Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Kontakt Fizyczny

Spotykasz się z dziewczyną (lub też kobietą jeśli to właśnie w taki sposób wolisz ja określać), która Ci się podoba już któryś raz z kolei, ale jeszcze nawet nie trzymałeś jej za rękę i co gorsze – kompletnie nie wiesz jak rozwijać kontakt fizyczny z kobietą? W takim razie zachęcam Cię do lektury tego artykułu!
 

Jak rozwijać kontakt fizyczny z kobietą?

Kontakt fizyczny 

 
WIĘKSZOŚĆ MĘŻCZYZN PANICZNIE SIĘ TEGO BOI
 
Większość mężczyzn nie ma zielonego pojęcia na temat tego w jaki sposób mogliby zacząć rozwijać kontakt fizyczny z kobietą, która im się podoba.
 
 
Oto dlaczego:
 

1.Dwie sytuacje

 

Kontakt fizyczny

 

Powiedzmy, że jesteś na randce z kobietą, jesteście obecnie u Ciebie w mieszkaniu/domu i raczycie się wzajemnie naprawdę udaną konwersacją.
 
Patrzysz się na nią. 
 
Ona patrzy się na Ciebie.
 
Chcesz ją pocałować.
 
Ona WIE, że chcesz ją pocałować.
 
Wiesz, że to ona ma w tej sytuacji całą władzę nad waszą interakcją.
 
Jeśli spróbujesz ją pocałować, a ona się odsunie,  to możesz już nigdy nie dostać drugiej szansy.
 
Jeśli nie spróbujesz jej pocałować, może później będzie okazja, a może ona nawet sama zainicjuje w końcu pocałunek..
 
Ryzyki tego, że na ZAWSZE stracisz drugą szansę jest tak potężne, że generuje strach, który skłania Cię do wycofania się z sytuacji i stworzenie nadziei na coś w przyszłości.
 
Spróbujmy jeszcze inaczej – powiedzmy, że spotkałeś się już z kobietą kilka razy i nawet pocałowałeś ją po raz pierwszy.
 
Wiesz, że się jej podobało.
 
Ona wie, że jej pragniesz.
 
Naprawdę chciałbyś pójść KROK DALEJ, ale boisz się, że jeśli spróbujesz, to możesz usłyszeć, że to wszystko “dzieje się za szybko” albo jeszcze gorzej – „że jesteś napalonym zboczeńcem”.
 
Koncept odrzucenia nie chce przejść Ci przez myśl – w końcu zainwestowałeś już tyle czasu I udało Ci się zabrnąć tak daleko… Postanawiasz więc zaprzestać jakichkolwiek prób z nadzieją, że sprawy same nabiorą odpowiedniego tempa w niedalekiej przyszłości…
 
KAŻDY Z NAS TAK KIEDYŚ MIAŁ
 

2.Dlaczego?

 

Kontakt fizyczny

 

 

Jeśli na chwilę się zatrzymasz i zastanowisz nad tym, dlaczego tak się dzieje, to pewnie dojdziesz do wniosków zbliżonych do poniższych:
 
1)Nie do końca wiesz co działa na kobiety
2)Boisz się odrzucenia
3)Nie wiesz co ona o tym wszystkim myślisz, więc wolisz się wstrzymać z jakimkolwiek działaniem.
 
Szczerze wierzę w to, że większość mężczyzn SAMA stwarza swoje problemy w relacjach z kobietami, a zwłaszcza w momencie gdy chodzi o rozwój kontaktu fizycznego.
 
Tak, dobrze czytasz… Mężczyźni sami stwarzają sobie problemy.
 
Kobiety nie mają tutaj nic do rzeczy.
 
Dzieje się tak dlatego, że tak naprawdę nie wiesz jak NAPRAWDĘ wygląda dana sytuacja i jak w takim razie powinieś się zachować.
 
 
 
 

3.Podpowiedź

 

Kontakt fizyczny

 

 

Zdradzę Ci małą tajemnicę, której żadna kobiety nigdy by Ci nie powiedziała…
 
ONA WIE CO CI CHODZI PO GŁOWIE!
 
Jeśli chcesz ją pocałować, ale denerwujesz sie przy tym, ONA TO WIE.
 
Jeśli ją całujesz i chciałbyś aby to zaszło dalej, ONA TO WIE.
 
I wisienka na torcie:
 
Jeśli boisz się odrzucenia z jej strony, ONA TO WIE.
 
Naprawdę.
 
Kobiety DZIESIĘCIOKROTNIE lepiej odczytują mowę ciała niż mężczyźni i dzięki temu wiedzą CO NAM CHODZI PO GŁOWIE.
 
Pozwól, że lekko się poprawię.
 
Wiedzą co WIĘKSZOŚĆ mężczyzn myśli.
 
Jeśli posiadasz wiedzę i umiejętności z zakresu relacji damsko- męskich i przede wszystkim jesteś świadomy tego, co przyciąga kobiety, to wtedy WSZYSTKO SIĘ ZMIENIA.
 
Skupmy się na chwilę na OPORZE i ODRZUCENIU.
 
Taka mała ciekawostka:
 
Socjologowie przeprowadzili wśród kobiet w Wielkiej Brytanii ankietę z której wynikło, że prawie 40% kobiet przyznało się do tego, że odmawiają stosunku seksualnego pomimo tego,żę mają na niego ochotę! Nazwali to “zapobiegawczym nie”.
 
O co więc tutaj chodzi?
 
Zanim przejdę do sedna sprawy, chciałbym abyś zrozumiał, że to wcale nie oznacza, że kobieta oczekuje, że mężczyzna niemalże zmusi ją do seksu. NIGDY, PRZENIGDY nie zmuszaj kobiety do czegokolwiek!
 
Wracając do tematu…
 
Kobiety lubią PRZEWIDUJĄCYCH MĘŻCZYZN.  
 
Przewidywanie prowadzi do pobudzenia seksualnego.
 
Zapisz to sobie…
 
… najlepiej na czole.
 
Musisz pamiętać, że kobiety lubią myśl o pożądaniu z Twojej strony i oczekują na Twój ruch.
 
Powodem dla którego bardzo wiele kobiet nie decyduje się na uprawianie z danym mężczyzną seksu jest fakt, że on tego nie rozumie.
 
Spora grupa mężczyzn zachowuje się jakby oczekiwała, że kobieta w pewnym momencie zacznie ściągać ubrania i po prostu powie “zróbmy to tu i teraz”.
 
Kobiety natomiast zachowują się jakby chciały żeby mężczyzna latał za nimi przez całą noc… i wtedy może to zrobią. Może.
 
Jeśli więc chcesz aby poczuła się bardziej nakręcona i stawiała mniejszy “opór”, zacznij przewidywać!
 
Mam taką technikę, której uczę, a która nazywa się “dwa kroki w przód, jeden krok w tył”.
 
Oto jak działa:
 
Powiedzmy, że rozmawiasz sobie z dziewczyną będąc u siebie i zaczynasz trzymać ją za rękę.
 
Po kilku minutach weź swoją rękę i przestań to robić.
 
Odchyl się.
Cały czas rozmawiaj.
 
Po kilku minutach znowu delikatnie się do niej nachyl, weź jej rękę… nie przerywając rozmowy.
 
Następnie po prostu ją pocałuj (więcej o pocałunkach możesz znaleźć w naszych pozostałych materiałach.)
 
Przestań po chwili ją całować.
 
Odchyl się znowu.
 
Wróć do rozmowy.
 
Po kilku minutach znowu się do niej nachyl i pocałuj ją po raz kolejny. Tym razem rób to nieco dłużej.
 
Potem znowu przestań
 
Odchyl się.
 
Uśmiechnij się. 
 
Nadążasz?
 
Sam się zdziwisz jakie efekty osiągniesz dzięki zastosowaniu tej zdawałoby się prostej i nic nie znaczącej techniki. 
 
Po pierwsze, jej stosowanie całkowicie zmienia sytuację.
 
Zamiast kobiety, która się opiera, będziesz miał kobietę, która stara się Ciebie nakłonić abyś posunął się dalej.
 
Może również czuć się lekko zagubiona tą skądinąd całkowicie nową dla niej sytuacją.
 
Może sobie pomyśleć “Co się tutaj dzieje? Większość kolesi stara się pójść ze mną najdalej jak się da, a nie dostają ode mnie praktycznie niczego. Ten facet wydaje się być w stanie kontrolować swoje popędy. To sprawia, że się podniecam. Może powinnam mu powiedzieć, że i tak nie będziemy tej nocy uprawiać seksu… Ale to jest takie wspaniałe.. „
 
 Najlepsze z tego wszystkiego jest to,  że KOBIETY CHCĄ ŻEBYŚ SIĘ TAK ZACHOWYWAŁ.
 
Oczywiście nigdy Ci tego nie powiedzą. Nawet jeśli będzie sobie w stanie to wszystko wytłumaczyć, to i tak raczej nie podzieli się z Tobą swoimi przemyśleniami. Kobiety chcą mężczyzn, którzy już wiedzą jak to działa.
 
To tylko początek całej tematyki, ale pamiętaj – jeśli chcesz pocałować kobietę albo chociaż złapać ją za rękę, to musisz najpierw zrozumieć na czym polega budowanie swojej atrakcyjności w oczach kobiety – bez tego nawet najbardziej wyszukane techniki rozwijania fizyczności na niewiele się zdadzą.
 
autor: Krzysztof Król
 
 
 
 

Komentarze   

+2 # Kacper 2013-09-04 12:21
Świetny artykuł! Nic dodać nic ująć :) Pozdrawiam.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin