Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

Zazdrość

Zazdrość to najgorsza z możliwych rzeczy jeśli chodzi o uwodzenie czy też relacje damsko  -męskie. Obniża Twoją ocenę w oczach kobiet i dodatkowo może pokrzyżować wiele Twoich planów. Jak kontrolować zazdrość? Zapraszam do lektury!
 

Jak kontrolować swoją zazdrość?

Zazdrość 

 
Jesteś nowy w świecie uwodzenia, ale masz już wystarczająco umiejętności aby podejść do dziewczyny, zdobyć jej numer telefonu, umówić się z nią na randkę i w ostateczności wejść z nią w związek albo udało Ci się to dzięki sporemu łutowi szczęścia, nieważne. Istotne jest to, że jesteś teraz w długoterminowym związku z kobietą i obserwujesz jej każdy ruch niczym rasowy prześladowca aby upewnić się, że ze nie zdradza Cię z jakimś kolesiem za Twoimi plecami. Nie myśl, że nie widziała Cię jak pozornie niewidzialny śledzisz ją w czarnym prochowcu i okularach przeciwsłonecznych starając się za wszelką cenę wtopić w otoczenie. Idź lepiej do domu, odpal laptopa i doczytaj ten artykuł do końca zanim zaczniesz robić NAPRAWDĘ głupie rzeczy.
 

1.Ogarnij się!

 

Zazdrość

 

Uderz się z plaskacza w twarz! Co Ty odp….asz? Co dobrego wyniknie z tego, że ją obserwujesz? Daj jej spokój. Jesteś w długoterminowym związku z tą kobietą, a każdy inny facet z którym przyjdzie rozmawiać nie. Wygrałeś! Kobiety takie jak ta nie wchodzą w związek z pierwszym lepszym kolesiem, którego napotkają na ulicy! Zasłużyłeś na tytuł jej chłopaka i PAMIĘTAJ o tym za każdym razem gdy najdzie Cię ochota na małe szpiegowanie.
 
 

2.Po co?

 

Zazdrość

 

Po drugie, zadaj sobie jedno zajebiście, ale to naprawdę zajebiście ważne pytanie – CO SPRAWIA, że jesteś zazdrosny? Rozmowa Twojej dziewczyny z innym kolesiem? Istnieją ogromne szanse, że po prostu go zleje albo jest to jej przyjaciel. Jeśli to jej przyjaciel, to z chęcią Ci go przedstawi aby pokazać Ci, że wszystko jest w porządku i nie masz się o co martwić.
 

3.Odbij piłeczkę

 

Zazdrość

 

 

Po trzecie zawsze możesz zagrać jej kartami i sprawić aby to ona była zazdrosna o Ciebie! Pogadaj ze swoimi kilkoma “koleżankami”. Możesz mi wierzyć lub nie, ale jeśli kobieta lubi swojego faceta, to również będzie o niego zazdrosna! Nie zakończą związku z facetem, ponieważ są o niego zazdrosne, a jedynie zwiększy się jej zainteresowanie Twoją osobą. Ty nie jesteś zazdrosny a ona chce Cię bardziej – pięknie, prawda?
 
 Nie musisz nawet podchodzić do swojej koleżanki, to może być dowolna kobieta. Jeśli Twoja dziewczyna bierze Cię na poważnie to nawet rozmowa z przypadkową kobietą może wzbudzić w niej zazdrość, nie musisz nawet brać od tamtej dziewczyny numeru aby tak się stało. Jeśli zobaczy jak rozmawiasz z inną kobietą, to może niby przypadkiem podejść aby się przedstawić, ale możesz być pewien, że w ten sposób chce zaznaczyć swoje terytorium i jednocześnie ukryć swoją zazdrość, bo inaczej po co by to robiła?
 
Oczywiście zazdrość czy też wzbudzanie zazdrości to generalnie nic dobrego i na długą metę działa w sposób destruktywny na każdy związek. Nie ma czegoś takiego jak „zdrowa zazdrość” – jest to wyłącznie wymysł niedowartościowanych ludzi, którzy desperacko szukają jakiegoś sposobu aby usprawiedliwić swoje śmieszne zachowanie.
 
Pomyśl – jeśli jesteś zazdrosny o swoją dziewczynę kiedy rozmawia z innymi mężczyznami, to czy nie wygląda wtedy odrobinę lepiej w Twoich oczach? Czy nie pragniesz wtedy aby rzuciła się w Twoje ramiona i żebyś mógł jej powiedzieć jak bardzo Ci na niej zależy i jak bardzo masz nadzieję, że ta sytuacja już się nie powtórzy? Oczywiście, że Tak! Ponieważ jesteś beznadziejnie zakochany w niej i cierpisz z powodu swojej zazdrości! Czujesz się zagrożony ze strony innych facetów i boisz się aby Ci jej czasem nie odbili. Niedługo to uczucie zniknie! Jeśli dalej będziesz studiował nasze materiały i zaczniesz przede wszystkim stosować je w swoim życiu to stworzysz bardzo silne przekonania wewnętrzne, które wyeliminują z Twojego zachowania zazdrość a zamiast tego sprawią, że staniesz się pewnym siebie, pełny poczucia humoru kolesiem, który będzie pewien tego, że dziewczyna go nie zdradzi!
 
 
autor: Krzysztof Król
 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin