest kilka sposobów grania w nią i jednym z nich jest seksualna atrakcyjność. W skrócie, jest to więź pomiędzy dwojgiem ludzi.
 
Pewnie już nieraz słyszałeś historię jak to kogoś “trafiło” albo “poczuł ogromną chemię” w kontaktach z daną kobietą. Tak naprawdę mówili nie mniej nie więcej, tylko tyle, że dana para wytworzyła pomiędzy sobą seksualną atrakcyjność. Większość facetów wykłada się w trakcie uwodzenia będąc zbyt bezpośrednimi w swojej komunikacji i tym samym całkowicie pomijając tą specyficzną więź, która musi zostać zbudowana pomiędzy mężczyzną i kobietą. W rezultacie są odrzucani przez kobiety.
 
Jeśli jesteś w stanie sprawić aby kobieta poczuła się w Twoim towarzystwie komfortowo, to będzie ją naturalnie ciągnąć do Ciebie, a w tym artykule dowiesz się jak tego dokonać. Czytaj dalej.
 

1.Wyluzuj

 

Seksualna atrakcyjność

 

 

Zanim wyjdziesz na podryw weź głęboki oddech i wyluzuj. Podejdź do sytuacji jak do fantastycznego wieczoru podczas którego będzie Ci dane poznać wielu fascynujących ludzi, nic więcej. Oczywiście będzie Ci bardzo przyjemnie jeśli poznasz jakąś przyjemną dziewczynę, ale nic się nie stanie jeśli to nie nastąpi, prawda?
 
Nie idź sam. Ciesz się rozmową ze swoimi kumplami, Wypij drinka i posłuchaj muzyki. Jesteś młody tylko raz, więc ciesz się swoim życiem. To jak się czujesz wewnątrz będzie promieniowało na Twoje zachowanie na zewnątrz, więc upewnij się, że ludzie patrząc na Ciebie widzą spokojnego, wyluzowanego i ciekawego kolesia. To jest atrakcyjne.
 
 

2.Bądź pozytywny.

 

Seksualna atrakcyjność

 

 

 Ludzie reaguję w bezpośredni sposób na energię emitowaną przez Ciebie, więc upewnij się, że jest pozytywna. Pomyśl o negatywnych ludziach ze swojego życia. Jak się czujesz kiedy przychodzą do Ciebie i zaczynają narzekać na wszystko i wszystkich? Domyślam się, że masz ochotę wziąć nogi za pas i pokazać im jak szybko potrafisz biegać na setkę aby tylko oddalić się od nich jak najdalej i jak najszybciej. 
 
 Nigdy nie zapominaj o tym, że kobiety są bardziej emocjonalne od mężczyzn i przez to szukają mężczyzny, który pomoże im zapomnieć o swoich troskach i zmartwieniach. Będąc pozytywnie naładowanym energią mężczyzną z pewnością tego dokonasz. Zresztą takie nastawienia przydaje się nie tylko w uwodzeniu, ale generalnie we wszystkich sytuacjach społecznych gdy masz kontakt z drugim człowiekiem. 
 
Staniesz się facetem, którego wszyscy lubią.
 

3.Wysoka pewność siebie

 

Seksualna atrakcyjność

 

 

Wiele kobiet mówi, że nie ma nic bardziej seksownego niż pewność siebie i możesz mi wierzyć lub nie, ale to prawda. Każdy kiedyś spotkał w swoi życiu „tego kolesia”. Jest gruby, łysy i wygląda jakby ubierał się po ciemku ale z jakiegoś powodu kobiety od zawsze są częścią jego życia. Jego tajemnica jest prosta… pewność siebie.
 
W królestwie zwierząt ten koleś byłby określany jako samiec alfa. Zna swoją wartość i wierzy w siebie z całego serca. W rezultacie inni ludzie (a w szczególności kobiety) ciągną do niego. Możesz emitować podobną energię poprzez świadomość własnej wartości, oddzywaniu się gdy masz coś do powiedzenia i pamiętaniu o odpowiednim ułożeniu swojej sylwetki.
 
Trochę pewności siebie może Cię zaprowadzić naprawdę daleko.
 
 

4.Użyj swojej energii

 

Seksualna atrakcyjność

 

Jak już wspomniałem wcześniej możesz emitować zarówno pozytywną jak i negatywną energię ale kiedy chodzi o kontakty z kobietami musisz skupić się tylko i wyłącznie na tej pierwszej. Uśmiechnij się, pożartuj trochę i nie bierz życia tak śmiertelnie na poważnie. W rezultacie zaczniesz magnetycznie przyciągać kobiety do siebie.
 
Patrząc na to z drugiej strony, kiedy będziesz miał paskudny nastrój, którego nie możesz się pozbyć, to lepiej wtedy odpuść sobie wyjście tej nocy. Skup się na pozytywnych aspektach swojego życia i tego z czego jesteś dumny i wypędź wszelkie negatywne myśli ze swojej głowy zanim zaczniesz zajmować się uwodzeniem. 
Nigdy nie zapominaj o potędze emocji!
 
Tworzenie seksualnej atrakcyjności to umiejętność, która wymaga sporo praktyki, ale jeśli zaczniesz stosować powyższe rady powinieneś stać się mistrzem uwodzenia zanim się obejrzysz. Sam się zdziwisz jak za niedługo zaczniesz kolekcjonować numery telefonów od dziewczyn niczym fotoradary zdjęcia kierowców.
 
autor: Krzysztof Król
 
 
 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin