Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

Pewność siebie

Pewność siebie do  sformułowanie, które pojawia się wielokrotnie przy tematyce związanej z uwodzeniem kobiet i samorozwojem. Istnieje na jej temat wiele mitów i legend, które potrafią nieźle namieszać w głowie niczego nieświadomych czytelników. Chciałbyś poznać całą prawdę o pewności siebie? Zapraszam do lektury!
 

Cała prawda o pewności siebie

Pewność siebie 

 
Czy kiedykolwiek zdarzyło Ci się spotkać kogoś, kto tak świetnie sobie radził w trakcie rozmowy z kobietami, że miałeś wrażenie, że jesteś z pewnością jakimś magikiem, który stosuje na nich swoje czarodziejskie sztuczki?
 
Myślisz, że taki ktoś CZUJE SIĘ pewny siebie kiedy rozmawia z kobietami?
 
 
Ok, a teraz pomyśl o czymś na czym znasz się naprawdę dobrze. Może jest to rozmawianie z klientami albo ze swoimi współpracownikami w pracy. Może jest to Twoje hobby, albo sport w którym osiągasz ponadprzeciętne wyniki.
 
 Pomyśl teraz o czymś co WIESZ, że możesz zrobić z prawdziwą łatwością. Może jest to gra w bilard ze swoimi kumplami albo kręgle. Może jest to po prostu ROZMOWA ze swoim najlepszym przyjacielem.
 
Pewność siebie
 
Ok., a teraz pomyśl ostatni raz o tej rzeczy w której robieniu jesteś naprawdę dobry… Czy wydaje Ci się, że CZUJESZ się pewny siebie w trakcie jej wykonywania?
 
Chodzi mi o to czy musisz zmuszać się do tego aby poczuć się pewnie podczas wykonywania tej czynności, czy to się po prostu dzieje niemalże samo z siebie?
 
Podobnie jest z facetami, którzy świetnie sobie radzą podczas rozmawiania z kobietami. Oni nie są pewni siebie, po prostu nie mają w głowie niekorzystnych przekonań, które utrudniają im poznawanie innych ludzi (kobiet).
 
Nie zastanawiają się nad tym, po prostu podchodzą i zaczynają rozmowę z ludźmi, z którymi mają ochotę tego dokonać. Bo czemu nie? Czego mieliby się bać?
 
Prawdziwym trikiem w byciu pewnym siebie jest NIE STARANIE się o wyrobienie w sobie większej pewności siebie. Chodzi o to abyś usunął ze swojej głowy przekonania, które blokują Cię przed postępem.  Może jest to ten mały głos z tyłu Twojej głowy, który szepcze Ci „nie, ona jest za młoda albo za stara. Nie masz szans u takiej dziewczyny, pewnie ma chłopaka itp.”
 
 
Pewność siebie
 
Może jest to ta pojawiająca się nerwowość albo poczucie lęku. Cokolwiek by to nie było, to właśnie jest powód Twoich niepowodzeń, a nie BRAK pewności siebie.
Nie potrzebujesz więcej pewności siebie. Pewność siebie jest wynikiem oczyszczenia swojego umysłu ze szkodliwych przekonań. Jest to coś, co posiadasz naturalnie kiedy nie skupiasz się na powodach dlaczego nie możesz czegoś dokonać.
 
Ludzie, którzy wyglądają na pewnych siebie wcale nie muszą tacy być. Są po prostu pozbawieniu tych negatywnych przekonań, które blokują innych przed robieniem tego czy tamtego.
 
Ty również możesz pozbyć się tych negatywnych przekonań, które blokują Cię przed osiąganiem wymarzonych przez Ciebie celów, w tym przed poznawaniem wymarzonych kobiet. Tym się właśnie zajmujemy – pomaganiem ludziom takim jak Ty w usuwaniu negatywnych przekonań. Nie przejmuj się, ja też kiedyś miałem głowę pełną tego syfu. Zapoznaj się bliżej z naszym portalem, a znajdziesz w nim przydatne dla siebie rzeczy. Zapewniam Cię o tym.
 
autor: Krzysztof Król
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin