Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Mowa Ciała

Mowa ciała jest niezmiernie ważna w całym procesie uwodzenia. Może Ci się wydawać, że znasz najlepsze teksty i techniki uwodzenia jakie tylko kiedykolwiek wymyślono, to jeśli stoisz jakbyś miał się przewrócić i dodatkowo pewności siebie nie ma w tym żadnej, to niestety raczej nikłe są Twoje szanse na jakiekolwiek powodzenia. Chcesz wiedzieć więcej na temat mowy ciała? Zapraszam do lektury!
 

Podstawy mowy ciała w uwodzeniu

Mowa Ciała  

 
W zależności od źródeł od 67% do 93% procesu komunikacji u ludzi oparte jest o przekaz niewerbalny, a Twój język ciała w zdecydowany sposób odkrywa Twój wewnętrzny stan emocjonalny. Wystarczy aby popatrzeć na mowę ciała innych ludzi a z łatwością odgadniesz komu niedawno zmarli rodzicie a kto przed chwilą został awansowany do rady nadzorczej.
 
Jeśli chcesz więc skutecznie uwodzić kobiety, to powinieneś być świadomy przekazu jaki Twoje ciało w sposób niewerbalny wysyła całemu światu.
 

1.Mowa Ciała

 

Mowa Ciała

 

 

 Mowa ciała składa się z następujących rzeczy:
 
Twoje ruchy.
 
Powinny być nonszalanckie, tak aby pokazać całemu światu, że jesteś człowiekiem sukcesu, więc nie masz potrzeby nigdzie się spieszyć ani nikomu imponować. Poruszaj się po świecie robiąc co chcesz i zakładając, że inni za Tobą podążą.
 
Ułożenie Twojego ciała. Twoje ramiona powinny być wyprostowane,a Twoje kroki długie i pewne. Nie bój się zająć trochę miejsca.
 
Twój głos.
 
Powinien być spokojny i zdecydowany. Nie mów zbyt szybko ale też nie cedź każdego słowa.
 
Twoja Twarz.
 
Staraj się aby mięśnie Twojej twarzy były rozluźnione. Nigdy nie napinaj szczęki i tylko w wyjątkowych sytuacjach operuj brwiami.
 
Powiedziałbym nawet, że Twoja mowa ciała jest o wiele ważniejsza od tego co mówisz, ponieważ jeśli nie zgadza się ona z tym co mówisz, to raczej nie odniesiesz zbytnich sukcesów z kobietami.
 
Widzisz, jeśli będziesz opowiadał kobiecie historie ze swojego życia z których wynika, że jesteś pewną siebie osobą, ale w tym samym czasie lekko się garbisz, patrzysz w ziemię, i ramiona masz skierowane do siebie, to wyjdziesz na oszusta.
 

2.To nie wszystko

 

Mowa Ciała

 

 

 
Oczywiście sama mowa ciała to nie wszystko. Ważne jest również to co masz w głowie – jakie są Twoje przekonania oraz wyobrażenia na temat różnych sytuacji związanych ze światem a także z samym sobą. Mówiąc krótko – ważne aby Twój światopogląd był spójny z Twoją mową ciała. Jeśli tak nie jest, to zanim zaczniesz pracować nad swoją mową ciała warto abyś skupił się na pracy nad swoimi przekonaniami i podejściem do kwestii związanych z uwodzeniem i relacjami damsko – męskimi.
 

3.Układ sprzężony

 

Mowa Ciała

 

 

Zrozum jedno – jeśli Twoja mowa ciała pokazuje pewność siebie, to również Ty sam powinieneś po krótkiej chwili również poczuć się bardziej pewny siebie. Czy zauważyłeś, że jeśli poruszasz się sprężystymi krokami, to czujesz się bardziej naładowany energią?
 
Spróbuj inaczej. Usiądź na krześle, opuść wzrok lekko się przy tym garbiąc i dodatkowo skrzyżuj nogi. Nie minie wiele czasu aż poczujesz lekką depresję…
 
Reasumując, bycie atrakcyjnym mężczyzną wiążę się z odpowiednimi przekonaniami oraz właściwą mową ciała. Czuj się komfortowa i niech własne towarzystwo sprawia Ci radość!
 
autor: Krzysztof Król
 
 
 

Komentarze   

0 # MIchał223 2013-09-23 14:30
No ale jak ja mam cały czas depresję, to raczej mam słabą mowę ciała, prawda?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Kamil2 2013-09-24 15:53
Witam, jak w takim razie powinienem pracować nad swoimi przekonaniami aby poprawić swoją mowę ciała na lepsze?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Bartek79 2013-09-25 13:04
A można gdzieś zobaczyć video z mową ciała na waszej stronce? Jak to powinno wyglądać?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Maciek113 2013-09-27 10:14
Mi koleżanki często mówią, że jak z nimi rozmawiam to za bardzo macham rękami. Czy jest na to jakaś skuteczna rada?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Krzysiek222 2013-09-30 11:17
No dobrze, ale jak to w takim razie jakie powinienem mieć przekonania żeby moja mowa ciała była prawidłowa?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Shadow1 2013-10-01 08:50
A czy jeśli mam krzywy kręgosłup to tez mogę mieć uwodzicielską mowę ciała?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Misza111 2013-10-03 11:20
Czy jeśli mam brzydką twarz to dobra mowa ciała sprawi, że ładne kobiety będą się chciały ze mna spotyjać?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # alf334 2013-10-08 14:58
Nie wierzę w to!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin