Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

Pierwsza randka

Chcąc poderwać dziewczynę i stworzyć z nią szczęśliwy związek musisz najpierw umówić się z nią na pierwszą randkę… W jak sposób tego dokonać? Jak umówić się na pierwszą randkę? Zapraszamy do lektury!
 

Jak umówić się na pierwszą randkę?

Pierwsza randka 

 
Jeśli śledzisz naszą stronę już od jakiegoś czasu to do teraz powinieneś już znać podstawową wiedzę z zakresu uwodzenia, która pozwala Ci poruszać się bardziej świadomie w obszarze relacji damsko – męskich.
 
 W dzisiejszym artykule chciałbym poruszyć kwestię na której większość mężczyzn bardzo często się wykłada. Widzisz, jest całkiem sporo facetów, którzy nie mają problemu żeby podejść i zagadać do nieznajomej kobiety. Niestety z jakiegoś powodu nie są w stanie utrzymać rozmowy w toku i tym samym umówić się z dziewczyną na randkę.
 
 
Pozwól, że od razu coś Ci wyjaśnię:
 

1.CELEM POZNANIA DZIEWCZYNY JEST UMÓWIENIE SIĘ Z NIĄ NA RANDKĘ!

 

Pierwsza randka

 

Jeśli więc nie potrafisz tego zrobić, to po prostu marnujesz swój czas. Naprawdę, jeśli po prostu nie chciałeś zabić trochę czasu gadając z innymi ludźmi, to niczego nie osiągnąłeś. Za każdym razem gdy widzisz dziewczynę która Ci się podoba, powinieneś za cel postawić sobie umówienie się z nią na randkę. Tyle.
 
Aby tego dokonać musisz rozwinąć więź oraz kontakt fizyczny pomiędzy wami na tyle aby Ci zaufała zanim będzie chciała Ci dać swój numer telefonu (prawdziwy).
 
Znam facetów, którzy są w stanie wziąć od dziewczyny numer telefonu po 2 minutach znajomości. Niestety jakość tych numerów pozostawia wiele do życzenia. Praktycznie 90% z tych numerów  jest fałszywa (dziewczyna dała go aby pozbyć się po prostu delikwenta), a przy pozostałych 10 procentach dziewczyna bardzo rzadko jest na tyle zainteresowana aby umówić się z nim na kolejne spotkanie. Tak więc próba zdobycia numeru zbyt wcześnie znacznie obniża szansę na to, że spotkacie w przyszłości ponownie.
 

2.Co należy w takim razie robić?

 

Pierwsza randka

 

 

Kiedy wychodzisz na miasto poznawać dziewczyny warto abyś na początek miał przygotowane przynajmniej trzy ciekawe tematy rozmowy oraz trzy historie ze swojego życia o których  będziesz w stanie opowiedzieć w trakcie rozmowy z napotkanymi dziewczynami.
 
Oczywiście same historie to zbyt mało aby zainteresować sobą dziewczynę. Oprócz tego ważne abyś stosował wszelkie wskazówki i zasady prezentowane przez naszą szkołę Perfect Dating zarówno w naszych pozostałych materiałach jak i w trakcie naszych szkoleń indywidualnych oraz weekendowych.
 
Z mojego doświadczenia wynika, że jeśli uda Ci się w dobry sposób opowiedzieć te trzy historie (nie zapominając przy tym zaangażowaniu w dialog kobiety), to dziewczyna poczuje jakby już trochę Cię znała i poczuje się na tyle komfortowo, że będzie chciała umówić się z Tobą na spotkanie, TO jest ten moment w którym powinieneś wziąć od niej numer telefonu.
 
Wiem, że dla niektórych może to być straszny scenariusz, ponieważ w tym momencie istnieje szansa, że zostaniesz odrzucony. Chciałby jednak abyś zdał sobie sprawę z tego, że kiedy mężczyzna podchodzi do nieznajomej kobiety, to ona WIE o tym, że jest nią zainteresowany. Jeśli więc nie zapytasz jej o numer, to wtedy wyjdzie z założenia, że mimo wszystko NIE JESTEŚ nią zainteresowany albo nie masz wystarczająco jaj aby wziąć od niej numeru. W każdym razie nie będzie to dobrze wróżyło na przyszłość.
 
 

3.NIE POPEŁNIAJ TEGO BŁĘDU!

 

Pierwsza randka

 

 

 Nawet jeśli wiesz, że spaliłeś obecną rozmowę i nic z tego nie będzie to i tak poproś dziewczynę  o jej numer telefonu! To powinno być celem każdej Twojej interakcji z kobietą, więc jeśli masz ją zawalić, to zrób to po całości. Nie zostawiaj kobiety z który rozmawiałeś z poczuciem, że nie byłeś w stanie dotrzeć do mety.
 
Pamiętaj: Podchodzisz z zamiarem umówienia się na randkę i zrobisz to, albo przegrasz próbując!
 
Czasami możesz dostać adres e-mail od dziewczyny, ale osobiście uważam to za wyłącznie połowiczny sukces, ponieważ takie rozwiązanie ma bardzo wiele zmiennych, które mimo wszystko działają na Twoją niekorzyść. Co jeśli nie odpisze na pierwszego maila? Jeśli dalej będziesz je wysyłał, to istnieje ogromne ryzyko, że zaczniesz być postrzegany jako desperat, a to zdecydowanie kończy Twój podryw.
 
Jeśli nie odbierze telefonu za pierwszym razem, to śmiało możesz zadzwonić za jakiś czas. Kiedy już będziesz z nią rozmawiał telefonicznie, to pamiętaj, że cała rozmowa służy umówieniu kolejnego spotkania a nie uzewnętrznianiu się ze swoimi problemami na milion sposobów i prowadzenie przydługich dysput filozoficznych.
 
Więcej  na ten temat możesz przeczytać w naszych pozostałych artykułach do których lektury bardzo serdecznie Cię zachęcam.
 
autor: Krzysztof Król
 
 
 

Komentarze   

+1 # MIchał223 2013-09-23 14:23
A co jeśli cały czas nie odbiera telefonu?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Kamil2 2013-09-24 15:54
No dobrze, ale co jak ja się boję podejść do nieznajomej dziewczyny i nie wiem jak to zrobić?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Bartek79 2013-09-25 13:05
A jak wziąć numer telefonu od dziewczyny bo tutaj to nie pisze?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Maciek113 2013-09-27 10:15
A czy taki bar w którym się spotykają praktycznie wszyscy z naszego miasta to dobre miejsce na pierwszą randkę?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Krzysiek222 2013-09-30 11:19
A jak się umówić na pierwszą randkę poprzez maile?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Shadow1 2013-10-01 08:56
Ja zawsze proponuję dziewczynie kawę w jakiejś miłej kawiarni i tak potem nic nie wychodzi z tej pierwszej randki :/
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Misza111 2013-10-03 11:22
A jakie to są ciekawe tematy?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # alf334 2013-10-08 15:00
Nie wierzę w to
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin