Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Jak poderwać dziewczynę na facebooku

Nie jest żadną tajemnicą, że w kwestii portali społecznościowych Facebook jest całkowicie bezkonkurencyjny zarówno pod względem ilości aktywnych użytkowników jak i jakości obsługi. Oczywiście jako lider budzi wiele kontrowersji, ale nie jesteś tutaj aby o tym czytać, prawda? Wiesz tak jak ja, że coraz częściej uwodzenie odbywa się za pomocą tego portalu… Jak poderwać dziewczynę na Facebooku? Zapraszam do lektury!
 

Jak poderwać dziewczynę na Facebooku?

Jak poderwać dziewczynę na facebooku 

 
Facebook to portal zaprojektowany początkowo do tego aby utrzymywać kontakt ze swoimi znajomymi, ale coraz popularniejsze staje się uwodzenie poprzez ten portal. Jest ono nieco utrudnione z powodu braku odpowiednio skonstruowanej wyszukiwarki pod tym kątem i rozbudowanym opcjom prywatności, które mogą skutecznie uniemożliwić nam bardziej szczegółowego przejrzeniu profilu kobiety, która się nam podoba zanim podejmiemy decyzję aby do niej napisać i spróbować nawiązać z nią bliższą znajomość. 
 
Nie znaczy to wcale, że powinieneś się zniechęcać, ponieważ my w Perfect Dating wychodzimy z założenia, że każde miejsce jest dobre aby poznać swoją drugą połówkę. Warto jednak abyś zdał sobie sprawę z kilku istotnych kwestii zanim zaczniesz podrywać przez Facebooka. Oczywiście nie powiem Ci w jaki sposób możesz wyszukiwać kobiety na tym portalu, bo jest to kwestia całkiem skomplikowana i pozostawiam ją Twojej inwencji twórczej oraz kreatywności. Dam Ci jednak kilka myślę całkiem cennych rad.
 

1.Zacznij od siebie!

 

Jak poderwać dziewczynę na facebooku

 

 

 
Jak poderwać dziewczynę na Facebooku? Pamiętaj, że zanim dziewczyna do której napisałeś postanowi Ci odpisać, to prawdopodobnie najpierw postanowi przejrzeć Twój profil aby sprawdzić z kim ma do czynienia. Brak zdjęcia profilowego od razu Cię dyskwalifikuje. Z drugiej strony zdjęcie na którym leżysz pijany, robisz głupie miny, wyglądasz jak przez okno czy też demonstrujesz swoje skrajne poglądy (JP, Tylko , jeżdżę tylko BMW/AUDI/itp.) raczej nie sprawią, że dziewczyna z wielką chęcią zacznie z Tobą nową znajomość. Nie musisz mieć od razu zdjęcia z sesji fotograficznej dla agencji modeli ale z pewnością będziesz w stanie wybrać zdjęcie, które stawia Cię w korzystnym świetle – nie ma też sensu aby było ono nazbyt modyfikowane różnymi programami graficznymi. Podobna kwestia jest ze zdjęciem w tle i pozostałymi zdjęciami (chociaż w przypadku całej swojej galerii zdjęć możesz sobie pozwolić na większą swobodę chociaż jeśli wszystkie zdjęcia będziesz miał z flaszką w ręce to też niedobrze…)
 
Podobnie z pozostałymi częściami profilu – studiowanie i pracowanie w wymyślnych pracach (wyższa szkoła lansu i bansu, prezes świata itp.) o ile nie jesteś 15 letnim nastolatkiem nie mają większego sensu. Jeśli nie zamierzasz podawać prawdziwych informacji, to lepiej zostaw to pole puste. 
 
Zmyśleni znajomi też nie dodają Ci lansu. Jeśli więc połowa Twoich znajomych to „Shrek”, „Wszyscy z imieniem na literę a”, „Justin Bieber fan” itp. to najwyższy czas na małe porządki w liście kontaktów.
 
Co do publikowanych postów, to pamiętaj, że ona również ma w nie wgląd.  Jeśli co chwilę wrzucasz linki do jakiś obrazków z niby mądrymi i filozoficznymi postami nie czynią z Ciebie poety współczesności tylko natrętnego nastolatka z problemami emocjonalnymi i egzystencjonalnymi… Już nawet nie chodzi o podryw, ale naprawdę czasami warto się zastanowić co publikujesz na Facebooku, ponieważ większość Twoich znajomych i odwiedzających Twój profil głównie w oparciu o nie będzie Cię oceniać. 
 
Reasumując – zanim napiszesz do jakiejkolwiek dziewczyny, zastanów się czy jeśli dziewczyna miałaby profil z takimi zdjęciami i wpisami jak Ty masz, to czy byś do niej napisał, jeśli nie, to znaczy, że musisz nad nim trochę popracować zanim przystąpisz do podrywu.
 
 

2.Profil dziewczyny

 

Jak poderwać dziewczynę na facebooku

 

 

Warto abyś przejrzał profil dziewczyny do której chcesz napisać, bo to prawdziwa kopalnia informacji dzięki której będziesz w stanie bardzo szybko znaleźć wspólne tematy do rozmowy. Oprócz tego może się okazać, że rzeczy które tam zobaczysz skutecznie zniechęcą Cię do bliższego jej poznania (jej zainteresowania, muzyka czy też naprawdę niekorzystne zdjęcia). 
 
Pamiętaj, że wygląd to nie wszystko, a dobrze obrobione komputerowo zdjęcie profilowe może mieć w dzisiejszych czasach nawet naprawdę średnia dziewczyna, więc nie ma się co od razu podniecać, że piszesz z Miss Universe. Facebook to również miejsce pełne fałszywych profili, więc jeśli wydaje Ci się, że coś jest nie tak z danym profilem, to istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że tak właśnie jest i za tymi zdjęciami może kryć się podstarzały pan albo skrzywdzona kobieta która teraz mści się na wszystkim i wszystkich dookoła…
 
  
 

3.Podryw 

 

Jak poderwać dziewczynę na facebooku

 

 

Jak poderwać dziewczynę na Facebooku? Generalnie w podrywie przez Internet działają te same zasady co w rzeczywistości – nie komplementujemy, nie jesteśmy nachalni itp. W skrócie, zasady Perfect Dating obowiązują również na Facebooku.
 
Co zaś do samego podrywu to istnieje taka opcja jak „zaczep” – korzystanie z niej jeśli masz powyżej 15 lat jest oznaką lekkiego upośledzenia umysłowego… Technika polegająca na „lajkowaniu” co się da na jej profilu też raczej nie sprawi, że pierwsze się do Ciebie odezwie. Podobnie ma się sprawa z pisaniem komentarzy pod jej zdjęciami (chociaż tutaj w pewnych sytuacjach ma to rację bytu).
 
Najlepiej jest napisać do niej wiadomość. Jaką? O  tym może napiszę Ci następnym razem a tymczasem nie zapomnij kliknąć „lubię to” na dole tego ekranu ;).
 
 
 
 

Komentarze   

+20 # Ivan 2014-11-06 13:32
:-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-6 # K 2016-01-02 22:00
A jeśli ją znam? Byłem u kolegi i była ona na sylwestrze , fajnie się dogadywaliśmy, ale boję się do niej zagadać :(. Do niej jest 1 godz jazdy. A chodzę do szkoły i mam 20(tak raz nie zdałem) lat ona też chodzi do tej samej(ma 18 lat). Czuję że to moja druga połowa, ale boję się wyznać jej miłość. ;(
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin