Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Pierwsze wrażenie

Pierwsze wrażenie to temat który pojawia się bardzo często w kontekście relacji międzyludzkich i to nie tylko tych związanych z uwodzeniem… Jak powinno wyglądać? Jak stworzyć dobre pierwsze wrażenie? Zapraszam do lektury!
 

Jak stworzyć dobre pierwsze wrażenie?

Pierwsze wrażenie 

 
Myślę, że każdy kto będzie czytał ten artykuł zapoznał się już z jakimiś radami dotyczącymi tego w jaki sposób należy postępować aby wywołać pozytywne pierwsze wrażenie u innych. Każdy autor książek i materiałów o uwodzeniu, każdy doradca zawodowy, każdy psycholog, każda matka i w sumie każdy kto kiedykolwiek doradzał w kwestiach osobistych zazwyczaj mówi „musisz pamiętać aby zrobić dobre pierwsze wrażenie”.
 
Osobiście uważam, że ta rada jest do dupy.
 
Nie zrozum mnie  źle, uważam, że to jest krok w dobrym kierunku i naprawdę może Ci to pomóc w początkowych etapach Twojej podróży ku zrozumieniu praw rządzących światem relacji damsko- męskich. Jednakże w miarę swojego rozwoju i zdobywaniu nowej wiedzy oraz umiejętności z tego zakresu w końcu zrozumiesz, że o wiele ważniejsza jest inna zasada:
 
„Nie skupiaj się na tym aby zrobić dobre pierwsze wrażenie, skup się na tym aby było ono NIEZAPOMNIANE
 

1.Spójrz na to inaczej

 

Pierwsze wrażenie

 

 

Brzmi całkiem klarownie, prawda? Z jednej strony tak, ale z drugiej strony niekoniecznie. Część osób, które przeczytało to zdanie z pewnością zrozumiały we właściwy sposób ten koncept i będą wiedziały jak się zachować i jak wprowadzić to w życie. Jednakże pozostała grupa może wprowadzić do idę całkowicie źle, co tylko sprawi że wyjdą na idiotów albo gorzej. Pamiętaj – „niezapomniane” wcale nie oznacza „super dobre” pierwsze wrażenie polegające na jeszcze lepszym dopieszczeniu swojego wyglądu oraz mowy ciała…
 
Aby uniknąć nieporozumień poniżej prezentuję Ci moją definicję całej tej ideii:
 
Niezapomniane pierwsze wrażenie: Bardzo rzadko zdarzające się pierwsze spotkanie podczas którego jedna z osób w sposób całkowicie unikalny (czyli w taki, którego ta osoba nie miała okazji nigdy wcześniej doświadczyć w swoim życiu) zapoznaje się z drugą osobą. Niezależnie od rzadkości występowania całego procesu, zapoznanie jest przyjęte jak najbardziej pozytywnie, nigdy nie tworzy dziwacznej czy też niekomfortowej atmosfery. 
 
Rozumiesz? Kluczowym aspektem jest w tej definicji słowo “unikalny”. Kiedy podchodzisz do nieznajomej kobiety, to pierwsze wrażenie jakie sprawiasz powinno być unikalne w pozytywnym tego słowa znaczeniu i napewno przeprowadzone w sposób, którego ta kobieta z pewnością nie miał okazji do tej pory doświadczyć w swoim życiu. Ludzie mają tendencję do zapamiętywania swoich  „pierwszych razów” w życiu, więc jeśli zrobisz unikalne pierwsze wrażenie odpowiednio, to również masz szansę na zostanie zapamiętanym. Po co robić dobre pierwsze wrażenie mając nadzieję, że dziewczyna Cię zapamięta jeśli można zrobić niezapomniane pierwsze wrażenie i być pewnym, że Cię zapamięta?
 
 Jest bardzo prosty sposób na to aby sprawdzić, czy rzeczywiście zaprezentowałeś się tej dziewczynie w niezapomniany sposób . Nazwałem go „Telefoniczny test imienia”.
 
 

2.Telefoniczny test imienia.

 

Pierwsze wrażenie

 

Po tym jak zdobędziesz od dziewczyny numer telefonu warto z niego w końcu skorzystać aby umówić się z nią na kolejne spotkanie. Kiedy będziesz do niej dzwonił powiedz po prostu „Hej, tu Krzysiek”… a może czujesz potrzebę powiedzieć jej czegoś co przypomni jej kim jesteś, czegoś jak „Hej, tu Krzysiek… poznaliśmy się wczoraj wieczorem w barze”. Jeśli odczuwasz potrzebę dopowiedzenia czegokolwiek co ułatwi Twoją identyfikację, poza Twoim imieniem, to możesz mieć pewność, że nie wywarłeś na tej dziewczynie niezapomnianego pierwszego wrażenia.
 
 Kiedy naprawdę wywrzesz niezapomniane pierwsze wrażenie na kimś, to będziesz o tym wiedział. Jeśli zadzwonisz później do tej osoby, nawet po tygodniu lub dwóch, to i tak powinieneś być wystarczający pewny tego jak zostałeś przez nią zapamiętany aby móc przedstawić się wyłącznie swoim imieniem. 
 

3.Jak tego właściwie dokonać

 

Pierwsze wrażenie

 

Tym razem nie napiszę Ci “kilku konkretnych przykładów jak to powinno wyglądać” do których być może przyzwyczailiśmy Cię w naszych innych materiałach. Nie proś mnie również o żadne konkretne przykłady w komentarzach pod artykułem, bo Ci ich nie podam. Robię to dla Twojego własnego dobra, ponieważ jest to jedna z niewielu technik, którą zrujnujesz kompletnie jeśli będziesz działać na zasadzie „kopiuj, wklej” w oparciu o przykłady podane przez innych.
 
Mówiąc prościej – to zadziała właściwie wyłącznie w oparciu o schematy i zachowania wymyślone przez Ciebie. Zresztą zdecydowanie zalecam Ci abyś starał się dopasować do bieżącej sytuacji przy tworzeniu niezapomnianego wrażenia aniżeli korzystał sztywno z wcześniej przygotowanego zestawu gotowych scenariuszy. 
 
Nawet jeśli nie dam Ci gotowców, które mógłbyś użyć przy podchodzeniu do dziewczyn, to opowiem Ci poniżej o kilku głównych zasadach. Jeśli będziesz za nimi podążał, to powinieneś utrzymać właściwy kurs i zapewnić niezapomniane pierwsze wrażenie.
 
Zasady:
 
-Nie zaczynaj od pytania. Pierwszym co wyjdzie z Twoich ust po podejściu do nieznajomej kobiety nie może być pytanie, ponieważ jest to coś co ludzie robią najczęściej zaczynając nową znajomość. Unikaj tego.
 
- Zanim podejdziesz do dziewczyny, która Ci się podoba zawsze zadaj sobie pytanie: “Czy ktoś kiedykolwiek podszedł do mnie w ten sposób?”. Jeśli Twoja odpowiedź brzmi tak, to tego nie rób. Twoje pierwsze wrażenie powinno być jedyne w swoim rodzaju – jeśli ktoś już to kiedyś zrobił, to takie nie jest.
 
 - Wiem, że już pewnie o tym słyszałeś, ale muszę o tym wspomnieć, bo to bardzo ważne – Pamiętaj o trzymaniu swojej energii podczas podejścia na wysokim poziomie, tzn. wyższym albo przynajmniej takim samym jaki ma osoba z którą zaczynasz konwersację. To bardzo ważne dla Twojego pierwszego wrażenia.
 
-  Zawsze upewnij się, że cokolwiek masz zamiar zrobić albo powiedzieć będzie w miarę zabawne oraz intrygujące. Nie chcesz zostać odebrany jako facet, który robi to co robi aby na siłę zaimponować, co znaczy, że  magiczne sztuczki, niestworzone historie oraz dziwne żarty odpadają. Zachowaj te rzeczy na dalsze etapy waszej znajomości.
 
- Staraj się nie powtarzać swoich podejść. Wiem, że brzmi to jak ogromne wyzwanie, ponieważ jeśli robisz to od jakiegoś czasu, to z pewnością masz już kilka dopracowanych podejść, które całkiem wybornie działają na kobiety z którymi zaczynasz rozmawiać, dlatego napisałem „spróbuj”. Nie musisz porzucać swoich sprawdzonych strategii, po prostu używaj ich jeśli w danej sytuacji nie jesteś w stanie wymyślić niczego innego. Mówiąc prościej – postaraj się nie powtarzać tej samej strategii więcej niż raz w tygodniu.
 
 - Staraj się mieć dobry czas. Tak, to jedna z zasad, ponieważ jeśli nie czujesz się dobrze ze sobą podczas waszego pierwszego spotkania, to możesz być pewien, że ona również nie czuje się w trakcie tej całej sytuacji zbyt dobrze. 
 
 

4. Wnioski?

 

Pierwsze wrażenie

 

 

Koniec tego artykułu powinien być jednocześnie początkiem tego jak Ty zaczynasz wywierać na poznanych kobietach niezapomniane pierwsze wrażenie. Jak tylko skończysz go czytać wyłącz swój komputer, załóż swoje ulubione ciuchy, a następnie wyjdź na miasto i zacznij ćwiczyć wywieranie niezapomnianego pierwszego wrażenia. Nie czytaj już nic więcej, nie sprawdzaj swoich maili, idź teraz. Zacznij działać kiedy masz jeszcze wszystko na świeżo w głowie, ponieważ ta wiedza jest kompletnie bezużyteczna jeśli nie wprowadzisz jej w czyn.
 
Działaj!
 
autor: Krzysztof Król
 
 
 
 
 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin