Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Perfec LoverBycie świetnym kochankiem – chyba każdy prawdziwy facet o tym marzy. Oczywiście wielu przechwala się jacy to oni nie są wspaniali, ale tylko garstka mężczyzn może się określić takim mianem z czystym sumieniem. Chcesz dołączyć do ich grona? W takim razie zapraszam Cię do lektury poniższego artykułu!
 

5 rzeczy, które sprawią, że będziesz świetnym kochankiem!

 

Perfect Lover

 

Bardzo często można usłyszeć, że związek dwojga ludzi rozpadł się „ponieważ on za mało się starał!” Smutne, ale prawdziwe. Większość mężczyzn na świecie kompletnie nie ma pojęcia w jaki sposób powinni zaspokoić swoją kobietę. Nawet Ci tak zwani „Casanovie” z rodzimego podwórka często kompletnie nie mają o tym żadnego pojęcia. Oczywiście większość winy jest zazwyczaj zrzucana na kobiety. „Kobiety są takie nieprzewidywalne i nie da się dojść o co im chodzi”. Wiedziałeś o tym, że większość kobiet myśli w bardzo podobny sposób w związku i nawet podobnie reagują (o ile nie jednakowo) na większość zachowań ze strony mężczyzn?
 
Są pewne triki, które możesz zastosować na praktycznie każdej kobiecie na ziemi i sprawić tym samym aby poczuła się jakbyś był najlepszą rzeczą jaką ją dotychczas spotkała na tym ziemskim łez padole…  Poniżej daję Ci 5 rzeczy, które sprawią będziesz świetnym kochankiem! Nie wierz mi na słowo, przetestuj je jak najszybciej!
 

1.Odpowiedni nastrój

Perfect Lover
 
Nie ma potrzeby zbytniego rozpisywania się na temat tego jak dla kobiety jej umysł ma ogromne znaczenie w przypadku każdego aktu seksualnego. Większość stosunków, które kobiety określają jako „przeciętne”, jest takie, ponieważ partnerzy nie byli w odpowiednim nastroju. Możesz być naprawdę wspaniałym kochankiem jeśli będziesz w stanie stworzyć odpowiedni nastrój romantyzmu i erotyzmu dla swojej kobiety. Myślisz, że możesz tego dokonać? Oczywiście, że TAK!
 
 Co sprawia, że kobieta wchodzi w odpowiedni nastrój? Czasami wystarczy kilka komplementów i dzieją się cuda. Innym razem nawet słowa są zbędne – odpowiedni dotyk, spojrzenie… i już. Jeśli Twoja partnerka może zmęczyć się fizycznie w ciągu dnia możesz zacząć od masowania jej ciała. Nawet nie wiesz jak wiele taki dotyk z Twojej strony może zdziałać i sprawić, że będzie gotowa na igraszki.
 
Proste, nieskomplikowane rzeczy, które możesz zrobić w zaciszu swego domu również mogą zdziałać cuda! Na przykład powiedz, że dzisiaj niczego nie będzie musiała gotować. Zamów coś w dostawie, kup dobre wino (jeśli masz dzieci, to dobrym rozwiązaniem będzie na ten wieczór podrzucenie ich do dziadków), wypożycz dobry film itp. Zrób wszystko co możesz aby Twoja kobieta mogła się odprężyć i tym samym wprowadź ją w nastrój na seksualne igraszki. 
 
 

2. Czułość

Perfect Lover
 
Tak, mężczyźni powinni być czuli jeśli chodzi o miłość i seks. Jest to niezmiernie ważne dla kobiet. Kobiety oczekują, że mężczyźni będą dbali o ich potrzeby również w łóżku. W zasadzie większość kobiety będzie próbowało się z Tobą drażnić jeśli będziesz chciał aby sprawy przybrały zbyt szybki obrót. Mogą nawet chcieć stosunku, ale będą twierdzić co innego. Jeśli będziesz odpowiednio czuły, to bez problemu przedrzesz się przez ich fałszywe słowa i odkryjesz prawdę stojąca za nimi.
 
Co najważniejsze – czuły mężczyzna będzie starał się zaspokoić kobietę tak bardzo jak bardzo oczekuje przyjemności z jej strony. Gra wstępna ma ogromne znaczenie dla kobiet i upewnij się odpowiednio się w nią angażujesz a sprawisz, że będziesz w jej oczach niesamowitym kochankiem!
 

3.Miłość 

Perfect Lover
 
Jak bardzo darzysz miłością swoją kobietę? Dotykasz ją tak gdzie tego pragnie? Nawiązujesz z nią kontakt wzrokowy gdy jesteście razem w łóżku? Całujesz ją podczas stosunku? To są podstawowe zasady okazywania miłości podczas seksu. Kiedy kochacie się ze sobą, pewne aseksualne czynności z Twojej strony mogą jej sprawić ogromną przyjemność. Możesz odgarnąć jej włosy, pogładzić ją po dłoni albo spojrzeć się  na nią w sposób który wiesz, że uwielbia. Większość kobiet zapamięta te zachowania o wiele bardziej niż sam stosunek seksualny.
 

4.Podążaj za znakami.

Perfect Lover
 
Kobiety to w sumie bojaźliwe stworzenia. Rzadko artykułują swoje prawdziwe pragnienia. Dlatego tak ważne jest aby mężczyzna starał się je odgadnąć i rozumiał kobiecie potrzeby. To będą bardzo subtelne sygnały – delikatne poprowadzenie dłoni w pewien obszar jej ciała lub też delikatny pocałunek w to miejsce na Twoim ciele, które u niej jest bardzo wrażliwe. Jeśli chcesz być określany jako wspaniały kochanek, musisz zacząć skupiać się na tego typu gestach. One nigdy nie są robione bez powodu: kobieta ma swoje pragnienia i stara Ci się je przekazać na swój subtelny sposób. 
 

 5. Po też jest ważne.

Perfect Lover
 
Powiadają, że prawdziwa miłość rodzi się w momencie gdy para kochanków leży w jednym łóżku po stosunku i patrzy sobie czule w oczy. Mężczyzna, który zaraz po stosunku do lodówki zrobić sobie kanapkę nigdy nie będzie określany jako dobry kochanek. Jeśli chcesz być określany jako dobry w łóżku, to nigdy nie zapomnij o swoich zachowaniu po stosunku: delikatnie dotykaj jej ciała, przytul ją, porozmawiaj z nią chwilę – po prostu pokaż, że nie jest dla Ciebie kolejną seks zabawką. 
 
Aby być postrzeganym jako świetny kochanek musisz bardzo często zachowywać się w sposób pozornie niezwiązany z obszarem seksualności. Musisz być czuły i dodatkowo dbać o samopoczucie swojej partnerki, a nie tylko swoje.
 
Zacznij stosować powyższe rady a zobaczysz, że kobiety zaczną określać Cię jako niesamowitego kochanka!
 
autor: Krzysztof Król
 
 
 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin