Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

Przyjaciel

Jeśli podoba Ci się jakaś kobieta i chciałbyś stworzyć z nią związek, to usłyszenie z jej ust „zostańmy przyjaciółmi” jest najgorszym co może Ci się przydarzyć. Dlaczego tak się dzieje? Jak tego uniknąć? Czy już zawsze jesteś skazany na bycie „najlepszym przyjacielem” dla wszystkich kobiet, które Ci się podobają? Po odpowiedzi na te i  więcej pytań zapraszam do lektury artykułu.
 

Zostańmy przyjaciółmi – jak tego uniknąć?

Przyjaciel 

 
Powiedz mi, czy słyszałeś kiedykolwiek wcześniej taki tekst:
 
“Jesteś naprawdę fantastycznym mężczyzną i lubię cię… ale nie w TAKI sposób. Możemy zostać przyjaciółmi? Bardzo dużo dla mnie znaczysz..” – i gdzieś tak w tym momencie masz ochotę schować głowę w piasek i zaczynasz liczyć się z tym aby już do końca życia pozostać w takiej pozie.
 
Przykro mi to mówić, ale kiedy usłyszycie te słowa z kobiecych ust, to gra jest już praktycznie skończona. Bardzo wielu mężczyzn pisze do nas e-maile z zapytaniem jest jakiś sposób na to aby dostali drugą szansę. W większości przypadków…. NIE. Przykro mi, ale czasami po prostu trzeba iść naprzód.
 
Kiedy usłyszysz to swego rodzaju przemówienie od kobiety, to ona tak naprawdę chce Ci powiedzieć “Całkiem Cię lubię, ale nie pociągasz mnie w żaden sposób”. Kiedy mówię „pociągasz”, mam na myśli „pociągasz w kwestiach seksualnych”.
 
Jak w takim razie unikać takich sytuacji i tym samym ograniczyć ilość swoich zawodów miłosnych do zera? Rozwiązanie jest naprawdę proste, ale niestety większość gości którzy utknęli w tzw. „friendzone” tak naprawdę kompletnie nie wiedzą co z tym zrobić! Większość błędów, które popełniają pojawia się już na samym POCZĄTKU ich znajomości z daną dziewczyną.
 
 
Poniżej prezentuję Ci najczęściej popełniane błędy:
 

1.Traktujesz ją jak przyjaciółkę

 

Przyjaciel

 

 

Traktujesz ją jakbyście byli PRZYJACIÓŁMI, ale nie zdajesz sobie z tego sprawy! Chcesz jej zaimponować poprzez kupowanie jej różnych rzeczy, wysłuchując jej problemów 24 godziny na dobę i będąc jej prywatnym doradcą życiowym. Tak nie zachowuje się atrakcyjny mężczyzna, tak zachowuje się PRZYJACIEL.
 
Faceci, którzy w ten sposób  traktują kobiety bardzo często wychodzą z założenia, że jeśli będą traktować kobietę jak księżniczkę, to w końcu się w nich zakocha… TO NIE DZIAŁA!
 

2.Nie umiesz wytworzyć seksualnego napięcia

 

Przyjaciel

 

 

Faceci, którzy często słyszą “zostańmy przyjaciółmi” są zbyt mało pewni siebie aby wytworzyć z kobietą atmosferę “przepełnioną seksem”. Co ciekawe – większość z nich nawet nie wie jak to zrobić!
 
Seksualność pomiędzy wami powinieneś zacząć rozwijać jak tylko poznasz kobietę. Między innymi dlatego kobiety uważają że „źli chłopcy” są seksowni – roznoszą wokół siebie aurę seksualności. Zamiast więc być kolesiem, który okazuje ogromne zainteresowanie każdej napotkanej kobiecie, spełniając przy tym każdą jej zachciankę, stań się kolesiem, który krótko mówiąc – ma to w dupie!
 
 

3.Jesteś jak otwarta księga

 

Przyjaciel

 

Bardzo często faceci, którzy są notorycznymi przyjaciółmi dziewczyn, które im się podobają planują swoje życie wokół TEJ JEDNEJ JEDYNEJ DZIEWCZYN. Nie wiedzą przy tym, że drastycznie obniżają swoje szanse na wytworzenie jakiejkolwiek seksualności.
 
Jeśli dziewczyna dzwoni do Ciebie i ze łzami w oczach zaczyna opowiadać Ci jak gówniany miała dzień, albo jak jakiś koleś okazał się być w stosunku do niej zwykłym palantem, to po prostu przestań tego słuchać. Powinieneś takich sytuacji UNIKAĆ! Zamiast tego zmień temat rozmowy i zacznij z nią flirtować!
 
Czasami świetnym rozwiązaniem może być powiedzenie „ Hej, poczekaj… czemu do mnie dzwonisz z tego typu tekstami? Czy ja jestem Twoim psychiatrą? To czego potrzebujesz, to miło spędzony wieczór z naprawdę zabawnym i atrakcyjnym mężczyzną, czyli ze MNĄ!
 
Autor: Krzysztof Król
 
 
 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin