Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

Pozycja misjonarska

Pozycja misjonarska to chyba jedna z najbardziej popularnych pozycji seksualnych (a według ostatnich badań czasami jedyna dla niektórych par sic!). Jednakże kobieta nie osiąga w niej tak łatwo orgazmu. Ty oczywiście jako dobry kochanek nie możesz dopuścić do tego aby Twoja kobieta była nieusatysfakcjonowana waszym życiem seksualnym więc zadajesz sobie pytanie: Jak dać kobiecie orgazm w pozycji misjonarskiej? Po odpowiedź zapraszam do lektury naszego najnowszego artykułu.
 

Jak dać kobiecie orgazm w pozycji misjonarskiej?

Pozycja misjonarska 

 
Pozycja misjonarska to jedna z najbardziej elementarnych pozycji jakie pary stosują w swoim pożyciu seksualnym – zresztą, jest to pewnie pierwsza pozycja jakiej próbowałeś (wiem, że moja była ;) ). Nawet jeśli jest to jedna z najbardziej podstawowych pozycji seksualnych, to i tak jest bardzo wiele kobiet, które narzekają, że nie daje im ona orgazmu – w świetle ostatnich badań tylko 25 procent kobiet osiąga orgazm gdy mężczyzna jest „na górze” i to niezależnie od jego rozmiaru penisa czy tego jak bardzo jest aktywny i ile czasu potrafi wytrzymać.
 
Wiadomo, że bardzo ciężko jest osiągnąć stan w którym kobieta ma orgazm za każdym razem ale mimo wszystko dobry kochanek stara się aby dochodziło do niego możliwie jak najczęściej. Jeśli razem z partnerką jesteście zwolennikami głównie pozycji misjonarskiej i chcecie dodać trochę pikanterii do swojego życia erotycznego, to przeczytaj poniższe rady i pomóż jej osiągnąć orgazm w tej pozycji.
 

1.Dodatkowa stymulacja

 

Pozycja misjonarska

 

 

Jak już wcześniej wspomniałem – kobiety bardzo rzadko mają orgazm podczas uprawiania seksu w pozycji misjonarskiej. Dzieje się tak dlatego, ponieważ podczas takiego zbliżenia nie dochodzi do bezpośredniego stymulowania kobiecej łechtaczki. Jeśli chcesz pobudzić swoją partnerkę, użyj swoich dłoni (palców w sensie) lub też jakiejś seks zabawki aby pobawić się jej łechtaczką. Możesz też poprowadzić jej dłoń w tamte okolice. Patrzenie jak zaspokaja siebie może być dla Ciebie ogromnym bodźcem stymulującym Twoje podniecenie.
 

2.Masturbacja

Pozycja misjonarska
 
Bardzo wiele kobiet w trakcie swojego życia seksualnego odkrywa, że łatwiej jest im osiągnąć orgazm szybciej oraz częściej dzięki masturbacji, więc możesz zachęcić swoją partnerkę aby trochę pobawiła się ze sobą. Dzięki temu będzie bardziej otwarta na bodźce związane z waszym stosunkiem.  Generalnie masturbacja powinna być w waszym związku czymś normalnym, czymś co oboje z partnerką robicie regularnie (jeśli jesteś dobrym kochankiem, to być może Twoja partnerka kiedyś pozwoli Ci patrzeć na to jak sama siebie zaspokaja.) 
 

3.Gra wstępna

Pozycja misjonarska
Będąc w związku długoterminowym bardzo łatwo jest zapomnieć w trakcie seksu o grze wstępnej (BARDZO DUŻY BŁĄD). Musisz jednak wiedzieć, że dla kobiet gra wstępna jest bardzo ważna zwłaszcza w świetle osiągania orgazmu – pomaga im poczuć się bardziej intymnie i odczuć większe przywiązanie w stosunku do partnera. Nigdy nie pomijaj tego jakże ważnego kroku. Jeśli planujesz pozycję misjonarską to często bardzo dobrym wstępem jest pozycja 69.
 
 
Autor: Krzysztof Król
 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin