Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

PotrzebującyIstnieje wiele różnych rad dotyczących kwestii związanych z uwodzeniem, ale jedna z nich jest niezmiernie ważna jeśli chcesz zacząć odnosić sukcesy w kontaktach z kobietami – bycie potrzebującym odstrasza kobiety. Po czym poznać, że jesteś potrzebujący? Zapraszamy do lektury!
 

5 rzeczy, które sprawiają, że wyglądasz na potrzebującego.

Potrzebujący 

 
Bycie potrzebującym to jeden z najczęściej pojawiających się błędów w procesie randkowania – zwłaszcza u mężczyzn. To jak bardzo jesteś potrzebujący ma bezpośrednio przełożenie na to jaki masz status społeczny w oczach innych ludzi (kobiet!), a tym samym określa szanse jakie masz u naprawdę ładnych i wartościowych kobiet.  Kobiety mogą się różnić w kwestiach rzeczy, które uważają za atrakcyjne u mężczyzn, ale uwierz mi – żadna nie lubi mężczyzn potrzebujących. Nigdy nie usłysz jak jak kobieta mówi „Uwielbiam jak facet jest natarczywy i nie przestaje do mnie pisać/wydzwaniać!”
 
Tak się po prostu nie dzieje. Kropka.
 
Myślę, że powoli zaczynasz ogarniać obraz sytuacji – zachowywanie się jak potrzebujący facet jest złe, NAPRAWDĘ ZŁE. Jest to najskuteczniejszy sposób aby stracić jakiekolwiek szanse u każdej kobiety jaką przyjdzie Ci poznać w trakcie Twojego życia i już na samym starcie zniszczyć każdy potencjalnie dobrze zapowiadający się związek. Nie jesteś w stanie przedstawić siebie jako atrakcyjnego i wartościowego mężczyznę gdy kobieta postrzega Cię jako potrzebującego mężczyznę, ponieważ zawsze będzie uważała Cię za kogoś niżej od niej na drabinie społecznej.
 
Kobiety zazwyczaj nie umawiają się z mężczyznami, którzy są niżej od nich na drabinie społecznej, mogą się nimi trochę pobawić i powykorzystywać (darmowy szofer, sponsor wakacji, stawiacz drinków itp.), ale to maks co możesz w takiej sytuacji osiągnąć.
 
Mając to wszystko na uwadze stworzyłem poniżej listę pięciu najpopularniejszych rzeczy, które robią mężczyźni (większość nawet nie zdaje sobie sprawę, że to robi – Ty też?) i które sprawiają, że są postrzegani jako potrzebującym, a tym samym zamykają sobie drogę do skutecznego uwodzenia…
 
 

1.Zbyt częsty kontakt

 

Potrzebujący

 

 

To chyba najgorszy z grzechów. Wydzwanianie/pisanie setek smsów do kobiety to najkrótsza droga aby zacząć byś postrzeganym jako osoba potrzebująca. Do tego dochodzi pokazywanie się u niej w pracy i inne formy próby nawiązania kontaktu z nią (tak, zostawianie jej liścików pod drzwiami też się liczy!). Jeśli starasz się skontaktować z nią wielokrotnie w ciągu dnia, to jesteś potrzebujący.  Najlepszym sposobem aby sobie z tym poradzić, to nałożenie na siebie ograniczenia – możesz się z nią kontaktować nie więcej niż raz dziennie (niezależnie od formy kontaktu). Zresztą najlepszą zasadę jest używanie telefonu wyłącznie po to aby umówić się na spotkanie na żywo i tyle. Żadnych godzinnych rozmów na słuchawce czy też setek sms-ów. Jeśli spotkanie schodzi u Ciebie na drugi plan i wolisz komunikować się przez telefon/chat/kamerkę itp., to raczej niezbyt wypadasz w jej oczach…
 

2.Zazdrość o innych facetów.

 

Potrzebujący

 

 

Wiesz co sprawia, że wyglądasz jak mężczyzna kompletnie pozbawiony poczucia własnej wartości i tym samym niewarty uwagi żadnej wartościowej dziewczyny? Pokaż jej jaki to jesteś o nią zazdrosny gdy podchodzi do innych facetów, a będziesz miał okazję przekonać się na własnej skórze…. Zamiast tego powinieneś się zachowywać tak jakby kompletnie Ci nie zależało na tym, że rozmawia z innymi facetami (nawet jeśli w rzeczywistości jest inaczej), ponieważ wiesz, że jesteś od nich lepszy i przez to nie czujesz się przez nich w żaden sposób zagrożony. Z drugiej strony, jeśli to jest dziewczyna z którą jesteś w długoterminowym związku i mimo to ciągle zadaje się z innymi facetami, to możesz mieć drobniutki powód na małe podejrzenia, ale w krótkich relacjach nie powinieneś do tego przywiązywać najmniejszej uwagi.
 

3.Dostępny 24/7

 

Potrzebujący

 

 

Potrzebujący mężczyzna jest zawsze dostępny dla kobiet: 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. Jeśli kobieta do niego dzwoni, to taki facet ZAWSZE odbierze od niej telefon. Nawet jeśli jest kosmicznie zajęty albo śpi, bo jest środek nocy. Jeśli poprosi go o rzucenie czegokolwiek by teraz nie robił i pomoc jej w czymśtam, to oczywiście jej posłucha. Jeśli dasz kobiecie do zrozumienia, że jesteś na każde jej zawołanie niezależnie od pory dnia albo tego jak bardzo jesteś zajęty, to Twoja wartość w jej oczach spadnie równie szybko niczym szanse naszego kraju na dostatnie życie pod obecnymi rządami. Aby tego uniknąć, odbieraj telefon wtedy kiedy możesz, a nie za każdym jak ona zadzwoni i jeśli ona o coś Cię po prosi a Ty będziesz zajęty to jej o tym powiedz i powiedz, że możecie spotkać się w późniejszym terminie. Tak zachowuje się prawdziwy mężczyzna, taki z którym kobieta pójdzie do łóżka bez mrugnięcia okiem. Bądź takim mężczyzną. 
 

4.Szybkie parcie naprzód.

 

Potrzebujący

 

 

Kiedy potrzebujący mężczyzna spotka na swojej drodze kobietę, która wpadnie mu w oko, to jego pierwszym odruchem będzie parcie z całej siły na długoterminowy związek z nią. Z reguły to on pierwszy wyjdzie z inicjatywą aby określić jasno ramy znajomości z kobietą i oczywiście jako pierwszy wymówi te magiczne słowa: „kocham cię”. Dla wielu mężczyzn takie zachowanie wydaje się być całkowicie normalne i jak najbardziej poprawne zachowanie, ale uwierz mi kiedy mówię Ci, że to ogromny błąd, który może zniszczyć wszystko co próbujesz osiągnąć. Twoje zachowanie w stosunku do kobiety, która bardzo Ci się podoba powinno być dokładnie takie samo jak w stosunku do kobiet, które nie podobają Ci się aż tak bardzo. Pohamuj swe wodze i pozwól aby wasza relacja rozkwitała naturalnie, nie ciśnij na siłę.
 

5.Nigdy nie mówi nie.

 

Potrzebujący

 

Za każdym razem gdy prosi o drinka, o to abyś popilnował jej torebki, pomógł przesunąć kanapę, podwiózł ja gdzieś, pożyczył jej trochę pieniędzy, pomógł zmienić oponę itp. to Ty jako potrzebujący mężczyzna oczywiście czynisz z wielką chęcią. MUSISZ NAUCZYĆ SIĘ MÓWIĆ „NIE”. Nie ma nic złego w odmawianiu przysługi i w żaden sposób nie storpeduje to Twoich szans na związek z tą kobietą. Jeśli nie masz ochoty zrobić czegoś, o co ona Cię prosi, to prostu jej o tym powiedz. Nie gódź się na coś tylko dlatego, że boisz się, że w przeciwnym wypadku ona nigdy więcej się już do Ciebie nie odezwie. Jeśli jest kobietą, która zachowałaby się w taki sposób, to uwierz mi – nie jest warta Twojego czasu i emocji, a jedynie stara się Ciebie wykorzystać ile może.
 
To tyle. Wymieniłem Ci największe błędy popełniane przez mężczyzn, które sprawiają, że są postrzegani przez kobiety jako potrzebujący, a tym samym nieatrakcyjni. Jeśli chcesz odnosić sukcesy z kobietami, to musisz nauczyć się unikać tych błędów. 
 
Dobra wiadomość jest taka, że jak tylko uda Ci się wyeliminować te zachowania ze swojego życia to od razu powinieneś zauważyć poprawę w jakości swoich relacji z kobietami. Do dzieła więc!
 
 
autor: Krzysztof Król
 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin