Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Jak pokonać swój strach malymi kroczkami

Lęk i strach to uczucia, które bardzo często początkującym w sztuce uwodzenia kobiet. Podchodzenie do nieznajomych kobiet, praca nad własnym charakterem, umawianie się na randki – to wszystko może wydawać się na początku trochę straszne. Jak w takim razie sobie z tym poradzić? Jak pokonać swój strach małymi kroczkami? Zapraszamy do lektury!
 

Jak pokonać swój strach małymi kroczkami?

Jak pokonać swój strach małymi kroczkami 

 
Ten artykuł jest dla facetów, którzy chcą się nauczyć podrywu albo zbyt boją się wyjść na miasto i zacząć testować zdobytą wiedzę w praktyce. Jeśli radzisz sobie już w tych kwestiach, to ten artykuł nie jest dla Ciebie.
 
Uczę już podrywu ładnych kilka lat I przez ten czas miałem okazję poznać wielu mężczyzn, którzy przeczytali masę poradników na temat podrywu oraz uwodzenia ale nigdy nie przetestowali tej wiedzy w praktyce – nigdy nie podeszli do nieznajomej kobiety na ulicy, w galerii czy też w klubie i nie zaczęli z nią rozmawiać.
 
Dla niektórych ten cykl bezproduktywnego uczenia się wyłącznie teorii trwa nadal… Nie mogą zdobyć wymarzonej kobiety, ponieważ brakuje im odwagi oraz pewności siebie. To się nie zmieni dopóki nie wyjdą na miasto i nie zaczną działać. Nie mogą jednak się do tego zmusić, ponieważ zbytnio obawiają się tego co podczas takiego wyjścia może się wydarzyć. Wychodzi więc na to, że proces nauki nie może się zacząć, ponieważ aby móc skutecznie uwodzić, musisz spędzić wiele godzin na praktycznym ćwiczeniu swoich umiejętności.
 
 

1.Błędne koło

 

Jak pokonać swój strach małymi kroczkami

 

 

Musisz pokonać swój strach aby móc zacząć podchodzić do nieznajomych kobiet, a z drugiej strony nie będziesz w stanie dokonać tego bez podchodzenia do nieznajomych kobiet. Tworzy się błędne koło.
 
Wielu początkujących w nie wpada. Zaczynają żyć w przekonaniu, że podchodzenie do nieznajomych kobiet jest czymś całkowicie poza ich zasięgiem, więc wychodzą z założenia, że jedynym ratunkiem dla nich jest przestudiowanie większej ilości materiałów mając nadzieję, że to wystarczy aby dokonała się w ich życiu zmiana na lepsze.
Zła wiadomość jest taka, że samym czytaniem i oglądaniem materiałów nie sprawisz, że zainteresowane Twoją osobą kobiety nagle zaczną się pojawiać dookoła Ciebie. To nie przygotowania do klasówki w szkole – zapamiętywanie jak największej ilości teorii daleko Cię nie doprowadzi.
 

2.Oswój swój strach

Jak pokonać swój strach małymi kroczkami
 
Rozwiązaniem tego problemu jest sprawienie aby wyjście na praktykę stało się bardziej przystępne dla początkujących. Aby tego dokonać będziemy musieli przeciwstawić się na chwilę kilku podstawowym zasadom podrywu.
 
Jeśli więc należysz do tych mężczyzn, którzy od jakiegoś czasu bezsilnie kręcą się w tym błędnym kole to będę musiał prosić Cię o okazanie trochę wiary w to co za chwilę Ci powiem. Nie chodzi o to abyś poznał przepiękną i inteligentną kobietę swoich marzeń przy użyciu wysublimowanych technik uwodzenia ani nawet abyś tej samej nocy poszedł z nią do łóżka. Na takie rzeczy musisz sobie jeszcze zapracować. Na razie zacznijmy od o wiele skromniejszych celów.
 
Pierwszym z nich jest nauczenie się komfortowego przebywania w klubach. Drugim z nich jest nauczenie się swobodnej rozmowy z kimś nieznajomym w klubie. Trzecim celem jest nauczenie się rozmowy z pojedynczą kobietą lub z grupą kobiet przez około 10 minut bez nadmiernej nerwowości z Twojej strony.
 
Jeśli uda Ci się osiągnąć te trzy cele, to będzie to pierwszy krok ku uwodzeniu tych wszystkich pięknych kobiet z którymi chciałbyś w przyszłości umieć nawiązywać bliższą znajomość. Ale po kolei.
 
 

3.Jak to zrobić?

Jak pokonać swój strach małymi kroczkami
 
Aby sprawić żeby cały ten proces był maksymalnie łatwy i przystępny chciałbym abyś na początku skupił się na pewnych grupach osób. Jeśli jesteś zaawansowany w uwodzeniu albo masz umiejętności społecznej komunikacji na przeciętnym poziomie to możesz spokojnie ominąć resztę tego artykułu. To co teraz napiszę jest skierowane do mężczyzn, którzy wyłącznie siedzą w domu i czytają setki materiałów bojąc się wyjść na miasto i poznawać nieznajome kobiety.
 
Zacznij podchodzić do nieatrakcyjnych kobiet (jest to oczywiście pojęcie względne i chodzi tutaj wyłącznie o Twoją subiektywną opinię). Jestem więcej niż przekonany, że gdybym poprosił Cię o wyjście na miasto i zaczęcie rozmowy z jakimś nieznajomym facetem, to nie stanowiłoby to dla Ciebie większego problemu, a nawet gdyby, to zmotywowanie Cię do działania nie byłoby zbyt dużym wyzwaniem. Dlaczego? Ponieważ nie masz względem nich żadnych większych oczekiwań przez co nie stresujesz się chcąc wypaść w ich oczach jak najlepiej. Podobnie jest z kobietami, które są dla Ciebie kompletnie nieatrakcyjne i z którymi nigdy nie poszedłbyś do łóżka. Łatwiej jest Ci z nimi rozmawiać, ponieważ nie zależy Ci na tym aby wypaść jak najlepiej. 
 
Nie musisz ich podrywać. Nie o to tu chodzi. Celem rozmowy z nimi jest przełamanie strachu przed podchodzeniem do nieznajomych kobiet i opanowanie rozmowy z nimi. Na podrywanie przyjdzie czas później. Zresztą wkrótce sam będziesz miał okazję się przekonać, że podchodzenie do wszystkich kobiet nie stanowi większego problemu – blokują Cię jedynie niekorzystne dla Ciebie przekonania, które siedzą w Twojej głowie i które dzięki temu prostemu ćwiczeniu uda Ci się pokonać. Jeśli mimo tego nie jesteś w stanie wyjść na miasto, to zapraszam Cię na nasze Szkolenie Weekendowe gdzie pod okiem naszych trenerów wspólnie popracujesz nad przełamaniem tego oporu. Pamiętaj, że człowiek sukcesu nie widzi problemów, tylko szuka rozwiązań!
 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin