Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

Pewność siebie

Pewność siebie to temat, który przewija się bardzo często i to nie tylko w kwestiach związanych z kwestiami związanymi z uwodzeniem czy też relacjami damsko – męskimi. Jest to cecha charakteru, która jest nam tak naprawdę potrzebna w codziennym życiu i to często nawet bardziej niż jesteśmy tego świadomi. Jak zbudować prawdziwą i solidną pewność siebie? Zapraszam do lektury!
 

Jak zbudować prawdziwą i solidną pewność siebie?

Pewność siebie 

 
Ok, w tym artykule skupimy się trochę na technicznych kwestiach, ale nie przejmuj się – wszystko zostanie Ci przedstawione w taki sposób aby było proste, zrozumiałe i przede wszystkim bardzo łatwe do zastosowania.
 
 Przejdźmy więc do sedna sprawy i skupmy się na budowaniu prawdziwej pewności siebie. Praktycznie każdy materiał jaki powstał odnośnie uwodzenia opisuje jak bardzo ważna jest pewność siebie – praktycznie żaden jednak nie opisuje sposobu w jaki mógłbyś tą pewność siebie zdobyć.
 
 

1.O co chodzi z tą całą pewnością siebie?

 

Pewność siebie

 

 

 Pewność siebie nie tylko bezpośrednio wpływa na to jak wiele kobiet może się pojawić w Twoim życiu, ale jednocześnie dotyka praktycznie każdego aspektu Twojego życia – Twojej pracy, przyjaźni, zarabiania pieniędzy i ogólnie pojętego dobrobytu.
 
Pozostała część tego artykułu może zmienić Twoje życie – mówię poważnie! Czytasz na własną odpowiedzialność!
 

2.Pierwszy krok

 

Pewność siebie

 

 

 
Pierwszym krokiem ku zbudowaniu prawdziwej pewności siebie jest uświadomienie sobie pewnych bardzo istotnych kwestii.
 
Zadaj sobie pytanie – „Co chciałbym w życiu osiągnąć? Czy chcę zarabiać więcej pieniędzy? Czy chcę mieć więcej przyjaciół? Czy chcę podrywać śliczne dziewczyny? itp.”
Bardzo ważne jest abyś jasno określił swoje życiowe cele. Im bardziej konkretnie i szczegółowo odpowiesz sobie na te pytania, tym lepiej. Zamiast więc mówić: „Chciałbym zarobić więcej pieniędzy”, powiedz „Chcę zarabiać 6 tys. złotych miesięcznie”. Zrób sobie teraz przysługę, weź długopis oraz kartkę papieru i zapisz wszystkie swoje odpowiedzi – uwierz mi, to bardzo ważne!
 
 Zapisz przynajmniej trzy cele. Jako, że jest to strona poświęcona przede wszystkim uwodzeniu kobiet, to chciałbym abyś zapisał jakie kobiety chciałbyś aby pojawiły się w Twoim życiu i o jakich umiejętnościach z zakresu podrywu myślisz.
 
Wyobraź sobie jak dobrze poczujesz się w momencie gdy uda Ci się osiągnąć te cele.
 
Zachowaj ten kawałek papieru. Powiem więcej – uczyń go swoim skarbem!
 

3.Drugi krok

 

Pewność siebie

 

 

 
Drugi krok jest bardzo ważny o ile nawet nie najważniejszy jeśli chodzi o kwestię związane z kwestią budowania swojej pewności siebie.
 
Drugi krok to WIEDZA!
 
Tak, wiem brzmi to jak taka oczywistość, że nawet szkoda o tym wspominać, ale ile razy naprawdę skupiłeś się na tym aby ją zdobyć? Poświęciłeś naprawdę na to czas i energię? Bardzo często ludzie niedoceniają potęgę wiedzy i przez to nie edukują się w wystarczający sposób. Czy czytałeś odpowiednie książki, które mogą Ci w tym pomóc? Uczestniczyłeś w szkoleniach? Czy cały czas starasz się nauczyć nowych rzeczy? Odpowiedz sobie SZCZERZE na te pytania, bo mnie możesz oszukać, ale jaki jest sens oszukiwania samego siebie?
 
 Nie ma żadnych wątpliwości, że im więcej nauczysz się umiejętności i im więcej zdobędziesz wiedzy z tego zakresu, tym bardziej będziesz czuł się pewny siebie. Będziesz czuł się lepiej wyposażony – odbije się to na Twoim ego, a także całej psychice oraz ramie.
 
 Wiedza to potęga! Potęga zaś oznacza pewność siebie…
 
 

4.Trzeci krok

 

Pewność siebie

 

 

Trzeci krok to planowanie.
 
Znasz już swój problem i możesz go w łatwy sposób opisać. Masz wiedzę i wiesz jak teoretycznie możesz rozwiązać tę sytuację. Wszystko co musisz teraz zrobić to przygotować odpowiedni plan gry. Jak zamierzasz to zrobić?
 
Jako przykład posłużę się tutaj uwodzeniem dziewczyn w sieci. Chcesz poznawać kobiety w Internecie. Chcesz spotykać się z naprawdę wieloma kobietami bez potrzeby postawienia swojej stopy w jakimkolwiek klubie lub też galerii handlowej. Chcesz móc podrywać dziewczyny nawet wtedy gdy nie ma Cię przy komputerze – dzięki swojemu dopracowanemu profilowi na serwisie randkowym. 
 
Chcesz nauczyć się jak skutecznie podrywać kobiety w Internecie…
 
Poczyniłeś już pierwszy krok. Stwierdziłeś, że chcesz mieć lepsze życie dzięki opanowaniu sztuki flirtowania w sieci.
 
Teraz czas na zdobycie odpowiedniej wiedzy oraz umiejętności… dobrym krokiem na początek jest zapisanie się na nasz newsletter i przeczytanie naszego darmowego ebooka (Perfect E-Dating), który otrzymujesz od nas po zapisie.. Uważaj jednak, po sieci krąży naprawdę sporo materiałów, których lektura jedynie oddali Cię od zamierzonego celu. Wiem o tym, bo sam szukałem swego czasu tego typu materiałów.
 
 Na szczęście Ty nie musisz już spędzać licznych godzin swojego czasu na bezowocne poszukiwania, ponieważ przez lata działalności Perfect Dating udało mi się zgromadzić całą wiedzę, która działa i mogę ją teraz zaprezentować Tobie za pomocą tego portalu.
 
Pamiętasz o swojej kartce papieru z zapisanymi celami? Chciałbym abyś ją teraz wyciągnął i pod swoimi celami zapisał w jaki sposób zdobędziesz wiedzę niezbędną do osiągnięcia każdego z nich. 
 
Pamiętaj jednakże, że nawet setki stron przeczytanych materiałów oraz godziny obejrzanych szkoleń nie zastąpią Ci prawdziwej praktyki. Dlatego nie czekaj dłużej, bierz się do działania!
 
Autor: Krzysztof Król
 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin