Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

Perfect Dating

Kobiety nie lecą na wygląd u mężczyzn? Dowód? Gwiazdy rocka często od bezdomnego różnią się jedynie gitarą a nie mogą odpędzić od stada napalonych fanek…  Są jednak pewne aspekty w wyglądzie mężczyzny na które kobiety mimo wszystko zwracają całkiem sporą uwagę. O czym mowa? Zapraszam do lektury!
 

Co kobietom podoba się w męskim wyglądzie.

Perfect Dating 

 
W ramach moich badań do pracy nad stylem ubioru, zagadałem do 6 naprawdę atrakcyjnych kobiet w wieku od 21 do 33 lat aby dowiedzieć się jaki wygląd u mężczyzny określiłyby jako atrakcyjny.
 
Moim celem było znalezienie rzeczy, które wszystkie uznały za jednakowo ważne i atrakcyjne.
 
Wyniki jak dla mnie okazały się być całkiem zaskakujące, ponieważ pytane przeze mnie kobiety zwróciły uwagę na rzeczy, które z dużą dozą pewnością umykają większości mężczyzn. 
 
 

1.Twoje zęby

 

Perfect Dating

 

Brzydkie zęby są po prostu “obrzydliwe” powiedziała jedna blondynka, a reszta zdecydowanie potwierdziła tą opinię.
 
 Jeśli więc nie chcesz aby Twoje uzębienie momentalnie zdyskwalifikowało Cię w oczach pięknych kobiet, to myj je przynajmniej dwa razy dziennie i czyść nicią dentystyczną przynajmniej raz. Jeśli masz próchnicę, ubytki albo żółte uzębienie to lepiej odwiedź swojego dentystę najszybciej jak to tylko możliwe!
 
 Nie przesadź jednak z wybielaniem. „Nikt nie chce całować kryształowego chłopca” powiedziała jedna z brunetek.
 

2.Twoje ręce

 

Perfect Dating

 

Kobiety od razu zauważą jeśli masz brudne ręce albo poobgryzane paznokcie.
 
Jeśli pracujesz fizycznie swoimi rękami (powiedziała jedna z nich), to nie jest to pierwsza rzecz na jaką zwróci uwagę kobieta kiedy będzie na Ciebie patrzyła”. Tak więc mechanicy, pracownicy budowlanki itp. słuchajcie. “Nie chodzi o to co co dana osoba robi, tylko o to w jaki sposób o siebie dba. Jeśli nie potrafisz nawet domyć swoich dłoni po pracy to w jaki sposób to o Tobie świadczy?” – powiedziała z pełnym przekonaniem w głosie najdrobniejsza z blondynek.
 
 

3.Twoje ubrania. 

 

Perfect Dating

 

Jeśli nosisz jeansy, to adidasy zostaw w domu.
 
Wierzę, że ubranie sportowe nadaję się wyłącznie do ćwiczeń”, powiedziała modelka na pół etatu. „Niektórzy mężczyźni uwielbiają nosić adidasy zawsze i do każdej okazji co jest po prostu denerwujące. Dodatkowo świadczy o tym, że są niedojrzali”.
 
 O wiele lepsze w tej sytuacji są półbuty albo chociaż obuwie typu casual.
 
Nie możesz chodzić ubrany niechlujnie, ale z drugiej strony nadmierne dbanie o wygląd i prawie, że psychotyczne dbanie o każdy detal swojego wyglądu może dawać wrażenie, że masz lekkie zaburzenia na poziomie zaburzeń obsesyjno – kompulsywnych i w żaden sposób przy tym nie wpływa pozytywnie na Twój wizerunek w oczach kobiet.
 
 Wszystkie kobiety zgodnie stwierdziły, że warto aby mężczyzna był indywidualistą. Jeśli masz tą jedną, jedyną koszulkę, która uwielbiasz nosić, ale nikomu oprócz Ciebie się ona nie podoba, to i tak powinieneś to robić. Prosty przykład, weźmy koszulę hawajską z flamingiem. Niektórzy po prostu uwielbiają coś takiego. Reasumując więc, część facetów może śmiało nosić adidasy przez cały czas.
 
Pomieszałem Ci już wszystko? Brzmi skomplikowanie? Przestanie jeśli zrozumiesz jedną prostą rzecz – Czy ubierasz się w rzeczy, które współgrają z Twoją osobowością? Jedno z kobiet przeze mnie ankietowanych powiedziała: „Powinieneś czuć się komfortowo w tym co ubierasz i przede wszystkim lubić swoje ubrania, ponieważ kobiety na to lecą.”
 
 Innymi słowy, idealny styl ubioru sprowadza się do osobistych preferencji i indywidualnego wyczucia stylu. Istnieje kilka zasad opisanych przez nas w poprzednich artykułach, ale nie zawsze można wszystko generalizować – ważne abyś był szczery ze sobą.
 
autor: Krzysztof Król
 
 
 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin